Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 184
Like Tree301Likes

Thread: Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?



    ☆ Kakvi ste za tokenima? ☆



    ☆ Da li ste zavrsili sve nadogradnje stadiona? ☆



    ☆ Koju ste formaciju pripremili za novu sezonu ? ☆



    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆




    Srećno svima

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Evo završio prvi u ligi, ove sezone zelim osvojiti bar jos jedno natjecanje uz to, jer mi to dosad nikad nije poslo za rukom a nivo kluba mi je 28 i mislim da je vrijeme
    Sto se tokena tice, 16 mi je dovoljno za dovesti par igraca jer mislim da jos uvijek mogu igrati sa ovima (mozda zamjeniti 2-3)...
    Gradnju sam izbacio iz glave jer nemam bas dovoljno novca za sve pa sam se za sad usredotocio na to da kupim igrace, osvojim natjecanja i onda tako skupim pare koje mogu koristiti za kupnju igraca i gradnju stadiona
    Kako je kod tebe?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5
    Kako da ocekujem da mi igraci napreduju do 6,7 zvezdice,kad im se iz sezone u sezonu oduzimaju zvezdice,pa moraju ponovo da napreduju do 3,4 _te.. a stizu ih godine,o kupovini mladjih moze covek samo da sanja,tokeni su posebna prica..
    Najdox likes this.

  4. #4
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Još 2-3 pojačanja i imam tim sa 11 skaut igrača... Da li je konačno vrijeme da osvojim trostruku?

  5. #5
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Srecno svima u novoj sezoni!

    U novu sezonu ulazim sa novim dresovima
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_44.pngSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_45.pngSezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_46.png
    lespa, t11_fan, KR1ST and 1 others like this.

  6. #6
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Top El
    Kupio sam taj crveni i plavi dres za glavni tim, mislio ih oba koristit, međutim zbog iste primarne boje nije moguće oba pa za domaći dres koristim crveni koji dosta je sličan domaćem Ajaxovom.

    Evo mojih postava za ovu sezonu, redom Dnipro, glavni tim (gore desno na slici), Celtic i Šahtar. Cilj je skroman, barem 1 tim u top 4 pošto ne pratim gotovo nijednu utakmicu, prošle sezone nisam uspio nijednog dovesti u top 4, a predprošle je to samo Šahtar uspio uz one 3 crne 6. pozicije.
    Osim izostanka moje pratnje, najviše problema mi stvaraju zadnja linija i golmani, a najbolji dokaz toga je Celtic koji ima 2 golmana kvalitetom jako blizu skauta (114), prošle sezone je bio među top 4 tima s najviše zabijenih golova u ligi, imao drugog golgetera i prvog asistenta lige, a završio je sezonu kao 10.

    Kao neku "pozitivnu novost" ako je to uopće do same igre bih istaknuo povećan broj ofanzivnih igrača sa 2+ pozicije, dosta takvih imam u Dnipru (slika). Ne znam koji je uzrok toga, možda što sam na višem nivou pa aktivni igrači više troše kofera i dodatno treniraju svoje igrače, ili sam imao sreće s aukcijama, ili je igra počela proizvoditi više takvih igrača, uglavnom to mi se sviđa.
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-s44.jpg
    Last edited by t11_fan; 05-01-2016 at 10:35 PM.
    lespa and Top El like this.
    Ex top eleven player


  7. #7
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Gledam preporuke asistenta za dva kluba i ne mogu da verujem. na 10-om nivou mi nudi igraca za 79 tokena blizu sedme zvezdice a za klub na 23 nivou mi za 79 tokena nudi igraca blizu seste zvezdice sa krs SA!?

    Sta, Nordeus ide logikom da menadzeri sa visih nivoa imaju 1000 tokena min.?!

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-2.jpg
    Last edited by lespa; 05-02-2016 at 10:24 AM.
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #8
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Gledam preporuke asistenta za dva kluba i ne mogu da verujem. na 10-om nivou mi nudi igraca za 79 tokena blizu sedme zvezdice a za klub na 23 nivou mi za 79 tokena nudi igraca blizu seste zvezdice sa krs SA!?

    Sta, Nordeus ide logikom da menadzeri sa visih nivoa imaju 1000 tokena min.?!

    Click image for larger version. 

Name:	Capture.jpg 
Views:	109 
Size:	93.0 KB 
ID:	66211

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-2.jpg 
Views:	108 
Size:	92.7 KB 
ID:	66212
    Nisi daleko od toga :-)

    Idemooooooooooo
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #9
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Novu sezonu počinjemo sa 3 pobede u kupu...

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-70.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-71.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-72.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-72a.jpg
    Najdox, Top El and lespa like this.

  10. #10
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Partizan prolazi u sledeću rundu...

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-1d.jpg
    lespa likes this.

Page 1 of 19 12311 ... LastLast