Page 10 of 19 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 184
Like Tree301Likes

Thread: Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?

  1. #91
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Pobjeda u Kupu 5:0 i slobodno mogu reci da sam u cetvrtfinalu. Decki, sutra igram za prolazak dalje u Ligi prvaka pa bih trebao malu pomoc. Protivnik mi igra 4-5-1 formaciju sa DMC - MC- MC - MR - ML. Dovoljan mi je remi za prolaz a razmisljam kojom formacijom da mu se suprotstavim. Mislio sam napraviti bunker ali to nije moj stil. U timu imam 2 igraca na poziciji DMC, krila, AMC..zapravo sve pozicije osim MR i ML. Uvijek igram sa 5 napadacki usmjerena veznjaka i 3 obrambena ali nisam siguran hoce li proci ovaj put...

  2. #92
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Sredio sam ga . Idemo dalje sa prvog mjesta.

  3. #93
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    U prvoj tekmi pobeda u Ligi prvaka i osvojeno prvo mesto. Na toj tekmi sam izgubio glavnog napadaca za osminu jer je pljunuo igraca.
    Cetiri i po sata kasnije, raspad sistema u prvenstvu i cak treci poraz u zadnja cetiri kola te je borba za titulu samo san. Nisam pratio mec, vidim da mi su ostale ukljucene kontre iz postavki za prethodnu tekmu sto ne menja nista te stvarno ne vidim kako opet poraz.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-31.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-32.jpg

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-33.jpg
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #94
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Držimo se još

  5. #95
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ kaskada

    Ovaj AML Gerero je bas los, bar po statistici! Ja bi drzao Eskobara stalno u prvoj postavi. Jedino sto sa Gererom mozes da predjes na 4-4-2 inace ovako bas mizeran ucinak.
    Zapravo mi Guerero igra na MC uglavnom (4-5V-1 formacija), a Escobar igra protiv slabijih ekipa kad ostale igrače odmaram
    lespa likes this.

  6. #96
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    posto ovde treba da pisemo kako nam ide, e pa na PC u novoj verziji ne ide nikako. Na mojoj ne najnovijoj ali dobroj masini jedna igrica koci i daje poruke sve cesce kako nema dovoljno memorije!?
    Znaci, umesto da ovi iz Nordeusa optimizuju aplikaciju, oni najavljuju novine fudbalski savezi.
    Sto napisa skoro neko ovde " od Branka do cistacice"...
    Macva FC and Top El like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #97
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Prvi poraz u prvenstvu ali ostajemo prvi zbog bolje gol razlike. U prvih 11 kola ekipa je primila dva gola a na ovoj utakmici citavih sest.

    Bravo Nordeuse ma bravo!!

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-capture-481.jpg
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #98
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    uff, golman ti skroz podbacio, 4,9 rating..meni u cetvrtfinalu Kupa dolazi Burek ( nadam se da je s mesom :P), jaci je od mene tako da ocekujem kraj avanture ali nema veze, bit ce jos sezona. Ni ja se ne mogu ulogirati zbog nedostatka memorije a PC mi nema ni dvije godine -.-
    MNK Kaskada and lespa like this.

  9. #99
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    posto ovde treba da pisemo kako nam ide, e pa na PC u novoj verziji ne ide nikako. Na mojoj ne najnovijoj ali dobroj masini jedna igrica koci i daje poruke sve cesce kako nema dovoljno memorije!?
    Znaci, umesto da ovi iz Nordeusa optimizuju aplikaciju, oni najavljuju novine fudbalski savezi.
    Sto napisa skoro neko ovde " od Branka do cistacice"...
    Vise treba rama za T11 nego za NBA2k16 sto je potpuna glupost,izgubice tako puno aktivnih igraca....
    MNK Kaskada and t11_fan like this.

  10. #100
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Vise treba rama za T11 nego za NBA2k16 sto je potpuna glupost,izgubice tako puno aktivnih igraca....
    Pa vidi ovako, ja nemam nameru da kupijem zver od kompa zbog Top 11... Dok radi, radi, a kad prestane, auf wiedersehen...
    MNK Kaskada and t11_fan like this.

Page 10 of 19 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast