Page 24 of 49 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 486
Like Tree506Likes

Thread: Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?

  1. #231
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post





    Malo sam se zanio sinoc desava se, ostatak prvog tima je 8*, na klupi jos dva skauuta i jedan sa 7*
    Nikada nisam kroz trening nabijao mnogo procenata jer nikada nisam ni imao dovoljno zelenih kofera.
    Sada pitanje za tebe, a i ostale iskusnije. Koje su najbolje vežbe i koliko treba zelenih da se akademci ML/AML ,18 god 85%, t.j. MR 18god 33% napucaju na 100% odnosno 39%. Hoću da ih nabijem i prodam za tokene.
    Imajte na umu da igram novu verziju. 😆

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #232
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Nikada nisam kroz trening nabijao mnogo procenata jer nikada nisam ni imao dovoljno zelenih kofera.
    Sada pitanje za tebe, a i ostale iskusnije. Koje su najbolje vežbe i koliko treba zelenih da se akademci ML/AML ,18 god 85%, t.j. MR 18god 33% napucaju na 100% odnosno 39%. Hoću da ih nabijem i prodam za tokene.
    Imajte na umu da igram novu verziju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ove legende Top eleven-a to stalno pišu iz sezone u sezonu kako treba da se treniraju igrači.Ako bi mogao da preporučim da neki "gigant" od vas otvori jednu stranicu i da napiše i pomogne ostalim ex-YU menadzerima kako da treniraju igrače na staroj i novoj verziji,da ne bi ljudi stalnoj pitali.
    To ne ugrožava ni Vas jer nismo jedni drugima konkurenti a ujedno pomaže novo pridošlima da ne pitaju jedno isto.
    Čisto moj savet

  3. #233
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    To je najbolje Meša, Wolf ili Mačva ako dolazi ovde da uradi tutorijal za stariju i noviju verziju treniranja ako kvalitetno uradite to ko uradi dobija zvanični dres od mene.

  4. #234
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    To je najbolje Meša, Wolf ili Mačva ako dolazi ovde da uradi tutorijal za stariju i noviju verziju treniranja ako kvalitetno uradite to ko uradi dobija zvanični dres od mene.
    Pa naravno ljudi,da obogatimo ovaj naš forum.

  5. #235
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Nikada nisam kroz trening nabijao mnogo procenata jer nikada nisam ni imao dovoljno zelenih kofera.
    Sada pitanje za tebe, a i ostale iskusnije. Koje su najbolje vežbe i koliko treba zelenih da se akademci ML/AML ,18 god 85%, t.j. MR 18god 33% napucaju na 100% odnosno 39%. Hoću da ih nabijem i prodam za tokene.
    Imajte na umu da igram novu verziju. 😆

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Zavisi dali je talent ako je ne treba puno a ako nije onda par kofera vise, u slucaju da nije talent digni ga na 99% i stavi mu dodatnu poziciju treniat dok ne dobijes ponudu da ti nebi prebacio u iducu zvjezdicu, a ako je talent i super napreduje ostavi ga i treniraj...a na novoj verziji probaj ga samog trenirat pa ces vidjet nakon 10 treninga uzmi prisjek skilova i to je to...ja obicno obrani treniram samo obranu i fiziku jednom veznom sve troje, drugom samo napad i fiziku, krilima i st samo fiziku i napad...

  6. #236
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Jeste da piše ovde "Srpski forum" ali ovo je forum nas Jugovića i zato dajmo da što više zaživi ovaj naš ex-Yu forum


    Sent from my iPad using Tapatalk
    MNK Kaskada likes this.

  7. #237
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa za stariju verziju sam ja pisao već o treninzima i napretku igrača...

  8. #238
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Nikada nisam kroz trening nabijao mnogo procenata jer nikada nisam ni imao dovoljno zelenih kofera.
    Sada pitanje za tebe, a i ostale iskusnije. Koje su najbolje vežbe i koliko treba zelenih da se akademci ML/AML ,18 god 85%, t.j. MR 18god 33% napucaju na 100% odnosno 39%. Hoću da ih nabijem i prodam za tokene.
    Imajte na umu da igram novu verziju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Za MR ne troši zelene, ne isplati se, jer ne znaš da li ćeš uopšte dobiti token ponudu, a za ML AML ti treba jedno 60 zelenih... Po meni se ni to se ne isplati, ako je za prodaju...
    Crvena Zvezda likes this.

  9. #239
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Nisam ni ja znao. Ali ipak mi nije to to.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Sto da ne?
    Lepa stvar,zamisli da u realnom zivotu kao trener uzmes ligu,kup i ligu evrope
    svakako ce biti vremena i za onu ''pravu'' triplu krunu...
    Crvena Zvezda likes this.

  10. #240
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ono kad igrač od 1* izdominira protiv drugoplasiranog, 30+% jačeg...

    Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?-1hhhh.jpg

    Sanjar se napalio, pa šiba osmice u nizu...

    Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?-1hhh.jpg

Page 24 of 49 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast