Page 21 of 41 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 201 to 210 of 408
Like Tree643Likes

Thread: Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?

  1. #201
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Druga utakmica u nizu bez golova... Nova formacija daje rezultate u odbrani, ali ne i u napadu...

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-4.jpgSezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-5.jpg
    Crvena Zvezda likes this.

  2. #202
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ko je koga prijavio?
    Prvo su tu M prijavili na t11 i kad nisu mogli nista onda su je prijavili kao lazni profil, ona dokazala da je njen i jucer navecer opet block profil na fb, sad moze i dalje igrat ali ne preko fejsa nego je preko ggogla koliko sam skuzio, u grupi t11 world sam procitao neki lik stavio da ju je navodno prijatelj prijavio i zato je pobrisala sve prijatrlje imas i slike sad sta je tu istina ne ulazim niti me zanima, ali su neki u toj grupi javno poceli spominjat i objavljivat rat jedni drugima po pitanju fb profila tako da je souuu totalni, svi napadaju jedni druge nije normalno fakat radi obicne igre da se to radi ja nemogu vjerovat, ja nikad nikog nisam prijavio niti imam namjeru, ljudi se snalaze kako znaju za kofere i tokene i zasto bi recimo ja isao zbog tog nekog prijavit meni je to glupo, ko voli nek izvoli igraj budi najbolji mene to ne zanima, imam svboj tim i dobro nedriram nikog za druge me bas briga sta rade.
    Ali ici tako nisko sve to je previse, niko nikom ne brani da skida na bilo koji nacin i tu smo da se druzimo i zabavimo, pizdimo na realnost nordeusa a ponasaju se neki kao da mu zivot ovisi o tome i tko zna sta.

  3. #203
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ovo bre ko k...a na štajgi. Ne j..e ko žuri na bus.


    ZGAZI IH SVE, ZGAZI IH SVE, ZGAZI IH SVEEEE
    galacticos and Shadow like this.

  4. #204
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nastavljamo u znaku petice:

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg

  5. #205
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    :d

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_10.jpgSezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_9.jpg

  6. #206
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Za sada sve ide okej...
    LS moramo da napadnemo 1. mesto da bi izbegli
    proslogodisnjeg konkurenta za titulu u ligi koji se dosta pojacao pa je sa oko 115% vrv najjaci klub u takmicenju

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_11.jpgSezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_12.jpgSezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_13.jpg
    Nemanja96 likes this.

  7. #207
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    U trećoj utakmici zaredom Celtic ne može da da gol, iako ima više šansi i šuteva u okvir... Sad smo primili 3 iz 4 šuta... Protivnik motivisan, moji se motivisali po splavovima... Pun mi je kurac te gluposti sa motivacijom, na koju očigledno ne može da se utiče... Ako će Nordeus da određuje ko će da bude motivisan, a ko ne, i ko će naprasno da zaboravi da igra, a treneri ne mogu na to da utiču, onda neka Nordeus igra sam sa sobom, koji ću ja kurac u toj priči...

  8. #208
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Ljudi,medju onima sam sa najmanje staza na ovom forumu
    pa verovatno nemam prava puno da kenjam,ali mislim da se malo preteruje sa
    ovim raspravkama.Od kad sam tu na forum gledam kao na mesto gde mogu da razmenim
    iskustva,pokupim koji savet,malo pljunemo po nordeusu,malo caskamo i to je to...Naravno
    da svako od nas ima cilj da bude sto bolji,da nije tako ne bi i dalje svakodnevno trosio vreme
    (koje realno svako od nas moze kvalitetnije da iskoristi) na TE,ali ovo je ipak samo igra.Nisam za
    hakovanje tokena i kofera,ali sve ostalo,bilo kakva vrsta taktiziranja je pravo svakog od nas,kao i u realnom zivotu.
    Licno ja imam neke svoje nazovi ''moralne principe'' kojih se stalno pridrzavam,ali i ako ih protivnik prekrsi
    ne gledam na to kao na smak sveta,jer je to njegovo pravo a ovo ipak samo igrica.Da se razumemo odma,stvarno
    mi nije namera da uvredim nekog,mozda sam ja taj koji gresi,ali eto to je moje misljenje...D

  9. #209
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Pojacana zadnja linija...
    Jos jedno/dva pojacanja i to bi bilo to
    za ovu sezonu

    Sezona 89 - 5. Februar - Kako vam ide?-screenshot_15.jpg

  10. #210
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvi odigra nerešeno, a mi, protiv zadnjeg na tabeli 10 puta u stativu i još 10 puta preko gola... Koji sam ja jebeni mazohista, kad igram ovo govno...

Page 21 of 41 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast