Page 36 of 44 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 351 to 360 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #351
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Igrači iz kompjuterski generisanih (bot) ekipa stvorenih da popune lige i transfer listu ako je prazna. Poznaš ih po čudnim nazivima ekipa (ima ih na prvom levelu dok neki menadžer ne preuzme taj klub i promijeni ime), ti nordgeni imaju praznu statistiku i po običaju jako brzo se razvijaju.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk
    Ok hvala.

  2. #352
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Ljudi ima li tko problem sa ulaskom u igru na mobitelu/tabletu, meni skroz izbacuje, prije update par dana u nizu nisam vidio grb ni dresove, samo mi jezik promjenilo i nisam mogao mjenjat. Probao sam deinstall pa ponovno install i nista.

  3. #353
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Osvojena titula #23!!! Trolovalo nas je danas protiv 11. na tabeli, 18% slabijeg, i to samo zato što je trolovalo i prvog pratioca...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1llllll.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1lllllll.jpg
    lespa, Shadow and MNK Kaskada like this.

  4. #354
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kako je dobro ovo, kad se dvoje kidaju do 30. runde, pa onda zatišje, pa utrči treći i sa jednim od ove dvojice se kida do 60. runde, a onda utrči četvrti... Ako je ovako sada, na kraju sezone, na početku sledeće će biti prosek 100-150 tokena...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1llllllll.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1lllllllll.jpg

  5. #355
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Људи проверите тактику...Догодило се мени,видим
    и још неким менаџерима са наших тактика које смо подесили
    тактика се пребацила на ''изразито одбрамбено'' ''мекано'' ''низак пресинг'' и слично...
    Не знам колико дуго траје и да ли сам изгубио неке бодове због тога,зато што
    не подешавам тактику на основу противника па је ретко и преговарам.Видим да
    се многи жале да не могу да врате на жељену тактику јер им се кад год изађу врати на старо...
    Ја сам имао срећу да ми се после пар покушаја сачува,не знам у чему је проблем.

  6. #356
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    25
    Dogodilo se i meni, izgubio finale kupa 0:1 od slabijeg protivnika jer nisam podesio taktiku.

  7. #357
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Steppenwolf;454822]Kako je dobro ovo, kad se dvoje kidaju do 30. runde, pa onda zatišje, pa utrči treći i sa jednim od ove dvojice se kida do 60. runde, a onda utrči četvrti... Ako je ovako sada, na kraju sezone, na početku sledeće će biti prosek 100-150 tokena...

    katastrofa! i da sad čovek pita ovog pobednika aukcije da li je normalan?!

    aha, sad vidim da ima dosta tokena na zalihama ali opet...
    Last edited by lespa; 04-26-2017 at 02:22 PM.
    micafuseklina and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #358
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    25
    Šta je trolovanje, ko koga troluje... Nov sam ako možete objasniti...
    micafuseklina and Madridista like this.

  9. #359
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    [QUOTE=lespa;454827]
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Kako je dobro ovo, kad se dvoje kidaju do 30. runde, pa onda zatišje, pa utrči treći i sa jednim od ove dvojice se kida do 60. runde, a onda utrči četvrti... Ako je ovako sada, na kraju sezone, na početku sledeće će biti prosek 100-150 tokena...

    katastrofa! i da sad čovek pita ovog pobednika aukcije da li je normalan?!

    aha, sad vidim da ima dosta tokena na zalihama ali opet...
    To ja imam zalihe
    Crvena Zvezda and lespa like this.

  10. #360
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by zeljkozverko View Post
    Šta je trolovanje, ko koga troluje... Nov sam ako možete objasniti...
    Trolovanje je kad te dosta slabiji protivnik dobije, ili sa tobom igra nerešeno, iako je napušten ili je u lošoj formi, a tvoj tim je u dobroj formi i dobija sve redom... Obično se dešava kada rival za titulu igra protiv jakog protivnika i kiksne, pa da se ti ne bi odlepio, onda tvoji igrači naprasno zaborave da igraju...

Page 36 of 44 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast