Page 14 of 23 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 225
Like Tree341Likes

Thread: Sezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?

  1. #131
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    osmina finala lige prvaka:
    posle 1:1 kod kuce, pobeda 2:1 u gostima i prolaz dalje. vec nekoliko sezona u Ligi prvaka igram sa timovima level iznad tako da sam uspesniji u Kupu nego u ovom takmicenju. Naime, dok u Kupu bez problema stizem do polufinala i finala ovde znam da ispadnem vec u osmini ili cetvrfinalu. Sad vidim da sam osminu odigrao sa novcanim bonusima na sredini a to uvek stavim na max kada krene nokaut faza.
    nisam pratio revans, protivnik jeste i vidim da je imao podrsku cak 7 menadzera dok sam ja imao jednog navijaca. to mu je dobro doslo za prevagu u posedu lopte u njegovu korist ali ipak moja ekipa prolazi dalje. videcemo sta ce dalje biti. iskreno, pre ocekujem trofej u Kupu nego u Ligi prvaka.
    ovo mi je poslednja sansa za neki znacajniji rezultat tipa tripl iili dupla kruna jer planiram da kupim klince 18 godina ( kvalitet na nulu ili peticu kako bi ih kupio za po jedan token) i samo cu gledati da budem u prvih recimo 5-6 kako bih samo prelazio na sledeci nivo.
    Licno, voleo bih da nordeus sredi malo situaciju sa ligama i da nekako namesti da u ligama bude vise ozbiljnih i aktivnih menadzera kako bi takmicenje postalo zanimljivije ali ne nadam se previse.
    Sezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?-capture114.jpgSezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?-capture115.jpg
    Last edited by lespa; 06-13-2017 at 06:12 PM.
    Steppenwolf and Shadow like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #132
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nađoh sad na netu... Onaj Ze Roberto, što je igrao za Bayern, još uvek igra za Palmeiras sa 42 godine, jbt...

  3. #133
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nađoh sad na netu... Onaj Ze Roberto, što je igrao za Bayern, još uvek igra za Palmeiras sa 42 godine, jbt...
    Ja ga se sećam dok je igrao za HSV sa nekih 36-37 godina. Iako je bio najstariji, najspremniji je bio. Trunke sala nije imao na sebi.

    Sve za jednog, jedan za sve

  4. #134
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kakav trol juče u moju korist u prvenstvu i preuzimanje prvog mesta. Sramota me. 😎
    Inače liga šampiona lagano protiv prijatelja. Kada igra u nekoj, meni nepoznatoj, 3W-3DMC-1MC-2W-1 formaciji, nisam mu ja kriv. Inače nivo iznad i kvalitet +2% za njega. Nije imao potrebe za tim. Sledi poznanik iz prethodne 2 sezone. Viši nivo. U pretprošloj me je iz kupa izbacio nezasluženo. U prošloj sam ga otresao i u Kupu i u ligi šampiona. Videćemo šta nam je tatko spremio sada.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Steppenwolf and lespa like this.

  5. #135
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Džabe sam ja tankovao prošlu sezonu i učio ceo tim poneku specijalnost, kada mi golman ima prosečnu ocenu 6.50, desno krilo 6.88, a napadač koji je planiran da zameni Hondu 7.08...
    lespa likes this.

  6. #136
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Pobeda u Kupu u gostima od 3:1. On nije pratio meč, a nešto me i zabole. I tako je za 15% jači. Bolje za mene. Kada je njegov igrač, u 60' dobio drugi žuti pri mom vođstvu od 2:1, pomislio sam da će da bude tipična Nordeus lakrdija. Ono 2-3 gola da se prime sa igračem više. Na sve sreću, ostali su "realni".


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa likes this.

  7. #137
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nemam ja nerava da igram ova GOVNA... Kao prvoplasirani igram protiv 10. i primam 4 gola iz prva 4 šuta, 3 posle kornera... A juče ko nenormalan treniram defanzivne prekide i igru glavom... U poslednje 2 utakmice 11 golova primim... Sisajte mi kurac čupavi svi u Troldeusu... Pozdrav svima u studiju, to bi bilo to...

    Sezona 93 - 28. Maj - Kako vam ide?-1akk.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 06-14-2017 at 01:18 PM.
    Macva FC, lespa and Najdox like this.

  8. #138
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Igra obrisana na sva 3 profila...
    Macva FC and lespa like this.

  9. #139
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Igra obrisana na sva 3 profila...
    Samo opustenoooo :-)

    Idemooooooooooooo
    Crvena Zvezda and lespa like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #140
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Igra obrisana na sva 3 profila...
    Wolf, lako se to instalira. Šta ćemo bez tvojih komentara? Misli malo i nas

    Sve za jednog, jedan za sve
    Macva FC likes this.

Page 14 of 23 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast