Page 25 of 32 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast
Results 241 to 250 of 316
Like Tree608Likes

Thread: Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?

  1. #241
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Jebem ti igru... Svašta bi' sad rekao, ali neću...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1n.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1nn.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1nnn.jpg
    hosenfeld and Madridista like this.

  2. #242
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Prvi put smo igrali u savezu protiv naših. I jbg, kako to biva, ko će kome, ako ne svoj svome.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Macva FC like this.

  3. #243
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    U prvenstvu rezultati i dalje idu na ruku. Sa 9 od preostalih 18 bodova uzimam i teoretski titulu. Imam još 2 teže utakmice, ali igram i protiv 13. i 14. Opušteno.
    Kup finale.
    Liga šampiona 1/2 finale protiv menadžera kojeg sam izbacio u 1/2 finala kupa.



    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  4. #244
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Nije lose

    Idemooooooooooooooo
    Madridista, Shadow, lespa and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #245
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    3-0 kod kuće, u polufinalu Super lige... Da li će biti dovoljno za finale, videćemo, Nordeus je to...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1o.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1oo.jpg
    Shadow, lespa, Madridista and 1 others like this.

  6. #246
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Kao favoriti, sa igračem više, primamo gol od ekipe kojoj na golu stoji DMC... Jebite se Nordeusovci...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1ooo.jpg
    Madridista and Crvena Zvezda like this.

  7. #247
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Nordeusovci, sve vam jebem krvavo, trolovsko!!! Napušite mi se kurca rutavog!!!

    Tačno sam znao šta će da se desi!!! Jutros prvi i drugi kiksnu i odigraju svoje utakmice nerešeno, a meni ne dade da dobijem 13. na tabeli i priđem prvom na bod!!! 3 gola iz 4 šuta u okvir!!! Sve vam jebem krvavo trolovsko!!! Sisajte mi kurac doveka!!! Jebalo vas štelovanje lige, sve vas na kurac nataknem!!! Po hiljaditi put isto govno se dešava!!!

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1oooo.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1ooooo.jpg

  8. #248
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nordeusovci, sve vam jebem krvavo, trolovsko!!! Napušite mi se kurca rutavog!!!

    Tačno sam znao šta će da se desi!!! Jutros prvi i drugi kiksnu i odigraju svoje utakmice nerešeno, a meni ne dade da dobijem 13. na tabeli i priđem prvom na bod!!! 3 gola iz 4 šuta u okvir!!! Sve vam jebem krvavo trolovsko!!! Sisajte mi kurac doveka!!! Jebalo vas štelovanje lige, sve vas na kurac nataknem!!! Po hiljaditi put isto govno se dešava!!!

    Click image for larger version. 

Name:	1oooo.jpg 
Views:	35 
Size:	97.4 KB 
ID:	84745Click image for larger version. 

Name:	1ooooo.jpg 
Views:	35 
Size:	90.5 KB 
ID:	84746

    Idemooooooooooooooo
    Madridista likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #249
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nordeusovci, sve vam jebem krvavo, trolovsko!!! Napušite mi se kurca rutavog!!!

    Tačno sam znao šta će da se desi!!! Jutros prvi i drugi kiksnu i odigraju svoje utakmice nerešeno, a meni ne dade da dobijem 13. na tabeli i priđem prvom na bod!!! 3 gola iz 4 šuta u okvir!!! Sve vam jebem krvavo trolovsko!!! Sisajte mi kurac doveka!!! Jebalo vas štelovanje lige, sve vas na kurac nataknem!!! Po hiljaditi put isto govno se dešava!!!

    Click image for larger version. 

Name:	1oooo.jpg 
Views:	35 
Size:	97.4 KB 
ID:	84745Click image for larger version. 

Name:	1ooooo.jpg 
Views:	35 
Size:	90.5 KB 
ID:	84746

    Ушао сам на форум после дуго времена само да би видео колико си их навређао...
    Покушао сам ја 1. да узмем бар неки бод пре пар кола ал не иде,метно ми у 87'
    Срећно,можда и освојиш,има времена
    Madridista likes this.

  10. #250
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Posle preokreta dobijem jednog od 4 rivala za titulu, uđem da vidim tabeli, kad tamo neki novi tim... Kliknem da vidim igrače, kad ono lik ih 5 kola pre kraja nabudžio na 6 i 7 zvezdica... Naravno, ni jednog trenutka nisam u to sumnjao, igram protiv njega u poslednjem kolu... Svi ostali rivali su, naravno, već odigrali protiv njega i svi su ga tukli od 6-0 do 9-0, ima gol razliku -44... Pa koji je kurac sad budžio ekipu, sve mu jebem žabarsko, nije mogao da sačeka novu sezonu!?!

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1r.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1rr.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1rrr.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1rrrr.jpg

Page 25 of 32 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast