Page 26 of 32 FirstFirst ... 162425262728 ... LastLast
Results 251 to 260 of 316
Like Tree608Likes

Thread: Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?

  1. #251
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle 8 sušnih sezona, napokon osvojen 8. trofej u kupu... Čak je i Hondi ovo prvi trofej u kupu, došao je sezonu posle osvojenog 7. trofeja... Ostalima je ovo tek prvi osvojen trofej, ukupno...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1p.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1pp.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1ppp.jpg

  2. #252
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Koja je ovo smrdarija od igre, sve vam jebem!!! Protivnik samo 6 šansi, 1 šut u okvir gola i prvi mi pobeže na 5 bodova!!! Pa sve vam jebem trolovsko!!! Na 17 utakmica samo jedan remi, a sada na 5 utakmica 4 remija, tačno ne da da daš gol više!!!

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1rrrrr.jpg
    Madridista and Shadow like this.

  3. #253
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Madridista and Macva FC like this.

  4. #254
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I opet ništa od triple. Da ga malo pirnu.
    Jbg, ja ga uvek primim kada imam igrača više. Ali ga zato nikad ne dajem sa igračem manje. Moj AMC dobija direktan crveni. Njegov golman ga daje i to je to.
    Njegovi igrači "ostavili srce na terenu ".


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa and Madridista like this.

  5. #255
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I opet ništa od triple. Da ga malo pirnu.
    Jbg, ja ga uvek primim kada imam igrača više. Ali ga zato nikad ne dajem sa igračem manje. Moj AMC dobija direktan crveni. Njegov golman ga daje i to je to.
    Moji igrači "ostavili srce na terenu ", a muda u svlačionici zaboravili.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  6. #256
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pobeda u Ligi protiv 6-tog a sada sedmog na tabeli i trofej je tu. Protivnik dosta slabiji tako da nije sutnuo u okvir gola a posed lopte cini mi se preko 70%. Cak 6 slobodnjaka za moju ekipu od kojih je dva Holth pretvorio u golove.
    Sutra borba za ulazak u finale Lige prvaka a s obzirom na 1:1 kod kuce nemam izbora moram napasti iako sam prosle sezone protiv formacije koju sutrasnji protivnik koristi prosao i prolazim lose. ne znam, videcemo uostalom nordeus ce imati zavrsnu rec.

    Dosta sezona unazad igram dosadnu Ligu gde 3-4 kola pre kraja uzimam titulu i to nikako da se promeni. Problem je sto treceg dana sezone pogledam protivnike i vidim da imam ekipu koja vec tada ima kvalitet za prva cetiri mesta a i titulu ali u tom trenutku ne mogu znati da li je neko od protivnika isto cekao zreb pa tek onda krece u remont tima i podizanje kvaliteta. takodje, u Ligi prvaka dobijam protivnike koji su nivo iznad i to me tera da ulazem u ekipu. Onda, ulazim svaki dan, radim treninge, podizem bonuse na 10% i generalno ekipa samo raste kako sezona odmice, dok ostali ulaze povremeno, slabo prate i to mi daje dodatnu prednost da cu posle 26 kola biti prvi. bezveze sto je tako, ali tako je. samo jednom, pre nekih recimo 25 sezona sam imao Ligu gde je bilo 13 aktivnih menadzera i bilo je extra. pobedom u zadnjem kolu sam bio treci a porazom verovatno ne bi izborio promociju jer tada nije islo osam ekipa na sledeci nivo. steta sto nije bar svaka druga sezona takva.

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture114.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture115.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #257
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Poraz u prvoj utakmici polufinala lige sampiona..
    Moj tim je bio dosta bolji i stvarao vise sansi ali nordeus nam nije dao makar 1 gol..
    Problem je to sto je protivnik ima redovno po 10 navijaca na utakmici i tako mi uzima posed i to sto su mu krila na 145% i imaju oko 50 golova vec..
    Nadam se najboljem u revansu ali videcemo jos
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    lespa, Steppenwolf and Shadow like this.

  8. #258
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    evo jedne tekme za analizu:
    sedmi sam na tabeli i gostujem prvom na tabeli. jaci je za 20% najmanje a igrao sam ment. norm., kontranapad i kombinovao bonuse odbrana i posed.
    trolcina ili dobro vodjenje tekme?

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture114.jpg
    Madridista and Shadow like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #259
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    evo jedne tekme za analizu:
    sedmi sam na tabeli i gostujem prvom na tabeli. jaci je za 20% najmanje a igrao sam ment. norm., kontranapad i kombinovao bonuse odbrana i posed.
    trolcina ili dobro vodjenje tekme?

    Click image for larger version. 

Name:	Capture111.JPG 
Views:	27 
Size:	91.4 KB 
ID:	84804Click image for larger version. 

Name:	Capture112.JPG 
Views:	27 
Size:	38.9 KB 
ID:	84805Click image for larger version. 

Name:	Capture113.JPG 
Views:	27 
Size:	32.0 KB 
ID:	84806Click image for larger version. 

Name:	Capture114.JPG 
Views:	27 
Size:	81.4 KB 
ID:	84807
    Ako je u tvoju korist, onda je dobro vođenje tekme.
    Ako nije, trolčina mamu im jbm nenormalnu debili jedni

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and lespa like this.

  10. #260
    Apprentice hosenfeld's Avatar
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    165
    Osovjili smo kup.. u ligi smo na polusezoni pali, I izgubili trku za titiulu

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

Page 26 of 32 FirstFirst ... 162425262728 ... LastLast