Page 47 of 58 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast
Results 461 to 470 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #461
    Rookie Dario's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    103
    Imali netko tko bi samnom otvorio novi savez?
    Madridista likes this.

  2. #462
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Koji su uslovi? Ja trazim aktivan savez.

  3. #463
    Rookie Dario's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Koji su uslovi? Ja trazim aktivan savez.
    Uslova nema osim da si aktivan, moj je tim 7*pa ti mogu dati igraca na pozajmicu ,ako si za da napravimo savez slj sezone
    Rašo 76 and Madridista like this.

  4. #464
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864


    Osvojen prvi kup u prvoj sezoni u kojoj ucestvujem u tom takmicenju. Vrlo teski protivnici vec od 3. runde, ali uspeli smo da se izborimo za trofej.
    Ostaje da vidimo domet ove sezone u Ligi sampiona i da potvrdimo titulu u sledeca 3 kola u Ligi.



  5. #465
    Rookie Dario's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post


    Osvojen prvi kup u prvoj sezoni u kojoj ucestvujem u tom takmicenju. Vrlo teski protivnici vec od 3. runde, ali uspeli smo da se izborimo za trofej.
    Ostaje da vidimo domet ove sezone u Ligi sampiona i da potvrdimo titulu u sledeca 3 kola u Ligi.


    Koliko ti je tim %
    Rašo 76 and Madridista like this.

  6. #466
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Overall 99, prvi tim 104. Level 2. U ligi je jaci po snazi jedino drugoplasirani, gde imam poraz od 2-0 i pobedu od 3-0. Od ostalih u Ligi u top 8 su izmedju 85 i 95.Ostalo boranija. U Ligi sampiona sam upao u tezi deo kostura gde igram sa egal protivnicima od prve runde, dok se lik iz moje grupe prakticno prosetao do finala, dva puta sam ga dobio u grupi, mada ima za oko 3 posto jaci tim. U drugom polufinalnom mecu igram opet sa malo jacim protivnikom i problem moze biti to sto ima veliku podrsku. U prvom mecu u gostima sam dobio 4-3, a on je imao podrsku jos 3 igraca pored sebe. Tako da pomalo brinem za revans jer nemam taj luksuz da mene neko dodatno podrzi. Igram u neaktivnom savezu.
    Posto je Rus, pomerio sam termin u pola 2 nocu, da bih pokusao da sprecim ako je ikako moguce da ima dodatnu podrsku.
    U svakom slucaju, trazim aktivan savez koji se bori makar za 1050 bodova i od kojih mogu ocekivati podrsku u veoma bitnim mecevima.
    Madridista and Rašo 76 like this.

  7. #467
    Rookie Dario's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Overall 99, prvi tim 104. Level 2. U ligi je jaci po snazi jedino drugoplasirani, gde imam poraz od 2-0 i pobedu od 3-0. Od ostalih u Ligi u top 8 su izmedju 85 i 95.Ostalo boranija. U Ligi sampiona sam upao u tezi deo kostura gde igram sa egal protivnicima od prve runde, dok se lik iz moje grupe prakticno prosetao do finala, dva puta sam ga dobio u grupi, mada ima za oko 3 posto jaci tim. U drugom polufinalnom mecu igram opet sa malo jacim protivnikom i problem moze biti to sto ima veliku podrsku. U prvom mecu u gostima sam dobio 4-3, a on je imao podrsku jos 3 igraca pored sebe. Tako da pomalo brinem za revans jer nemam taj luksuz da mene neko dodatno podrzi. Igram u neaktivnom savezu.
    Posto je Rus, pomerio sam termin u pola 2 nocu, da bih pokusao da sprecim ako je ikako moguce da ima dodatnu podrsku.
    U svakom slucaju, trazim aktivan savez koji se bori makar za 1050 bodova i od kojih mogu ocekivati podrsku u veoma bitnim mecevima.
    Podržat te se moze samo u saveznim utakmicama, u ligi i ostalim takmičenjima ne moze osim ako nismo prijatelji
    Moj tim je 119% i pravim savez slj sezone bit ces obavješten
    Madridista and Rašo 76 like this.

  8. #468
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ne znam kako uspete da napravite tako jake timove? Meni deluje kao nemoguca misija imati tim 119posto jacine bez dodatne kupovine tokena. Ako uspem doci do 103 overall do kraja sezone bicu prezadovoljan, mada i to je upitno.
    Madridista and Rašo 76 like this.

  9. #469
    Rookie Dario's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Ne znam kako uspete da napravite tako jake timove? Meni deluje kao nemoguca misija imati tim 119posto jacine bez dodatne kupovine tokena. Ako uspem doci do 103 overall do kraja sezone bicu prezadovoljan, mada i to je upitno.
    Kupim tokene, bustere i treniram ...
    Nekad znam preskakat sezone da nebijem 7-8 zvjezda
    Madridista and Rašo 76 like this.

  10. #470
    Rookie Nemanja96's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Zvezdara
    Posts
    104
    Jel zna neko koju formaciju da koristim protiv ove sa slike?
    Inace ja koristim 3-1-4-2
    DC-DC-DC
    DMC
    MR-MC-MC-ML
    ST - ST


    Poslato sa CHC-U01 uz pomoć Tapatoka
    Madridista likes this.

Page 47 of 58 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast