Page 89 of 94 FirstFirst ... 39798788899091 ... LastLast
Results 881 to 890 of 938
Like Tree2557Likes

Thread: Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #881
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kakva je ovo trolijada od igre ahahaha... Protivnik 13. iz lige, mi 10. na tabeli... Protivnik jači 25% (114% vs 89%)... Osvajamo prvi trofej u SL ikad, 3 šuta u okvir, 3 gola ... Znao sam da ćemo doći do finala, iako je bilo nerealno da se to desi, zbog toga kako smo igrali i kakvi su bili protivnici po jačini... Znao sam, jer mi je ligaška utakmica kod kuće, na dan finala, bila u 6:39 jutros...

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bdddddd.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bddddddd.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bdddddddd.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bddddddddd.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bdddddddddd.jpg

  2. #882
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ali snimite mi formaciju, ovu desno
    Madridista, zokiruma and Rašo 76 like this.

  3. #883
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Treći put za redom moja dva MC u duelima saveza popiju po crvene.
    Ali nije važno. Nosimo 13:4 kući i nadamo se prolasku u finale.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista likes this.

  4. #884
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ali snimite mi formaciju, ovu desno
    Video sam. Arigo Saki

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista likes this.

  5. #885
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    jutros igrao finale Lige prvaka i pobedio 2:0 sto je za mene iznenadjenje i to veliko. jer protivnik je 9% jaci, ima 4 igraca u napadu kvaliteta 8* koji su 3 pozicije, spec i odedjene osobine 200 - 300 %. znaci, nisu mutanti ali ocigledno ozbiljan menadzer koji je ulozio dosta resursa u ekipu.
    mec sam odigrao na kontre kombinovano posle presao na kontre preko krila i izdrzao sve napade do pred kraj kada sam sa dva gola osvojio trofej. Za razliku od nekih drugih tekmi, na ovoj nisam imao povredu, bez ijednog kartona i nordeus me nije trolovao sa golmanom. cak je gosa bio MoM. neverovatno.
    nisam siguran, ali moguce da je protivnik radio brdo treninga dan pred tekmu pa mu se to mozda obilo o glavu.

    rezime sezone: dupla kruna u komb. prvenstvo + liga prvaka. odlican rezultat po meni.

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-capture114.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #886
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    sto se tice novine oko formacija smatram da je to samo sminka i igracu formaciju sa krilnim napadacima i prelazicu na uski dijamant u toku tekme ako stvari na terenu ne idu na moju vodenicu. nemam nameru da u toku tekme svaki cas pomeram igrace kao da su sahovske figure ili da ih grupisem na jedan deo terena jer cu tako boga ti prelomiti mec. yeah wright . znaci, igram kao i do sada sto sam igrao pa kako prodjem...

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-capture118.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #887
    Newbie Marko Knezevic's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    sto se tice novine oko formacija smatram da je to samo sminka i igracu formaciju sa krilnim napadacima i prelazicu na uski dijamant u toku tekme ako stvari na terenu ne idu na moju vodenicu. nemam nameru da u toku tekme svaki cas pomeram igrace kao da su sahovske figure ili da ih grupisem na jedan deo terena jer cu tako boga ti prelomiti mec. yeah wright . znaci, igram kao i do sada sto sam igrao pa kako prodjem...

    Click image for larger version. 

Name:	Capture118.JPG 
Views:	25 
Size:	81.1 KB 
ID:	90170
    Ne verujem da je sminka.Ne bi dzabe ukidali DML/R posle 7 godina zbog lepe estetske preglednosti

    Treba isprobati novine kroz naredne sezone.Jedino mi se nije svidelo sto su azuriranje odradili pred kraj sezone kada se igraju najbitniji mecevi i polufinala LS.Mogli su fino sacekati subotu i nedelju pa mirno to uraditi,bez zurbe
    Madridista likes this.

  8. #888
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Marko Knezevic View Post
    Ne verujem da je sminka.Ne bi dzabe ukidali DML/R posle 7 godina zbog lepe estetske preglednosti

    Treba isprobati novine kroz naredne sezone.Jedino mi se nije svidelo sto su azuriranje odradili pred kraj sezone kada se igraju najbitniji mecevi i polufinala LS.Mogli su fino sacekati subotu i nedelju pa mirno to uraditi,bez zurbe
    IDIOTI to uvek rade i uvek DIREKTNO utiču na igru u završnici sezone!!!
    Madridista likes this.

  9. #889
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Prvi trofej posle mnoooooogo sezona neiganja. Odlicna sezona za nas, finale kupa i poraz ali zato osvojena CL u utakmici koja je bila jako neizvesna, iako rezultat to ne pokazuje. U ligi bi veceras trebali da obezbedimo 2. mesto ali imali smo par aktivnih povremeno i jednog posvecenog menadzera kao protivnike ali sledece sezone doci ce sve na svoje.

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_33.jpg

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_34.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  10. #890
    Newbie Marko Knezevic's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    IDIOTI to uvek rade i uvek DIREKTNO utiču na igru u završnici sezone!!!

    Ima ti istine u tome.U sredu sam imao resenu Ligu,ostale mi lagane utakmice do kraja,i onda ubacuju ovu novu verziju,i ja igram 0:0 protiv 11 na tabeli(5:0 dobio prosli mec),pa onda juce protiv 7 vodim 1:0 pa dobijam crveni,pa ga izjednacava taj 7,pa me konstantno napada i nekim cudom dajem 2 gol posle kontre.Mislim i dalje je sve u mojim rukama,imam danas prvu mec loptu,pa ako i nju zeznem onda sutra jos jednu sansu imam,a postoji i opcija i da sa oba poraza osvojim prvo mesto.

    Ranije sam imao neko pravilo da kada dobijem crveni,sledecih 10-15 meceva sam miran(nece pasti direktni crveni),ali eto odmah sutradan u finalu LS mi pukne 2 crveni sa ekipom koja je 10% jaca,pomislih da cu puci 1:5,kada ga dobih
    Madridista and Steppenwolf like this.

Page 89 of 94 FirstFirst ... 39798788899091 ... LastLast