Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
Like Tree5Likes

Thread: Da li je moguce?

  1. #21
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    10
    Postovani g. Mourinho im ostali adm. stvarno ste pretjerali. Haj buditwe fer pa mi dajte savjet sta da uradim da bar nekog pobjedim i nesto osvojim. Svaku sezonu "ista pjesma" taman kad se priblizim vodecim izgubim kuci od zadnje ekipe u ligi a igraci mi dobiju ocjene 4 i 5 ,smijesno. Evo ovu sezonu sam najjaca ekipa u ligi sa pet zvijezdica, svi osim jednog igraca imaju 5 zvijezdica a najbliza ekipa po kvalitetu ima 4 zvijezdice. Prosjek godina oko 26 ,moral kondicija i sve drugo na maksimumu,svi igraci na svom mjestu ,taktika 442 i sve poraz za porazom u ligi ???????
    Dokle vise.......stvarno sam zaljubljen u ovu igricu ali mi se sve vise gadi. !!!
    Cini mi se da je jedini problem sto nisam i necu nikad kupovao TOKENE za kesh lovu !!!

  2. #22
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Azur Azo Karamehic View Post
    Postovani g. Mourinho im ostali adm. stvarno ste pretjerali. Haj buditwe fer pa mi dajte savjet sta da uradim da bar nekog pobjedim i nesto osvojim. Svaku sezonu "ista pjesma" taman kad se priblizim vodecim izgubim kuci od zadnje ekipe u ligi a igraci mi dobiju ocjene 4 i 5 ,smijesno. Evo ovu sezonu sam najjaca ekipa u ligi sa pet zvijezdica, svi osim jednog igraca imaju 5 zvijezdica a najbliza ekipa po kvalitetu ima 4 zvijezdice. Prosjek godina oko 26 ,moral kondicija i sve drugo na maksimumu,svi igraci na svom mjestu ,taktika 442 i sve poraz za porazom u ligi ???????
    Dokle vise.......stvarno sam zaljubljen u ovu igricu ali mi se sve vise gadi. !!!
    Cini mi se da je jedini problem sto nisam i necu nikad kupovao TOKENE za kesh lovu !!!
    Moj drugar je otisao na odmor i ostavio mi nalog da se bavim sa njegovim timom. Ja sam ih preuzeo kada su bili 6. na tabeli i na kraju su uzeli titulu kao i LS. Uradio sam sledece. Kljucne igrace na pozicijama 1golman 3 5 7 9 i 11 moraju da igraju savrsenim moralom, onda sam podigao premije igraca na svaku pobedu, ali stepen ispod najviseg sve do derbija kad sam podigao na najvise. Onda sam promenio taktiku na 4-3MC-2AML/AMR -1ST u odbrambenom stilu igre i po jacoj strani organizacija napada. Ubacivao uvek najjace igrace i istom taktikom do kraja isao.

    Sa mojim timom nemam uspeha. Ni jedna titula i gubim je na sve moguce nesretne nacine kao LS polufinale. Resio sam Vise da ne kupujem tokene jer uzimao ne uzimao nista osvojiti necu, a moj drugar koji nikad ni jedan token nije kupio ima 2 Titule prvaka, Titulu LS i finale LS, kao i Sv.Kup. I ovu sezonu smatram propalom i Najslabiji sastav stavljam u Ligi da igra, a najjaci igra KUP i LS. Cilj je da budem 8. da se napunim tokenima busterima i mladim igracima oformim specijalne vestine.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    neznam sta radu ovi admini ali polako gubim slast za ovu igru jer gluposti rade naime dok sam bio sa slabim igracima max su imali igraci po tri zvezde ja sam pobedjivao sad potrosim tokene za kupovine igraca i svi su sa pet zvezda i pobedime neki sa po dve zvezde igraci neverovatno sranje

Page 3 of 3 FirstFirst 123