Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
Like Tree5Likes

Thread: Da li je moguce?

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62

    Da li je moguce?

    Da li je moguce, da vec nekoliko sezona, ja u pretposlednjem kolu gubim od MNOOOOGO slabijih timova i gubim titulu,
    a trosim na tokene i u svakoj sezoni imam najjacu ekipu?!?!?
    Pocinjem da mislim da jacina nema poentu u istoj ligi, a i taktika je nebitna, posto sam sve zivo izmenjao...
    Voleo bih da dobijem bar malo smislen odgovor(makar lazan) jer ozbiljno pocinjem da se nerviram i imam zelju da prestanem da igram...

    Hvala unapred i cestitam na super IDEJI za igru, mnogo je gresaka, nevezano za ovo sto sam pisao...

  2. #2
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Pošalji ovde slike tima i kakvu taktiku igraš pa ćemo nadam se svi pokušati da ti pomognemo. Dobra igra zavisi i od mnogo drugih stvari, a ne samo od kvaliteta tima. Skoro sam se začudio, slučajno sam pogledao tabelu lige u kojoj moj drugar igra i lik čiji je tim bio neverovatno slabiji od konkurenata izbio je na prvu poziciju. To me je zaintrigiralo i pratio sam mu igru neko vreme i shvatio da stalno menja taktiku, rotira igrače (tipa AMC mu ne igra uvek kao centralni, već bude malo levo, malo desno).

  3. #3
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    @nikola2512 - Osvojio sam preko 80 trofeja a tvrdim da je igra random, pa ti vidi...
    Necu da polemisem o taktikama i formaciji (koje nemaju veze sa vezom, cak i admini igraju potpuno asimetricne formacije).
    NTNK likes this.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Samo da vam kazem da je Milan Dj. veoma zaeban lik...
    abc likes this.

  5. #5
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    hahaha..ma Milane brate, rešićemo sve, popij pivo, iskuliraj

  6. #6
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    @nikola2512 - Osvojio sam preko 80 trofeja a tvrdim da je igra random, pa ti vidi...
    Necu da polemisem o taktikama i formaciji (koje nemaju veze sa vezom, cak i admini igraju potpuno asimetricne formacije).
    BRATE ja ne-verujem sta citam Djalovic rek'o da je igra random >>>

    nemoj da te toliko opterecuje dal si prvi ,,el'' drugi ja npr. igrajuci ovo vec 3cu godinu sa 2 duge pauze (a u drugoj je falilo dan-dva da izgubim klub-ortak mi javio da je izgubio svoj klub ja se brze bolje ulogujem moj je i dalje bio tu) igram tako sto i kup i ,,de champions'' igram s'drugim timom i jedino sto mi je vazno je ,,LVL-up'' tj.da sam medju prvih 7 >>> cak u finisu sezone ako sam obezbedio mesto za visi rang opet igram s drugim timom nebih li zavrsio od 5 do 7 mesta i izbegao maltretiranje tima u ligi sampiona

    sve najbolje pozz >>>
    Last edited by acanbg; 04-14-2013 at 09:44 PM.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24
    sta sad kenjate admini,igra je svedena na jebeni RANDOM znaci taktika nema veze,igraci,moral,kondicija to nista nema veze i ne jedite govna vise jer ukoliko ne promenite nesto izgubicete igrace brzo,a inace igra je dobra

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24
    pa sta ima tu da se prica samo pogledajte ovo https://www.youtube.com/watch?v=cIqGLuxMjqA

  9. #9
    MDKII
    Guest
    Quote Originally Posted by matena View Post
    pa sta ima tu da se prica samo pogledajte ovo https://www.youtube.com/watch?v=cIqGLuxMjqA
    Nije uopste tajna da zaposleni iz Nordeusa igraju Top Eleven (sasvim je normalno da zaposleni firmi koji prave igre igraju svoje naslove). Tokene moramo da kupimo kao i svi ostali igraci.
    MrMaxSRB and Gamer_X like this.

  10. #10
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by MDKII View Post
    Nije uopste tajna da zaposleni iz Nordeusa igraju Top Eleven (sasvim je normalno da zaposleni firmi koji prave igre igraju svoje naslove). Tokene moramo da kupimo kao i svi ostali igraci.
    A da li ste uvek kupovali tokene? Reci ljudima da znaju koliko nas je ostalo bez trofeja dok ste sebi ukucavali neograniceno tokena.
    Znas da imam dokaze koji potvrdjuju ovo sto pricam, cuvam sve prepiske sa vama. Nie mi tesko da to postavim ovde ako zelis dokaz.

    Takodje, kako to da vas nema na drugim serverima? Zasto ne konkurisete Ahmedu i Alessiu?

    I konacno, da li je fer da oni koji su pravili igru, znaju tacno kako sta funkcionise, znaju koja formacija odgovara kojoj, znaju uticaj svega u igri... budu konkurenti obicnim igracima?

Page 1 of 3 123 LastLast