Page 68 of 71 FirstFirst ... 18586667686970 ... LastLast
Results 671 to 680 of 710
Like Tree1876Likes

Thread: Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?

  1. #671
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Je l' primetio neko da ST sada može da igra i kao AMC sa žutim trouglom?
    Rašo 76 and Madridista like this.

  2. #672
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Je l' primetio neko da ST sada može da igra i kao AMC sa žutim trouglom?
    svi mogu tako na poziciji direktno ispred ili iza. Dc-dmc. Dmc-mc, ml-aml itd

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  3. #673
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    A kada T11 aplikaciju reinstaliraš, golmanu nije više "predviđanje, već "anticipacija". Top 11 is up-to-date. 🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista likes this.

  4. #674
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Nazalost, nismo uspeli da osvojimo Ligu Sampiona trecu sezonu zaredom. Bolji od nas na penale je tim protiv kojih izgleda nemamo dovoljno kvaliteta. 4. poraz u 5 meceva.

    Interesantno je da nas je Nordeus opet malo sjebo, napadac koji i ne bi trebalo da igra odbranu je popio 2 kartona opet za 34 minuta (i u finalu kupa ista prica). Odmah potom protivnik postize pogodak iz slobodnog udarca. U nastavku meca smo uglavnom bili bolji sa dosta vise napada, cak je negde visio i drugi gol u vazduhu, ali na penale je protivnik ipak slavio. 2 najbolja igraca koja imam u napadu su izbacena iz stroja zbog kartona. Tako je hteo Nordeus. Cestitke svima na osvojenim trofejima, a svima koji su kao i ja posustali pred kraj, vise srece sledece sezone.

    Slede ocene meca i igraca gde je njegov igrac utakmice dobio ocenu 7.9, a moj najbolji 9. Nigde logike, moji igraci su bili mnogo bolje ocenjeni posle meca od protivnika. U live mecu, moji nisu mogli da se sastave u pasovima, da bi na kraju stiglo obavestenje kako su nasi odlicni bili u dodavanju. WTF.






  5. #675
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    svi mogu tako na poziciji direktno ispred ili iza. Dc-dmc. Dmc-mc, ml-aml itd

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ranije nije mogao AMC, samo AML i AMR...
    Madridista likes this.

  6. #676
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Nazalost, i titula je izgubljena. Ne toliko zbog danasnjeg remija koliko smo morali juce da pobedimo. Danas smo sve pokusali, ali protivnik je bio potpuno spreman za ovu utakmicu, danas osvojio Super Ligu i to je to, sve nade su ugasene. Esteghal FC ima lak posao u zadnjem kolu, dok Lolo Fc ima tezak zadatak da dobije Diren FC u zadnjem kolu. Ako dobije, postaje sampion. Nama igra samo teorijska sansa koja se meri u promilima, tako da na nju nemam prava da racunam. Sve u svemu, delimicno zadovoljan sezonom. Racunao bar na dva trofeja, ali izgleda da cemo ostati na osvojenom Kupu.


    Madridista likes this.

  7. #677
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Osvojena super liga! Mladi Varzkar koji je nazalost faktor 26 je odigrao utakmicu sezone i postigao 2 gola.. Pored toga smo omasili brdo zicera i penal, a protivnik je pred kraj samo ublazio poraz.

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

  8. #678
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Uzet ušati.
    Kada Juga neće, iako sam sve sa moje strane učinio, moram i prvenstvo.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  9. #679
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ono kad napraviš prave izmene... Sutra okršaj za 3. mesto, koji moram da dobijem... Ako izgubim, mogu da padnem i na 5. mesto...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1addddddd.jpg

  10. #680
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pobeda nad 3. na tabeli... 2. igra večeras sa 4. i ako kiksne, trofej je naš...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1adddddddd.jpg

Page 68 of 71 FirstFirst ... 18586667686970 ... LastLast