Page 36 of 71 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 351 to 360 of 710
Like Tree1876Likes

Thread: Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?

  1. #351
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Respect!

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-capture111.jpg
    Madridista, Rašo 76 and zokiruma like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #352
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Savezi, lagano ali sigurno. Sloboda iznad očekivanja jer je omjer 1:5 (tj. samo je kapiten jači od svog protivnika). Ali dobro na Slobodi je osiguran ostanak u platini još nakon prvih utakmica u sezoni. NTNK mora da pobjeđuje da bi ostao u platini, ali nisam se baš nadao 1:16 na gostovanju.

  3. #353
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Hahahah smesan si brate .. Ja cim sam usao napisao sam da cu tu biti neko vreme.. Kapiram da sam trebao da ti napisem pismo ili nesto slicno ali nije bilo vremena jbg
    jos si i lazov, ja i dalje imam chat saveza tako da nista nisi napisao, dokazao si se nema potrebe da se vise izvlacis i pravdas

  4. #354
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    jos si i lazov, ja i dalje imam chat saveza tako da nista nisi napisao, dokazao si se nema potrebe da se vise izvlacis i pravdas
    Ja znam tacno sta sam napisao... A ti ako vec 5 dana mislis o mom odlasku iz saveza mora da ti je veoma dosadno u zivotu.. Bio sam u dosta saveza i niko nista nije napisao pre izlaska.. Izadje covek pa sta onda? Igrajte dalje i cutite..

  5. #355
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Ja znam tacno sta sam napisao... A ti ako vec 5 dana mislis o mom odlasku iz saveza mora da ti je veoma dosadno u zivotu.. Bio sam u dosta saveza i niko nista nije napisao pre izlaska.. Izadje covek pa sta onda? Igrajte dalje i cutite..
    Ne podnosim licimjerje i lazove. U zivotu znam kako da se nosim sa takvim ljudima. Dok ovdje imam potrebu da skrenem paznju ostalim clanovima foruma da znaju sa kim imaju posla. Toliko od mene.

  6. #356
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    Ne podnosim licimjerje i lazove. U zivotu znam kako da se nosim sa takvim ljudima. Dok ovdje imam potrebu da skrenem paznju ostalim clanovima foruma da znaju sa kim imaju posla. Toliko od mene.
    Prvo me prozivas i vredjas u inboksu zbog napustanja saveza a onda me nazivas lazovom i licemerom.. Mislim da napustanje nekog prosecnog saveza nije vredno toga.. Pa ti razmisli zbog cega dizes buku

  7. #357
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Zbog čega se vi svađate...

  8. #358
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Lagano...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1bxxxx.jpg

  9. #359
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Druga utakmica kupa, kidanje 0-7 ukupno 10-0 za nas. A mi se bojali da li cemo proci

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_76.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  10. #360
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Sezonu necu komentirat.
    Rezultati u skladu sa aktivnoscu.
    Cak mi nije ni zao ovako losih rezultata jer cesto mi se dogodi da po par dana ni ne udjem u igru.

    Svaka cast svima koji svaki dan treniraju, dizu bonuse, pumpaju igrace i ganjaju bustere.

    Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Page 36 of 71 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast