Page 10 of 53 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 530
Like Tree1424Likes

Thread: Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?

  1. #91
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Iako sam mislio da ću izgubiti, jer je protivnik sa lvl iznad i nekih 9% jači, ispostavilo se da je zapuštena ekipa. Popio je 4 komada.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #92
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Delije posle preokreta, kontrom u posljednjoj minuti, dolaze do pobede. I ovde isti slučaj. Lvl iznad, 10% je jači i aktivan. Posle izjednačujućeg gola, sa normalnog prelazim na odbranu. Da se čuva rezultat. Ali tu je Jara, polu mutant, istrčava kontru i uvaljuje ga.

    Inače sam mislio da je bug sa duplom izmenom sređen.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  3. #93
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Dok prvi tim igra toplo-hladno, drugim tim je poceo da pobjedjuje
    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-ozevxko3qqwmbddwn264aq%5B1%5D.jpg

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1tj46rkdtdajvoa70x0eea%5B1%5D.png

    U kup-u pobjeda protiv 10% jaceg protivnika
    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-awbwvhmds_gnmp8zbyhpqg%5B1%5D.jpg

    Nadam se da ce proraditi i u ligi, pa da golgeterski ucinak poboljsa

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-uycazqestayjyvmhnm0grw%5B1%5D.jpg

  4. #94
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još jedan remi u LŠ... Jedva izvukosmo živu glavu... Taman sam hteo da zamenim Senhala, a on popije drugi žuti... Pereda samo 7.0...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1ajjjjjjjj.jpg
    Kole22, Rašo 76 and Madridista like this.

  5. #95
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Katastrofalan start sezone. Imam veliki problem sa moralom ekipe od pocetka sezone, mozda jer sam na pocetku sezone promenio kapitena jer sam prethodnog prodao?? U svakom slucaju ne znam sta da radim sa timom, osim da pokusam da pronadjem dobitnu formulu. Danas poraz u LS protiv ekipe koja je za 11% slabiji rival uz moj crveni karton. Jedina svetla tacka je jucerasnja pobeda u Kupu protiv egal protivnika. Obojica na 96% kvaliteta.

    Takodje, svake sezone sam imao nekog pojedinca koji je iskakao od proseka i imao odlican ucinak. To je prosle sezone bio napadac Anuar Mora. Ove sezone niko ne odskace,niko nije lider, a Mora nije ni bleda senka igraca koji je dao 44 gola i imao 22 asistencije u prosloj sezoni. Imam jak tim po kvalitetu, ali moral je ocajan sto se odrazava na rezultate. Juce npr, dve pobede, a moral danas pred prvu utakmicu jos gori nego juce. A ne forsiram igrace na treningu. Cak 18 kofera mi je trebalo da spremim to na maksimum. Naravno, nisam ni pomislio da potrosim ijedan.
    Da ne govorim o tome koliko su mojim igracima napucani bitni skilovi u odnosu na bar 80% protivnika jer renoviraju tim svake sezone.

    Last edited by Kole22; 12-14-2017 at 01:21 PM.

  6. #96
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Još jedan remi u LŠ... Jedva izvukosmo živu glavu... Taman sam hteo da zamenim Senhala, a on popije drugi žuti... Pereda samo 7.0...

    Click image for larger version. 

Name:	1ajjjjjjjj.jpg 
Views:	27 
Size:	90.6 KB 
ID:	92105
    Zaludan bio i gledao šta radiš. Tvoj golman 7+, ostali ispod. Kada si gurnuo bekove napred i krila u špic, svima ocena peko 7. Logika je strana reč 🤣🤣🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and Madridista like this.

  7. #97
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Šta se ovdje desilo da odigraju 1:1, ja tu tankiram pa sam stavio tim od 1%, protivnik 123% i odigramo neriješeno. Prvo kontam da nije igrao nelegalnu formaciju, ali nije, sve je legalno 4-3š-3. Jedino ostaje da mislim da imaju utjecaja bonusi od 10% i možda su mu igrači umorni.

    Mada, nordeus je to, kad je išta imalo smisla.

  8. #98
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Sada gledam ove igrace na skaut listi, totalno *ranje MR/AMR 23 god. 59 tokena 111% a osobine jedva bolje od mog krila 26 godina 84 %
    Last edited by Rašo 76; 12-14-2017 at 02:01 PM.

  9. #99
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Zaludan bio i gledao šta radiš. Tvoj golman 7+, ostali ispod. Kada si gurnuo bekove napred i krila u špic, svima ocena peko 7. Logika je strana reč

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Pa čim sam popio crveni, a gubim 0-1, odmah sam ga napao, nemam šta da čekam... Ili će biti katastrofa, ili remi, ili preokret... Da sam ostao da se branim, sigurno bi bila katastrofa...
    Rašo 76 likes this.

  10. #100
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Četvrta utakmica zaredom koju Partizan igra 2-2... 76. minuta kontrolišem igru, protivnik jedva nekoliko šansi, ne može da mi priđe golu, a onda promena u igri protivnika (OPET) i za 4 minuta, 2 gola... Jedva spasih remi... Nataknem vas na kurac u Nordeusu!!!

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1akkk.jpgSezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1akkkk.jpg
    Rašo 76 and Madridista like this.

Page 10 of 53 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast