Page 16 of 53 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 530
Like Tree1424Likes

Thread: Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Do danas samo 4 primljena gola, danas 6... Opet me novi omladinac Dynarek spašava u završnici...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1annn.jpg

  2. #152
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    Pa onome ko kupuje tokene ovo 1,03$ dodje odlicno.

    Sada je preko kompa 25 t 2 evra, ovako za isto dobijes 40t, 30 zelenih paketica i ostalo smece
    Ja tu ponudu nemam uopce imam samo onu 30 dana svaki dan 10t dobijes

    Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

  3. #153
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Ja sam pre kupovao mnogo vise ne kupujem, kontam da uopste nema potrebe. Samo da se odrade eventi Pre nije bilo ni saveza ni evenata, slabo je isla prodaja igraca pa je jedini nacin za tokene bio ili kupovina ili nista drugo

    A i skauti su bacanje para, ne vrede uopste invsticije, pogotovo sto ih kupujes sa 22 godine, da iz dobijas sa 18 ili 19 bila bi druga prica.
    Rašo 76 and Madridista like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  4. #154
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Primecujem novine kod izvestaja sa tekmi drugih menadzera. Naime, moze se videti kondicija igraca rekao bih pred utakmicu. Ako je to tako, svidja mi se jer se moze videti sa kakvom pripremom je ekipa odigrala mec. U konkretnom primeru, gledao sam izvestaj sa tekme iz moje grupe Lige prvaka I poprilicno umorna ekipa doduse slabija 10% je izgubila 6:0. Tako da bi neki zakljucak bio da neki rezultati nisu trol vec neki menadzeri gruvaju treninge bez procene da li ce ekipa biti spremna za mec ili nakon prve tekme uopste ne udju da srede ekipu za drugi mec tog dana koji je za tri sata na programu.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #155
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Taman na vreme ponuda

    Ovo mi je rezervni golman, dogurao do x9% i ne mogu da ga stavim na specijalizaciju, i lepo covek da ponudu.

    Kontam da ga zamenim za nekog mladjeg, 18 godina za 1 t

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-screenshot_174.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #156
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Prvoplasirani je gubio, ali je utakmica bila izjednačena... A onda je postao nestrpljiv, napravio par taktičkih grešaka i popio po pičci... Arboleda se vratio u formu, pa je opet preuzeo ulogu lidera i vratio mi to sa 3 gola i 4 asistencije... Drugi, četvrti i peti su takođe kiksnuli i odigrali nerešeno, pa smo sada prvi sa 2 boda prednosti... Sutra utakmica sa trećim...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1annnn.jpg

  7. #157
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Ako hoćete da vam krila igraju kao krila, morate da ih povučete nazad... Ako ih gurnete napred, ima da kampuju u sredini... Meni je danas jedan kampovao između MC i AMC, a drugi između DC i DMC i stalno branio 1 na 1 sa napadačem... Eto koliki goli kurac je ovaj njihov algoritam...
    lespa, Rašo 76 and Madridista like this.

  8. #158
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ako hoćete da vam krila igraju kao krila, morate da ih povučete nazad... Ako ih gurnete napred, ima da kampuju u sredini... Meni je danas jedan kampovao između MC i AMC, a drugi između DC i DMC i stalno branio 1 na 1 sa napadačem... Eto koliki goli kurac je ovaj njihov algoritam...
    ma taj livematch je jedno veliko sranje i ne treba uopste obracati paznju na to. meni je to iskljuceno i bolje mi je bez toga. doduse, sad ne vidim ocene igraca ali sta da se radi. meni AMR igra kao krilo i najbolji je u ekipi pa bi po tome rekao da ne kampuje u sredini terena ali verujem ti da je tako kako kazes.
    btw, kvalitet mu je 61%.

    inace, treba da ih bude sramota da kretanje igraca jos nisu popravili i sto je najgore prave se ludi po tom pitanju.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #159
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ma taj livematch je jedno veliko sranje i ne treba uopste obracati paznju na to. meni je to iskljuceno i bolje mi je bez toga. doduse, sad ne vidim ocene igraca ali sta da se radi. meni AMR igra kao krilo i najbolji je u ekipi pa bi po tome rekao da ne kampuje u sredini terena ali verujem ti da je tako kako kazes.
    btw, kvalitet mu je 61%.

    inace, treba da ih bude sramota da kretanje igraca jos nisu popravili i sto je najgore prave se ludi po tom pitanju.
    Ma kakvi

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

  10. #160
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    jutros kupljen golman faktor 20. moram da priznam svi igraci koje sam kupio od pocetka sezone su faktor 20-21. da li sam ja to imao srece ili su oni nesto promenili?
    MNK Kaskada and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 16 of 53 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast