Page 6 of 39 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 386
Like Tree853Likes

Thread: Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?

  1. #51
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Gost View Post
    :d :d :d

    Pitaj Steppenwolf

  2. #52
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kupim klinca na 47%, za prodaju i kad sam izvalio da je faktor 16, rešim da napravim mali eksperiment... Uvek me je kopkalo koliko zapravo KREATIVNOST utiče na igru u napadu, pa sam rešio da od klinca napravim mutanta... Spičkao sam oko 290 kofera, videćemo da li sam ih bacio uzalud...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1axxxx.jpg

  3. #53
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Kako ti "mutanti" igraju?

    Inace da kazem da sam kompletirao tim. Na 3 igraca iz prosle sezone dodao sam jos 2 koja su za treniranje i za zadrzati. Ovo ostalo je popunjavanje rostera. Na 107% sam.
    Ocekujem opet triplu i da vidim sa savezom sta se moze. Ostanak u prvu zlatnu je obaveza i cilj. Ne vjerujem da se moze bolje, obzirom da su slabo aktivni.
    Last edited by Petar Radulovic; 03-06-2018 at 01:22 PM.
    Madridista likes this.

  4. #54
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Verovatno su mnogo bolje igrali, dok nisu limitirali skilove na 340%... Kwedi igra dobro, ali verujem da bi igrao dobro i da nije mutant... Verovatno je potrebno više od jednog mutanta, da bi to bili vredno truda...
    lespa and Madridista like this.

  5. #55
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jedva spasih bod u LŠ... Protivnik jači 12%, zbrzao me na startu utakmice... Njegove ocene odlične... Moji, samo Edwards, Kwedi i Pereda preko 7.5...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1axx.jpgSezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1axxx.jpg

  6. #56
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Da se javim i ja. Nova sezona, ciljevi sto dalje dogurati u svim takmicenjima i pokusati osvojiti Ligu. Tim je isti iz prethodne sezone, stim da dvojica omladinaca upadaju u prvi tim sa 19g DC i DL(ML,AML). Ovo mi je prva sezona kada cu imati toliku dubinu u postavi da imam prakticno dva tima na raspolaganju, iako ce rezerve (bivsi prvotimci) biti slabije za 10-15%, bitne vestine ce im biti bolje nego omladincima koji su upali u prvu postavu (ima ih 4 sa 19g). Jedina dva igraca za koja nemam adekvatnu zamenu su 22.g golman i 20.g napadac.
    Sto se tice takmicenja, posle par sezona, najzad nas je Nordeus ostavio da se takmicimo sa timovima sa naseg nivoa. Ali, resili su da sve najjace timove sa mog nivoa stave u ista takmicenja, tako da imamo situaciju da je 1/16 finala Kupa u proseku na oko 100% kvaliteta sa aktivnim i dobrim menadzerima koje pratim sezonama unazad. U Ligi Sampiona ista prica, stim da je za nijansu manje kvalitetnih timova. Ipak, grupa nam je egal, tako da ce biti zanimljivo.
    U narednoj rundi Kupa igramo sa 12% jacim rivalom koji je ponovio nivo, tako da nisam jos siguran da li je aktivan ili ne.


    U Ligi malo slabija konkurencija nego prethodnih sezona, ali opet je tu 4-5 odlicnih timova koji ce nam konkurisati za titulu. Izdvajam Luftwaffe (2 puta nas izbacili iz Kup takmicenja), Adib FC (jednom igrali Ligu, oba puta porazeni, na kraju bili treci, ali preko njega dosli do Kupa odmah naredne sezone), Navalitros (nismo igrali, sezonama donosio triplu), MightyAlex i MKS koji je proslu sezonu zavrsio na 5-6 mestu u nasoj Ligi. I Real Murcia koji nam nije poznat, a sa nama je i u grupi LS. Svi rivali su nam potencijalni protivnici u Kupu i LS.






    Last edited by Kole22; 03-06-2018 at 01:58 PM.

  7. #57
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Pobeda na otvaranju LŠ. Ovaj mi je i u prvenstvu. Igrač utakmice? Pa naravno Hassell
    U prvenstvu samo jedan 79%. Ostali između 90 i 100% i jedan 109%. Ja sam na 96. Videćemo šta će biti.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76, Kole22 and Madridista like this.

  8. #58
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I Delije otvaraju LŠ pobedom. Zvezda Danica ugašena.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  9. #59
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ove sezone jedina ambicija opstanak sa savezom u platinastoj. Naravno, ako se ukaže prilika za koji peharčić, poneću ga kući.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  10. #60
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    igram 47 nivo, a u Ligi sve likovi s kojima nisam nikad igrao.
    kvalitet protivnika ne gledam jer je bitna samo aktivnost i nista drugo, bar kad je prvenstvo u pitanju. ne ocekujem vise od 3-4 aktivna menadzera.

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 6 of 39 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast