Page 27 of 39 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 386
Like Tree853Likes

Thread: Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?

  1. #261
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ako ostane na snazi da se moze dobiti samo 10 zelenih dnevno to ce jasno imati za posledicu da nema vise budzenja mladih igraca vec cemo izabrati jednog koji brzo napreduje a ostale igrace cemo menjati posle jedne eventualno dve sezone.
    e sad, jedna opcija je kupiti mlade igrace na pocetku sezone koji su na 99% i ukoliko mogu da napreduju celu zvezdicu tokom sezone eto ekipe na duze staze. Ali, posto znamo kakvo je ludilo pocetkom sezone za takvim igracima, menadzeru treba 300 - 400 tokena za tako nesto, ali ni to nije garancija da ce svih 11 biti brzog razvoja. Dakle, bice potrebno barem 500 tokena za tako nesto a ako menadzer zeli i rezerve da budu igraci brzog razvoja, brojka potrebnih tokena se penje na nekih recimo 700 tokena.
    druga varijanta, je kupiti mlade igrace koji su na 80% i koji jasno brzo napreduju za nekih recimo 100 tokena i igrati prvenstvo. Sa takvim igracima bez zelenih kofera se nema sta traziti u Ligi prvaka i Kupu sa menadzerima koji su nivo iznad.
    jbg, ako raja nece kupovati tokene kako ce Branko isplatiti plate developerima, ljudima koji odgovaraju na nasa pitanja tj. uvrede a i da on covek nesto zaradi?
    ili cemo se prilagoditi novim okolnostima ili cemo bataliti t11. tako je kako je.
    Ja tako oduvek igram, imam jednog igraca na 140% dok su ostali na oko 100%, imam dovoljno tokena I zelenih I jos mi ostane viska.. Sta bi tek bilo da gledam videe..

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  2. #262
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Ma znam, ali eno baci pogled na moje rezervne golmane preko saveza i videces zasto sam toliko sumnjicav.

    U procesu sa rebuildinga tima, razumem da je tim za nijansu slabiji nego prethodnih 4-5 sezona iako se to ne odrazava na ukupan kvalitet. Imao sam kapacitete da zavrsim sa rebuildingom vec ove sezone, ali ostavio da to zavrsim naredne da bi za sledeci rebuilding trebao manje igraca uvoditi svake sezone. Ali zasto se to lomi na golmanu, a ne na igrace koji su se istrosili? Pritom, protivnici mog kvaliteta, mahom pazare skaute sa losim rasporedom skilova, katastrofalnim potencijalom, vec presli 21.godinu itd, gde opet ti moji koji su se istrosili ispadnu bolji od njih jer i dalje brze napreduju i mnogo su bolji ili makar egal sa njihovim. Protiv timova sa mutantima i polumutantima opet tim nekako izbori solidne rezultate, ali protiv ovih sa zlj skautima gube neshvatljivo bodove. Ako je igracu bitna nebitna vestina, zasto su postavili da mu nije bitna za poziciju koju igra?
    Ja se sećam da sam i sa zvezdom i delijama imao po jednu trol sezonu. Mislim 7-8 nivo. Najjači u prvenstvu, a jedva ušao u super ligu. Sezona posle, igrač dva promenjena, sve normalno.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  3. #263
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Znači juče im ipak bio samo mali bug, koji su prećutno popravili.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  4. #264
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kao da na serveru postoje samo 4 aktivna tima. Dosadno...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    PFC, Rašo 76 and Kole22 like this.

  5. #265
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Krenulo veštačko održavanje neizvesnosti. Juče protiv 8., danas protiv 5. nerešeno.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    PFC, Rašo 76 and Kole22 like this.

  6. #266
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    JEBEM VAM SAD MATER AL STVARNO!!!! Imam 2-0 koje me vodi dalje, vracam na defanzivno I primam gol posle kornera u 85'.. Terajte se u kurac nordeusovci, banujte me sa foruma radite sta hocete igra nije vise ni za kurac


    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    lespa likes this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  7. #267
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Deja vu... Imamo ubedljivo najbolju odbranu u ligi, a 6 bodova gubimo na isti način...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1ak.jpg
    lespa and Rašo 76 like this.

  8. #268
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Partizan, naravno, opet izgubio... Kao da igram sa ekipom na 20%, u ligi sa timovima na 180-190%... Max bonus za pobedu je uključen non-stop, kondicija uvek na 98-99%, moral uvek u zelenom...
    Rašo 76 likes this.

  9. #269
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ajde da prokomentarisem revans. Poptuno zasluzena pobeda bez trola. Jedina promena u odnosu na prvi mec, izabrao formaciju u kojoj sam najjaci. 4-1-1-3-1 u odnosu na prvu 3-2-3-1-1 gde mi je kvalitet za 2-3% slabiji. Otprilike sve isto, sem rezultata. U celoj nokaut fazi sve krem timovi sa mog nivoa, tako da ce biti zanimljivo videti dokle mozemo da doguramo. Sledeci protivnik YNWA FC koji nas je uvek izbacivao i mnogo cesto pobedjivao, ali tri puta zaredom bio iza nas u Ligi.





  10. #270
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nordeus me urniše sa kartonima koje dobija Nava... Jedini igrač sa 7* (Arboleda i Iancu imaju po 6*, golmana Pavanella ne računam), ostalo sve boranija... i samo on dobija kartone... i samo on se povređuje... On 5 kartona na 18 utakmica, ceo tim 10... I skoro uvek u 90. minutu...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1akkk.jpg

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1alll.jpg
    Rašo 76 and Kole22 like this.

Page 27 of 39 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast