Page 72 of 82 FirstFirst ... 22627071727374 ... LastLast
Results 711 to 720 of 811
Like Tree2085Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?

  1. #711
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Obavještenje:

    Sjutra ujutru u 11:54 igram Finale Lige Šampiona.Volio bih da me podrži ko bude u prilici.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  2. #712
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ajde polako sa psovkama. Tek ste počeli da igrate, a psujete ko matori.
    Slazem se

    Ali ako vec psuju, neka bude ******** upuceno onima koji su zaduzeni za odredjene stvari oko igrice, mislim da nije ok da se psuje svima redom.
    Necu nikoga da branim, samo iznosim svoje misljenje, neko ce se sloziti, a neko ne.
    Uvijek je postojala crna ovca u svemu ali ne treba zbog toga kriviti sve.
    U ostalom svi se mi u svojim privatnim zivota susrecemo mozda i sa gorim stvarima, ovo bi trebala biti jedna vrsta zabave

  3. #713
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Slazem se

    Ali ako vec psuju, neka bude ******** upuceno onima koji su zaduzeni za odredjene stvari oko igrice, mislim da nije ok da se psuje svima redom.
    Necu nikoga da branim, samo iznosim svoje misljenje, neko ce se sloziti, a neko ne.
    Uvijek je postojala crna ovca u svemu ali ne treba zbog toga kriviti sve.
    U ostalom svi se mi u svojim privatnim zivota susrecemo mozda i sa gorim stvarima, ovo bi trebala biti jedna vrsta zabave
    Ja se izvinjavam za svoj post,i trudiću se da ne psujem.Ali vjerujte mi da mi nije svejedno,jer mi je ovaj trol zakomplikovao borbu za triplu.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Rašo 76 and Madridista like this.

  4. #714
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Ja se izvinjavam za svoj post,i trudiću se da ne psujem.Ali vjerujte mi da mi nije svejedno,jer mi je ovaj trol zakomplikovao borbu za triplu.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Ja nikoga necu braniti niti napadati, svako od nas igra za sebe
    Samo sam napisao moje misljenje
    mAsTeR06 and Madridista like this.

  5. #715
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Ja se izvinjavam za svoj post,i trudiću se da ne psujem.Ali vjerujte mi da mi nije svejedno,jer mi je ovaj trol zakomplikovao borbu za triplu.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Tek ćeš ti doživeti pravi trol. Tamo za jedno 4-5 sezona, kada celo prvenstvo ne možeš ni jednu tekmu da dobiješ, a najjači si. Tada lepo na zidove ćebad, a na pod dušeke da staviš. Inače ode i računar i tablet i mobilni u k.... Zato opušteno. Malo ste preterali poslednjih dana, ali se razumemo. Hvala.

  6. #716
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Tek ćeš ti doživeti pravi trol. Tamo za jedno 4-5 sezona, kada celo prvenstvo ne možeš ni jednu tekmu da dobiješ, a najjači si. Tada lepo na zidove ćebad, a na pod dušeke da staviš. Inače ode i računar i tablet i mobilni u k.... Zato opušteno. Malo ste preterali poslednjih dana, ali se razumemo. Hvala.
    Sve je u redu.

    P.S.Samo da me ne istroluje sjutra u Ligi i LŠ,pa posle nek rade šta hoće

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Crvena Zvezda likes this.

  7. #717
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    poraz u prvenstvu i sada se situacija komplikuje. i dalje imam prednost (+2) i treba da gostujem 6-tom na tabeli i da docekam kod kuce treceg.
    Posto sam vec posle pola sata bio u zaostatku, prelazim na napadacku igru a kasnije i ubacujem drugog ST-a umesto DMC-a. ali nista, do kraja ostajem na tri suta u okvir gola koje sam imao i u 30. minutu. golman 4 osmice a onda danas ocena 5.4.
    Ovaj menadzer mi je pravio probleme i u prosloj sezoni tako da je dobar takticar.

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-capture222.jpgSezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-capture444.jpgSezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-capture555.jpg
    mAsTeR06, Kole22, Rašo 76 and 3 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #718
    Newbie
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    12
    Bas svaka cast, kreatorima igre...

    Igram malocas sa reprezentacijom protiv Norveske i u sred utakmice me izbaci zbog neke greske pri povezivanju ili sta vec... Ponovim utakmicu, samo sto je pocela eto ga opet. Udjem ponovo da probam, kad imam sta i da vidim. Kondicija tima oko 65-70%.

    I sta, sad ja sam kriv zbog njihovih problema sa serverom i trebam da trosim kofercice?

    Nije mi jasno zasto nisu napravili da se utakmica igra i kad menadzer nije u igri, onako kao sto se igra i u normalnom rezimu?

    Ovo je stvarno bzv...

  9. #719
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Miljan94 View Post
    Bas svaka cast, kreatorima igre...

    Igram malocas sa reprezentacijom protiv Norveske i u sred utakmice me izbaci zbog neke greske pri povezivanju ili sta vec... Ponovim utakmicu, samo sto je pocela eto ga opet. Udjem ponovo da probam, kad imam sta i da vidim. Kondicija tima oko 65-70%.

    I sta, sad ja sam kriv zbog njihovih problema sa serverom i trebam da trosim kofercice?

    Nije mi jasno zasto nisu napravili da se utakmica igra i kad menadzer nije u igri, onako kao sto se igra i u normalnom rezimu?

    Ovo je stvarno bzv...
    Čim ti je kondicija na 65%, znači da je odigrana. A ako nemaš mogućnost da izabereš igrača kao poklon, e to znači da si ili izgubio ili igrao nerešeno.

  10. #720
    Apprentice hosenfeld's Avatar
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    165
    Pobeda, nisam ni pratio mec

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    NekoIzMase, PFC and Crvena Zvezda like this.
    idemoooooooooooooooo

Page 72 of 82 FirstFirst ... 22627071727374 ... LastLast