Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
Like Tree15Likes

Thread: Specijalne osobine

  1. #21
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Verujem da imaju neki procentualni udeo. Uglavnom kada kupiš skauta npr. sa osobinom ti dobiješ igrač kvaliteta kojeg nemaš na redovnoj transfer listi. E sada tog igrača pošto je njemu centaršut(za kornere) vrv najjači u timu jer je sa skaut liste, staviš da ti izvodi kornere jer ipak centaršut mu je najjači u timu. Ja kada stavljam izvođače kornera npr. kada nemam igrača sa specijalnom osobinom stavljam igrača sa najvišom stavkom "Centaršut" i meni bar odrađuje posao. Evo i primera iz prve ruke. Specijalista za penale mi izvodi kornere:




  2. #22
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Djalovicu kako uspevas da imas takav tim gde svaki igrac ima 8 zvezdica ako svake sezone ides u novi nivo? Ili to zavisi od nivoa lige pa kad predjes nivo menadzera nivo lige ti ostane isti pa ti ostanu i 8 zvezdice tom igracu ?
    Ne napredujem svake sezone jer se ne prave uvek lige pa zato igraci ne gube zvezdice...

    Tvrdim da bi 2 igraca istog Q u ekipi imali podjednak uspeh u prekidima a da jedan ima specijalnost a drugi ne.
    nsretkovic likes this.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ne napredujem svake sezone jer se ne prave uvek lige pa zato igraci ne gube zvezdice...

    Tvrdim da bi 2 igraca istog Q u ekipi imali podjednak uspeh u prekidima a da jedan ima specijalnost a drugi ne.
    Meni se desavalo i da mi igrac sa slabijim centarsutom bez specijalnih osobina bude neuporedivo bolji. Cak i kad ga ne stavim da izvodi prekide. Takodje, ako ne postavite nekoga da izvodi prekide, igra sama odredjuje ko ce biti izvodjac, a meni je svaki put drugi igrac. Tako da ni igra ne moze da odredi ko je najbolji. Prilicno glupav AI.

  4. #24
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by bendtm View Post
    Meni se desavalo i da mi igrac sa slabijim centarsutom bez specijalnih osobina bude neuporedivo bolji. Cak i kad ga ne stavim da izvodi prekide. Takodje, ako ne postavite nekoga da izvodi prekide, igra sama odredjuje ko ce biti izvodjac, a meni je svaki put drugi igrac. Tako da ni igra ne moze da odredi ko je najbolji. Prilicno glupav AI.
    to random odredjuje, mozda ne mora da znaci da ni igra ne zna koji je najbolji. U poslednje vreme i ja imam probleme sa slobodnjacima jer zadnjih 20 slobodnjaka mog igraca svi su bili ovakvi "ali odlazi daleko, pogadja zivi zid, udara u zivi zid..." itd itd
    a pre toga mi je taj isti igrac sasvim solidno izvodio prekide ali eto mozda je u pitanju i forma

  5. #25
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    to random odredjuje, mozda ne mora da znaci da ni igra ne zna koji je najbolji. U poslednje vreme i ja imam probleme sa slobodnjacima jer zadnjih 20 slobodnjaka mog igraca svi su bili ovakvi "ali odlazi daleko, pogadja zivi zid, udara u zivi zid..." itd itd
    a pre toga mi je taj isti igrac sasvim solidno izvodio prekide ali eto mozda je u pitanju i forma
    Meni se ovo isto desilo. Izveo mi je glavni izvođač u poslednje četiri utakmice pa jedno 12 slobodnjaka i ni jedan nije dao, a do tada bukvalno na svakoj utakmici davao po jedan iz slobodnjaka. Čudno. Možda su odlučili da pooštre taj kriterijum.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

Page 3 of 3 FirstFirst 123