Page 2 of 57 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 564
Like Tree1374Likes

Thread: Sezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?

  1. #11
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Kup neugodan zreb u prvoj rundi.

    Sto se tice LS u grupi smo sa Sidney FC koji je nezgodan. Jedan klub je izrazito slabiji od nas, tako da bi trebalo igrati nokaut.

    Prvo pojacanje naletelo cim sam usao na TL. Valjda je najveci talenat, moracu da proverim.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  2. #12
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Prosla sezona je bila dobra, 2 trofeja nakon 2 sezone bez istih, posebno je draga Liga Sampiona za nivo iznad.
    Sezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?-prosla.jpg

    Ove sezone sam ponovo dobio Kup i Ligu Sampiona za nivo iznad mene. U Ligi Sampiona protivnici ne deluju kao aktivni, ili vredni paznje, ali videcemo.
    Sezona 108 - 22. jul - Kako vam ide?-222.jpg

  3. #13
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Danas sam osnovao još dva kluba:FK CRVENA ZVEZDA i OFK TITOGRAD,čisto da nije dosadno ako nekad upadnem u kanal na glavnom nalogu

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  4. #14
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Danas sam osnovao još dva kluba:FK CRVENA ZVEZDA i OFK TITOGRAD,čisto da nije dosadno ako nekad upadnem u kanal na glavnom nalogu

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Jesu li na istom serveru? Da možeš igrače kupoprodaješ

  5. #15
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Jesu li na istom serveru? Da možeš igrače kupoprodaješ
    Kako to da znam?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  6. #16
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    Kako to da znam?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Jesu li ti to referali ili si samo novi nalog otvorio?

  7. #17
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Samo sam nalog otvorio,pokušao sam da otvorim kao referal ali nije radilo.Okačio sam na Facebook kao pozivnicu i samo sam stavio da može da se vidi sa dva FB naloga a kojim osnivam ova 2 kluba.Kada sam stisnuo na pozivnicu samo je bila crna slika.
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Jesu li ti to referali ili si samo novi nalog otvorio?
    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  8. #18
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Gde ne znaci, F19 napreduje 50% brze od F27 tokom cele karijere. A da li ce da postize golove zavisi od algoritma koji se menja iz meca u mec i u zavisnosti protiv kakvih rivala se igra i kakav je individualno rival koji ga cuva.

    A zavisi i od tvojih postavki. Algoritam favorizuje igraca sa fk specijalnoscu kada su u pitanju golovi.

    Ne znam, to je neko moje iskustvo. Ja imam Chavasca i Grasa, Gras je sezonama bio mnogo kvalitetniji (u bitnim atributima) od Chavasca a davao je manje preko 30-ak golova po sezoni od Chavasca koji sutira fk. Gras izvodi kornere. To ga nije sprecilo da bude MVP sezonama. Prosle sezone sam ih ujednacio u vestinama i video kako se algoritam menja. Chavasco je zavrsio samo za 17-18golova vise od Grasa, pred sam kraj sezone je napravio tu razliku, dok je Gras imao samo desetak asistencija vise od Chavasca (pre je Gras bio neprikosnoven). Rezultat tog ujednacavanja u vestinama je taj da Chavasco u najvecem broju slucajeva centrira iz free kicka, iako su mu vestine sutiranje i zavrsnica podignuti sa 230-250 na oko 340.
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    1 sezonu da, ali minimalno dve moram da tražim. Ne znači ništa talenat F19, ako ne postiže golove.
    Moje neko vidjenje je da je nabudzen igrac koji ne daje golove svakako daje dodatni kvalitet timu. Odnosno mnogo je korisnije imati ga u timu nego ga nemati. A dace gol onaj kome algoritam "namesti". I to se stalno menja i u simbiozi je sa individualnim kvalitetom, tvojim postavkama, postavkama protivnika i individualnom snagom protivnika. Kada Hasel zavrsi karijeru, neki napadac koji je mozda bio u njegovoj senci ce iskociti i zauzeti njegovo mesto.


    Kada bi im obrnuo uloge, da Gras izvodi FK, a Chavasco kornere, verujem da bih u velikoj meri uticao na promenu njihovog ucinka. Chavasco je znao preko 50 golova da da iz slobodnjaka. Jedno vreme cim vidim da je fk za mene, znam da ce biti gol. Gras je sa druge strane davao golove iz igre i ni iz cega, primi neku loptu i sutne sa 30 metara i to je uvek gol. Ili predribla dvkjicu i golmana ili doda loptu. Obavezno gol. Dok Chavascu sve takve suteve su branili golmani ili ga izblokiraju rivali ili mu uklizaju u poslednjem trenutku ili posalje nebu pod oblake.

    Taj raniji nedostatak kvaliteta u odnosu na Grasa se itekako video u simulacijama iako je mnogo vise golova davao na kraju.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Last edited by Kole22; 07-22-2018 at 10:37 AM.
    mAsTeR06, Madridista and lespa like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  9. #19
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    @kole
    Jbg, ovaj nema nikakvu spec, a tura ga iz svih pozicija. I to mnogo.
    mAsTeR06 likes this.

  10. #20
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Znam za njega. Legenda TE i ovog foruma.
    Ne znam da li ima nesto skriveno, ali moram da kazem da primetim te promene u algoritmu svaki put kada nesto radikalnije promenim u individualnim vestinama pojedinaca. Eto, rekao za proslu sezonu da su te razlike izmedju Grasa i Chavasca isparile i da se algoritam dosta okrenuo na drugu stranu. Gras je poceo da podbacuje znatno cesce, a Chavasco da prvi put ima preko 30asistencija, skoro uvek iz fk. Na kraju sezone njihova prosecna ocena je bila ujednacena. Oko 9. Ranije je Gras bio dominantniji za do 0,3. Tipa Gras 9.1, Chavasco 8.8... Drugaciji tip golova je padao i drugacije su se igraci ponasali u simulacijama.


    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    @kole
    Jbg, ovaj nema nikakvu spec, a tura ga iz svih pozicija. I to mnogo.
    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

Page 2 of 57 FirstFirst 12341252 ... LastLast