Page 38 of 50 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast
Results 371 to 380 of 495
Like Tree1356Likes

Thread: Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?

  1. #371
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    U ligi smo izgubili zato što je prvi igrao X...

    Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Kole22, Rašo 76 and mAsTeR06 like this.

  2. #372
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Vise se ne moze igrati protiv skauta. Moj tim i njegov su dosta drugaciji na istom kvalitetu. Drugi poraz za ispadanje i u Ligi Sampiona. TE is dead! Sve sam pokusao, njegovi me oduvali, ja potpuno spreman za mec, naostrio se i popusio. Kroz sredinu sa kratkim pasovima mi je samo dalo kontrolu u posedu inace sve sanse je imao on. Na svakoj poziciji bi trebalo da sam kvalitetniji sem na MC-u. Stavim Grasa na AMC, gde nema jaci od njega na nivou za tu poziciju, on na sredini ima samo MC i AMC i jebeno ne mogu ni sansu da stvorim. Ma ni faul da dobijem! Pa za koj kur sluzi taktika???

    Do pre dve sezone je znao da pukne i po 5 razlike od mene a svake sezone dokupuje skaute. Ove sezone ulazi u polufinale Kupa i LS jedini sa mog nivoa. U Kupu ima dobre sanse u finalu. Za to mu skidam kapu, ali brate, jebes ti ovakvu igru gde si unapred izgubio mec.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Rašo 76 and lespa like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  3. #373
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    uspeo da kompletiram Ameriku i Karibe. hvala nordeuse za 30 tokena.

    Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-capture111.jpg

    moram da priznam da igrica u zadnje vreme dobro nagradjuje aktivne menadzere. stvarno, kad covek pogleda, ako neko igra evente, Saveze, uzima dnevne nagrade, zaradi po koji token prodajom igraca, stvarno puni resurse. mada, u mom slucaju tokeni nisu problem vec duze vreme. naime, posto hocu da mi jedna ista ekipa igra sto je duze moguce, ne trosim previse tokena tj. iste nadoknadim sa ovim sto igrica daje kroz aktivnost. jednostavno, igraci imaju nabijene skilove i ne zelim da ih menjam. mislio sam da cu prestankom igranja Saveza biti posle nekog vremena u problemu sa tokenima ali daleko od toga.
    s obzirom da je poenta kreatora igrice da menadzeri kupuju tokene za pravi novac, pitam se otkud tolika velikodusnost? logican odgovor je da pada interes za igricu i da se hvataju za slamku.

    igrica je i pored dosta mana, dovoljno dobra da drzi interes i menadzeri ne bi trebalo toliko da se nerviraju. nazalost, ostaje velika mana koju nikako ne mogu da rese a to su tankeri. ne vidim sta ih sprecava da zabrane da se igraci mogu drzati na svojim neprirodnim pozicijama. makar da probaju na jednu sezonu.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #374
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa ahahahahahaha... Treći na tabeli, mogao je da stavi najjaču postavu i bude jači preko 40%, ali nas je potcenio, pa je stavio samo 29% jaču ekipu... To je ono kad imaš bager, a ti kreneš motorkultivatorom na lopatu Ovo je 4. pobeda u nizu...

    Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1zp.jpgSezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1zpp.jpg
    lespa, mAsTeR06 and NekoIzMase like this.

  5. #375
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    A kada smo već kod saveza, treba mi tvoj Celtic za sledeći turnir. Tvoje je da daš bonus oba dana i da tvoj bude na 40%. Prisutnost me ne zanima. Za to dobiješ 100 tokena.
    Evo ti #
    Šta bre, kad? Za danas ili za sledeću nedelju? Je l' se troši kondicija za saveze?

  6. #376
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jebenih 7 puta zaredom ne mogu da tučem Kanadu sa Zimbabveom... Pu jebem vam...

  7. #377
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Šta bre, kad? Za danas ili za sledeću nedelju? Je l' se troši kondicija za saveze?
    Za sledeći vikend. Kondicija se ne troši niti pada moral. Jedino da se otvoriš za premije.
    Steppenwolf and NekoIzMase like this.

  8. #378
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Ukupnim rezultatom 4-2 izbacili smo ekipu sa levela iznad.U polufinalu nas takođe čeka ekipa sa levela iznad...

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Kole22 likes this.

  9. #379
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Vrhunac dana, poraz od 15% slabije ekipe u savezima. Znaci ovi moji su zesce zaboravili da igraju taktiku koju furam 15sezona. Pogledajte mu formaciju. Ne kontam o cemu se radi osim da sam trolovan zesce u toku celog dana. Nakupio sam 4 poraza i remi. U nijednom mecu koji sam izgubio, nisam dao gol. Svuda sam nadigran. Ccc

    Izvestaj pomocnog trenera posle zadnjeg meca oslikava celokupnu danasnju sliku.
    Last edited by Kole22; 10-06-2018 at 07:42 PM.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  10. #380
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ne znam koju formaciju igraš, ali ja igram 451V i razvučem dva MC široko i povučem ih defanzivno, kada protivnik igra sa po 3 igrača po krilu...

Page 38 of 50 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast