Page 45 of 50 FirstFirst ... 354344454647 ... LastLast
Results 441 to 450 of 495
Like Tree1356Likes

Thread: Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?

  1. #441
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    FK Palilulac ove sezone osvojio samo Ligu. Koja je bila zanimljiva do treceg kola. Nijednom nisam upalio bonuse u Ligi prvi put od kad igram.

    Sto se tice LS i Kupa, samo cetvrtfinala ove sezone iako sam mislio da sam solidan za triplu. Moj dzelat iz LS, MightyAlex je branio cast naseg nivoa, u oba takmicenja stigao do polufinala. Drugi dzelat, grk, za lvl-up-a je zaokruzio odlicnu sezonu triplom krunom. Potpuno zasluzeno.

    Sto se tice igraca, sledece sezone ide samo MC, ostali gruvaju dok me ne razocaraju u vestinama. Chavasco top asistent, top strelac i mvp. Gras je potpuno podbacio, nijednom nije prelomio u bitnim mecevima. Cutino izjednacujuce dobar, skoro gol po mecu u konkurenciji pomenute dvojice. Ostali prosecni.

    Pored ove sedmorice prvotimaca, imam i tri skauta. Mislio da ce to pomoci ekipi, ali qur.
    Steppenwolf, lespa and mAsTeR06 like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  2. #442
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    113
    Treba mi jedna informacija,da ne bacam 15 e za dzabe,moze li se na top11 kupovati preko play prodavnice?
    Pod kupovinu mislim na zvanicna obelezja,bilo dresovi ili grb?

  3. #443
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    FK Palilulac ove sezone osvojio samo Ligu. Koja je bila zanimljiva do treceg kola. Nijednom nisam upalio bonuse u Ligi prvi put od kad igram.

    Sto se tice LS i Kupa, samo cetvrtfinala ove sezone iako sam mislio da sam solidan za triplu. Moj dzelat iz LS, MightyAlex je branio cast naseg nivoa, u oba takmicenja stigao do polufinala. Drugi dzelat, grk, za lvl-up-a je zaokruzio odlicnu sezonu triplom krunom. Potpuno zasluzeno.

    Sto se tice igraca, sledece sezone ide samo MC, ostali gruvaju dok me ne razocaraju u vestinama. Chavasco top asistent, top strelac i mvp. Gras je potpuno podbacio, nijednom nije prelomio u bitnim mecevima. Cutino izjednacujuce dobar, skoro gol po mecu u konkurenciji pomenute dvojice. Ostali prosecni.

    Pored ove sedmorice prvotimaca, imam i tri skauta. Mislio da ce to pomoci ekipi, ali qur.
    Sledeće sezone ti je Grass MVP. Tako je meni i sa Hassell-om bilo. Tu negde sa 25-26 godina je odigrao očajno, posle toga cepanje

  4. #444
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvi put igrah asocijacije i odmah iskusih nikad gore skriptovanje u dugačkoj menadžerskoj karijeri... Protivnik brani 7 od 7, a to je ništa prema onome, koliko su puta promašili gol 1 na 1... Bio sam u pravu što ne igram ovo sranje...

    Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1znnnn.jpg
    lespa likes this.

  5. #445
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Prvi put igrah asocijacije i odmah iskusih nikad gore skriptovanje u dugačkoj menadžerskoj karijeri... Protivnik brani 7 od 7, a to je ništa prema onome, koliko su puta promašili gol 1 na 1... Bio sam u pravu što ne igram ovo sranje...

    Click image for larger version. 

Name:	1znnnn.jpg 
Views:	23 
Size:	90.2 KB 
ID:	110706
    Danas su prve tekme bile skoro svuda trolovane. Ja igrao vs 27% jačeg i jedva je nerešeno izvukao...

  6. #446
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Tesko. Vec trecu sezonu Chavasco dominira. Pre tri sezone je razlika medju njima bila 20%, sad je razlika medju njima 7% a sve zbog mvp bonusa. Oduvek je dominirao u golovima, ali u zadnje tri sezone je i u asistencijama bolji i od tad ima mvp status u timu. Gras je odlican, ali nema sanse pored Chavasca, bar sto se golova tice. Mozda, ako im zamenim role, tipa Chavasco izvodi kornere, a Gras slobodnjake, a obrnute im specijalnosti?
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Sledeće sezone ti je Grass MVP. Tako je meni i sa Hassell-om bilo. Tu negde sa 25-26 godina je odigrao očajno, posle toga cepanje
    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  7. #447
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Meni je uvek samo jedan izvodio sve. Te specijalnosti, nisu baš sigurni ni oni koji bi trebalo biti, da li stvarno nešto znače. Ja više volim jednu zvezdu u timu i on roka onda uvek.
    Kole22 likes this.

  8. #448
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Deseta utakmica bez poraza, protivnik jači 32%, peti na tabeli... Ahahahahaha... I još se provukao golom u 88. minutu... Pogledajte taj "boost" u igri, na drugoj slici... Trenutno smo osmi na tabeli, 2 boda ispred devetog...

    Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1znnnnn.jpgSezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1znnnnnn.jpg
    lespa likes this.

  9. #449
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nije mi jasno... Prvi i drugi kod Uniteda danas igrali derbi... Isti broj bodova i ista gol razlika... Drugi povrede i u 38. minutu, umesto ST od 8*, uvodi MC od 4* i menja formaciju... Na kraju izgubi 1-2... Pa da li si ti normalan rođače, vodiš i menjaš formaciju, još ni poluvreme nije... Ili je glup k'o kurac, ili ga je pustio...
    lespa likes this.

  10. #450
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nažalost, ni 3-0 protiv zadnjeg nije bilo dovoljno, jer prvi i drugi nisu kiksnuli, tako da smo u najboljem slučaju treći... Sutra prvi i drugi igraju derbi za titulu, Fox je tanker, a Saudijac je bio 8. prošle sezone...

    Sezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1znnnnnnn.jpgSezona 110 - 16. Septembar - Kako vam ide?-1znnnnnnnn.jpg
    lespa and Crvena Zvezda like this.

Page 45 of 50 FirstFirst ... 354344454647 ... LastLast