Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
Like Tree5Likes

Thread: Podrska igre

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2
    Kako ne mogu na server da se povezem

  2. #12
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    udjes na ovaj sajt Nordeus Support, ispunis tiket i ljudi ti se jave.. mozda..

    sto se tice ove liste neobradjenih tiketa doticnog, samo jos fali prijava medjunardnom sudu u strazburu ili tiket tipa "pravda za mene".. xD samo napred, sto vise tiketa, veca sansa za odgovor..

    edit: dingospo bio brzi..
    Kakav tiket? Tamo vec postoje neka pitanja i odgovori...i koliko vidim to je to. Ne mozes ih nista pitati. Oni su smislili pitanja i odgovore

    Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    19
    What are divisions and how do they work
    There are 10 divisions in Top Eleven’s Associations: 3 Bronze divisions, 3 Silver divisions, 3 Gold divisions and 1 Platinum.

    Each division has a number of points required to either stay in it or to get promoted to it.
    Associations receive a number of points when they play in a tournament:
    – 3 points for every match won by any member of the Association
    – 1 point for every match drawn by any member of the Association

    And also some extra points depending on the position the Association finished the tournament:
    – 1st place: 50 points
    – 2nd place: 25 points
    – 3rd place: 10 points


    Ovo za mesta na turnirima je tacno?

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Novi Sad Serbia
    Posts
    40
    Ljudi pa jer smo mi najgori da se zalimo zasto smo izgubili,kada cu dati gol,zasto bas ja dobijem crveni karton bla bla bla....podjite od sebe I razmislite u pravcu da mozda ne postoje drugi menadzeri koji taj posao rade bolje od vas.Odgovorno tvrdim da je igrica i vise nego postena prema menadzerima koji znaju da rade svoj posao.Zasto tako mislim?Pa tek sam na sredini dvadeset i treceg levela usao na ovaj forum procitao kako neki uspesni menadzeri igraju ovu igricu premenio sve sto sam saznao i rezultat u 24toj sezoni prvi put tripl kruna.Uskoro ce kraj 25te sezone bez poraza sam u ligi u polufinalu sam lige sampiona i u cinalu kupa.(u kupu sam izbacio tim koji je level iznad mene laganom pobedom od 3:1 na gostovanju i 2:2 na svom terenu)Sta se promenilo u te poslednje dve sezone???Pa prvo sam ustao u 5 ujutru prvog dana nove sezone i kupio za 17 tokena 13 igraca koji su od 18 do 20 godina.Zatim sam bonus nabio na 10 uz gledanje besplatnog videa za dupli bonus i sada ga samo odrzavam sa 8 na 10 sa potrosnjom kondicije od ukupno 20.Trece bonus za pobedu na mecu mi je u vecini meceva maksimalnih 15M.Peto svaki dan dobijem 28 besplatnih kondicija gledajuci video isto toliko puta i ulazem ig u individualne treninge igraca koji najbrze napreduje do sedam zvezdica pa onda prelazim na sledeceg tako da ih na kraju sezone imam 5 sa 7 zvezdica koji u novoj sezoni startuju sa 6 i moram da kupujem manje igraca.I na kraju obratite paznju protiv koje formacije igrate(ako protivnik igra sa AMC ja obavezno igram sa DM,ako ima tri napadaca ja obavezno imam 3DC itd.)Prijateljske ne igram vec sve ulazem u trening da bi otkljucao na maximum vezbe koje iskljucivo treniraju beli skil kod svih pozicija.Imate na srpskom spisak tih vezbi na forumu....probajte sve ovo ovim redom i uspeh je zagarantovan !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12