Page 27 of 33 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 261 to 270 of 326
Like Tree396Likes

Thread: Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?

  1. #261
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ne može da dobije 3% na snagu, a da na ostala dva atributa dobije 1%... Uvek je odnos 2-1, bitni, nebitni...
    Pa da 2:1, a šta sam ja napisao na ostala dva po 1% ili na ostala dva 1%?

  2. #262
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Evo, da dam primjer i slike najbolje je. Radi se o DMC i dizanju bitnih atributa kreativnosti i dodavanja koristeći niske atribute šutiranja i završnice.

  3. #263
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma pusti ti aritmetiku, Nordeus je to... Menjali su to, da spreče pravljenje mutanata, pa se dešava da DC brže napreduje, kad trenira kontra napade, nego kad trenira pesing... Ili AMC, kad trenira presing, nego kad trenira dribling... Još uvek nisam uspeo da provalim, na koliko razlike među atributima kreće ta glupost... Zbog te gluposti više nije relevantno ono mpje, kojom brzinom igrač napreduje...
    Pravljenje mutanta su onemogućili baš zbog toga što se računaju procenti po atributima a ne po ukupnom kvalitetu. Mutantu si mogao trenirati 2 atributa (kondiciju i brzinu ili kondiciju i snagu) baš zato što su ranije računali ukupni kvalitet igrača a mutanti su bili igrači koji su većinu atributa imali na 1% pa jr i ukupni kvalitet bio nizak pa su se mogli dizati 2 atributa izrazito visoko a sad ako ti imaš brzinu na 250% i kombinuješ ju sa atributom od 10% računat će se kao da treniraš igrača od 130% itd.... duga priča al ukratko prije se računao ukupni kvalitet, sad se računa aritmetička sredina atributa u vježbama koje se koriste na treningu.

  4. #264
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Pa da 2:1, a šta sam ja napisao na ostala dva po 1% ili na ostala dva 1%?
    Napisao si, snaga na 3%, po 1% na ostala dva...

  5. #265
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Pravljenje mutanta su onemogućili baš zbog toga što se računaju procenti po atributima a ne po ukupnom kvalitetu. Mutantu si mogao trenirati 2 atributa (kondiciju i brzinu ili kondiciju i snagu) baš zato što su ranije računali ukupni kvalitet igrača a mutanti su bili igrači koji su većinu atributa imali na 1% pa jr i ukupni kvalitet bio nizak pa su se mogli dizati 2 atributa izrazito visoko a sad ako ti imaš brzinu na 250% i kombinuješ ju sa atributom od 10% računat će se kao da treniraš igrača od 130% itd.... duga priča al ukratko prije se računao ukupni kvalitet, sad se računa aritmetička sredina atributa u vježbama koje se koriste na treningu.
    Po tom tvom, ako bi DC trenirao u teretani (kondicija i snaga) i ako bi mu kondicija bila na 150%, a snaga na 50%, napredovao bi istom brzinom, kao da su mu oba atributa na 100%, a ja nisam baš ubeđen u to... To bi onda značilo da, ako recimo AMC trenira presing (sve nebitni atributi na 20%, pa sami tim i aritmetička sredina), a ima bitne atribute na 100%, napreduje istom brzinom kao kad ima bitne atribute na 140%, a nije tako...

  6. #266
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa kurvu vam majku retardiranu jebem!!! Protiv boranije, na normalno uklizavanje mi uvalite 3 kartona, sve vam jebem živo!!! I sva trojica ne mogu da igraju sutra, moram sa igračima od 3 zvezdice da igram najbitniju utakmicu, koja odlučuje o tituli!!! Jebo vam pas mater, koji vas je napravio!!!

    Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vppp.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vpppp.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vppppp.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vpppppp.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vppppppp.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1vpppppppp.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  7. #267
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Za 14% mi pada kvalitet, za sutrašnju utakmicu... Majku vam jebem...

    Boraniji, na DL golman igra i ne dobije on karton, ali dobije moj MR, od 6*... I ne dobije ST, koji mu je igrao na DC, ili MR, koji je igrao na DR poziciji... Koji ste vi retardi, skriptovanu vam pas mater jebao!!!
    Crvena Zvezda likes this.

  8. #268
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Po tom tvom, ako bi DC trenirao u teretani (kondicija i snaga) i ako bi mu kondicija bila na 150%, a snaga na 50%, napredovao bi istom brzinom, kao da su mu oba atributa na 100%, a ja nisam baš ubeđen u to... To bi onda značilo da, ako recimo AMC trenira presing (sve nebitni atributi na 20%, pa sami tim i aritmetička sredina), a ima bitne atribute na 100%, napreduje istom brzinom kao kad ima bitne atribute na 140%, a nije tako...
    To je sad tako, vidio si slike za mog DMC od 133%, napreduje kao da je od 100% zato što su mu atributi šutiranja i završnice zakržljali.

  9. #269
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    To je sad tako, vidio si slike za mog DMC od 133%, napreduje kao da je od 100% zato što su mu atributi šutiranja i završnice zakržljali.
    Sad se lakše istrenira dodatna pozicija i specijalnost, sve na tu foru niskih atributa (birajući vježbe sa niskim atributima).

  10. #270
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Sad se lakše istrenira dodatna pozicija i specijalnost, sve na tu foru niskih atributa (birajući vježbe sa niskim atributima).
    Ma, oni su to trebali da naprave, da svaki atribut napreduje za sebe... Ovako opet mutanti...

Page 27 of 33 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast