Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 165
Like Tree153Likes

Thread: Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #101
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Jos jedan poraza u LS nisam uspio nadoknaditi propusteno, ispadanje ukupnim rezultatom 7:3

    Problem je realizacija i dalje. U dvije utakmice 34 suta 11 u okvir gola - 3 pogotka .

    Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-1.jpg
    Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-2.jpg
    Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-3-png.jpg
    Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-4.jpg
    Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-5.png
    MNK Kaskada and lespa like this.

  2. #102
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Treći u ligi sa 8 jačih ekipa, kup protiv champions ponovo u polufinalu, ovaj put mnogo sam slabiji, tu nam je kraj.

  3. #103
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Treći u ligi sa 8 jačih ekipa, kup protiv champions ponovo u polufinalu, ovaj put mnogo sam slabiji, tu nam je kraj.
    Moj favorit u tvom kupu je ovaj sto igra protiv Lipe

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  4. #104
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Opet nama dominacije tokom meca..
    Pa sta treba napraviti da ju dobijes???
    Neka mi netko objasni...

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  5. #105
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ako ste za to da se Wolfu preimenuje ban na mesec dana, lajkujte ovaj post. Pomozimo drugaru!
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #106
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ako ste za to da se Wolfu preimenuje ban na mesec dana, lajkujte ovaj post. Pomozimo drugaru!
    Na koliko je dobio ban Wolf???

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  7. #107
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Jos jedna utakmica u Nordeus reziji. Van svake pameti po ocjenama, statistika podjednaka.
    Povedem 2-0 na poluvremenu i onda primam 3 gola i jedva izjednacim.
    Ja neznam sta se događa sa igrom ali su nesto gadno sjebali.
    Katastrofa srami se nordeus, onda mi na supportu kazu to je realno. Pa kamo jebeno realno moze biti ovo sto vi radite. Procitajte u rijecniku znacenje rijeci realno kreteni.
    #slobodazaWolfa

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  8. #108
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ako ste za to da se Wolfu preimenuje ban na mesec dana, lajkujte ovaj post. Pomozimo drugaru!
    Ban lako može biti promenjen. Da li Wolf rečnik može da promeni? Svi znamo da igra gubi kontakt sa realnošću i ja se sto puta iznerviram. To međutim nije razlog psovke, jednu za drugom, ređati kao na traci i vređati nekoga na onakav način. Ovo je hobi i niko nikoga ne prisiljava da igra igru.
    Wolfa sam ja molio sezonama da promeni rečnik bar malo. I Shadow takođe. I šta smo dobili zauzvrat? Nula poštovanja i još gore postove.
    Posle prvog trodnevnog bana, šta je uradio? Svima majku pomenuo već u prvom postu. U drugom još nadogradio. Sve ima svoje granice.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa likes this.

  9. #109
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Liga bez briga kao i LŠ.
    Jedino Kup kao mogući trofej ostao u opticaju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

  10. #110
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ban lako može biti promenjen. Da li Wolf rečnik može da promeni? Svi znamo da igra gubi kontakt sa realnošću i ja se sto puta iznerviram. To međutim nije razlog psovke, jednu za drugom, ređati kao na traci i vređati nekoga na onakav način. Ovo je hobi i niko nikoga ne prisiljava da igra igru.
    Wolfa sam ja molio sezonama da promeni rečnik bar malo. I Shadow takođe. I šta smo dobili zauzvrat? Nula poštovanja i još gore postove.
    Posle prvog trodnevnog bana, šta je uradio? Svima majku pomenuo već u prvom postu. U drugom još nadogradio. Sve ima svoje granice.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ok i ja vrijeđam ali zar zivimo u vrijeme komunizma ili u drzavi poput Sjeverne Koreje gdje sve zabranjeno. Ja mislim da ne i da zivimo u vremenu demokracije gdje ljudi mogu izraziti svoje misljenje. Igram ovu igru od skoro prvog dana i svakim danom je sve nelogicnija. Primjerice igrao sam protiv cca 20% slabije ekipe i nisam imao udarac u okvir gola. Protiv momcadi kojoj je obrana 94% a moj napad 121% i kad pises supportu dobivas samo automatski odg u smislu to je realnost nogometa!!!!! Ljudi jete li vi normalni, primjer drugi... Vodim 2-0 protiv 18% slabijeg gdje covjek nema upuven udarac u okvir gola i onda u drugom šoluvremenu od 50 do 62 minute mi zabija 3 gola i jos ima promasen penal i ja jedva izjednacim. U drugom poluvremenu je protivnik imao 9 udaraca u okvir a ja 2 samo. Lik nije ni pratio utakmicu meni moral i kondi na max i imam podrsku 6 navijaca. Imam tim među 3 najaca u ligi kvalitetom a na 7.mjestu sam u SL u grupi lika pobjedim 2 puta glatko sa 4 ili 5 razlike i onda me taj isti razvali u ligi kao da je 140% tim a ja kao da igram sa akademcima. Covjek - 20 gol razlika u SL a u ligi je u top3. Tko je ovdje lud... Pratim utakmice bonusi na max kondi i moral također i onda gubim od likova koji ni ne prate utakmice i kako onda reagirat kada ti se to svaki dan događa????? Ok dogodi se kiks ali ovo ispada kao da recimo Barcelona gubi od Lagannosa ili Juventus od Spala ili Crotonea i to skoro svako kolo. Ovo nema veze s nicim oni moraju poradit na promjeni same utakmice a ne usminkavat izgled igre kako font izgleda i te fore. Jedino sto se promjenilo od prvog dana do danas u utakmici je dupli korner ostalo nista. Ocjene da i ne spominjem koje su van svake pameti i logicnosti. Ja izgubim utakmicu a moji igraci prosjek 7.23 ocjena a protivnik 6.7 prosjek s time da mu cjela obrana ima prosjek 6 i to jedva, moj napad prosjek 7.6 i onda u izvjestaju kaze nije bio dobar dan za nas!!!!! Gotovo svaki dan u izvjestaju pise da je moj GK zabio gol a naravno nije. I onda se cudite sto psujemo a kako nebi kad nas jebu a aktivni svaki dan a likovi koji ne prate i dosta su slabiji dobivaju sve na pladnju. Nebi ja nista rekao da sam 20% slabiji pa da izgubim ali ovo nije normalno sta se radi. I onaj ko ovdje na forumu ima veze sa nordeusom neka im malo objasne neke stvari da bi se promjenile.

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast