Page 1 of 20 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 198
Like Tree320Likes

Thread: Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?

    ☆ Koliko imate tokena? ☆

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-1.jpg

    ☆ Kakav vam je žreb u kupu i LŠ? ☆

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-2.jpg

    ☆ Sa kojom formacijom krećete u novu sezonu ? ☆

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-3.jpg

    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-4.jpg


  2. #2
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Zadnju pricu koju pamtim je da se prilikom zreba ekipi gleda 14 najjacih igraca bez obzira da li se nalaze u prvoj postavi ili ne? Pitam to zato sto vidim da neki menadzeri i dalje stavljaju najslabije igrace u prvu postavu, kao da tako nesto utice na zrebanje u takmicenjima?
    Kakva su vasa iskustva posto ja to odavno ne radim? Doduse, sada jesam stavio mlade rezerve u prvi tim ali to je zato sto je za sutra u planu dnevna ponuda.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #3
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Zadnju pricu koju pamtim je da se prilikom zreba ekipi gleda 14 najjacih igraca bez obzira da li se nalaze u prvoj postavi ili ne? Pitam to zato sto vidim da neki menadzeri i dalje stavljaju najslabije igrace u prvu postavu, kao da tako nesto utice na zrebanje u takmicenjima?
    Kakva su vasa iskustva posto ja to odavno ne radim? Doduse, sada jesam stavio mlade rezerve u prvi tim ali to je zato sto je za sutra u planu dnevna ponuda.
    Mislim da to funkcioniše za zrijeb saveza ali ne i za ligu, kup, CL.

    Zapravo sam siguran da ne funkcioniše za ligu, kup, cl jer to inače radim sa ta 3 kluba u savezu a izađu mi takmičenja sa prejakom konkurencijom.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne znam kod vas kakva je situacija ali ja ne mogu prodati igrača nikako.
    lespa and Rašo 76 like this.

  5. #5
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    To je već par sezona. Jedino da se stavi početna cena, ona najniža, i tako onda nekako ode. Posle par sati, dana, nedelja...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa and Rašo 76 like this.

  6. #6
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Sretno svima u novoj sezoni !

    Pocinjem sa 4-5-1 V stil kao i vecinu utakmica, 4-2 DMC- 3-1 je rezervna varijanta.
    Proslu sezonu sam igra preko 90% utakmica sa 4-5-1 V stil i kod mene je radila ta formacija.
    Ova tri igraca podvucena crvenom linijom su pozicije na kojima treba svjeza krv ali nije pod moranjem, zavisi od ponude i skilova.

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-partizan-liga-1-png.jpg

    Liga sampiona, prvi i treci na ovoj tabeli su level iznad mene

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-partizan-liga-sampiona-1.jpg

    Kup takmicenje - Moj dio zrijeba sam detaljno pretrazio, osim mene 99% jos tri jaca 100% , 102% i 103%, ostali su od 70% -95%.
    Najjaci tim 103 %- sve kupljeno od skauta , ne vidim logiku bacanja oko 600 tokena na tim koji ces imati samo 2-3 sezone ali dobro, tip ima neku svoju racunicu

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg


    @Shadow Vezano za prodaju igraca, ja sam zadnjih 15 dana prosle sezone ostao sa svim igracima nisam prodao nikoga.
    Jutros sam postavio 3-4 igraca na " berzu " i za sada jedva jednog prodao.
    lespa likes this.

  7. #7
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Vezano za ubacivanje rezervne postave, kod lige , Kupa, LS nije prolazilo.

    Ima prodju kod saveza i to samo prva dva turnira, kasnije ne vrijedi. Ovo sam isprobavao za savez pa sam siguran da je tako.
    Da li vazi kod svih saveza, predpostavljam, trebalo bi tak da bude.
    lespa likes this.

  8. #8
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Danas probao tri igraca na treningu i nesto mi smrdi. Prvi je mlad igrac iz prosle sezone, drugog sam kupio jutros i ima 20 godina I treci je besplatni akademac i Ima 19 godina. Svi nista posebno na treningu sto se tice napredovanja ali I kad prebacim na vezbe sa skilovima gde su procenti 50 - 60 %, situacija samo malo bolja. Moguce da nisam imao srece I da su svi sporaci, ali ipak smrdi.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #9
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Zdravo ljudi,evo vratio se da odigram par sezona kao obično,i uzmem ako je moguće neki trofej i dopuni malo moju klupsku trofejnu vitrinu.Klub sam preuzeo prošle sezone (15-tog dana sezone) naravno u raspadu.Pored pojedinih klubova koji su već bili "nabudženi" u ligi izborio sam da se "dovučem " jedva do 6-tog mesta, što je bio cilj da se plasiram u Super ligu.
    Cilj ove sezone:Plasman u Ligu šampiona, osvajanje lige teško jer moraću da gradim ekipu pa je to verovatno nemoguća misija.Što dalje da doguramo u SL i Kup.
    Last edited by Viktor Stefanovic; 03-30-2020 at 11:54 AM.

  10. #10
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Prva utakmica u novoj sezoni, rezultat i igra mozda nisu mjerodavni zbog napustenog tima ali vidjecemo od LS i ligaskih utakmica kako ce se otvoriti.
    AMR Petrovic posigao het trik , tek cu da vidim da li ce biti dostojna zamjena za Kelly ili ce zamijeniti mjesta

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg

    Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?-partizan-kup-2.jpg

Page 1 of 20 12311 ... LastLast