Page 6 of 20 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 198
Like Tree320Likes

Thread: Sezona 130 - 29. Mart - Kako vam ide?

  1. #51
    Newbie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    17
    Sve sam to skontao i super mi ide, ali me zanima jel ima neki topic gde neko objasnjava single treninge za svaku pozociju? Da li bi trebao sacekati da mi svi treninzi budu world class ili i sad mogu da "bildujem" nekog mladog igraca?

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

  2. #52
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Aleks90 View Post
    Sve sam to skontao i super mi ide, ali me zanima jel ima neki topic gde neko objasnjava single treninge za svaku pozociju? Da li bi trebao sacekati da mi svi treninzi budu world class ili i sad mogu da "bildujem" nekog mladog igraca?

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
    Potraži ovdje: https://forum.topeleven.com/top-eleven-srpski-forum/

    Mislim da se topic zove koja vježba za koji atribut od Stepenwolfa.

    Treniraj samo bijele osobine (bitne) igrača za poziciju na kojoj igra (npr akp imaš aml/amc a ti ga koristiš kao aml onda mu ne trebaš trenirat glavu jer to nije bitno za aml).

    Evo našao sam: https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

  3. #53
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Super liga bez praćenja jer je bila jutros oko 5h
    Liga,2% jači protivnik ali ovde je malo iskustvo mogu da kažem presudilo na ovom meču.Počeo je da srlja ubacivši još dva napadača.Inače favorit je za titulu pored još nas 4-5 u ligi

    Послато са SM-A105FN помоћу Тапатока
    lespa likes this.

  4. #54
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Jamezdin View Post
    Zanima me koliko se plavih kofera moze maximalno dobiti na prijateljskoj tekmi? 2 ili 3? Dobija li se treci za dominaciju?
    0

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  5. #55
    Newbie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    0

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kako 0?
    Ja sad upravo igrao prijateljsku, dobio 1 za prisustvo utakmici, i jedan za jos nesto i treci za dominaciju. Sledeci put cu slikati.

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

  6. #56
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Aleks90 View Post
    Kako 0?
    Ja sad upravo igrao prijateljsku, dobio 1 za prisustvo utakmici, i jedan za jos nesto i treci za dominaciju. Sledeci put cu slikati.

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
    Ne moraš. Eto ti odgovora

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #57
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Aleks90 View Post
    Kako 0?
    Ja sad upravo igrao prijateljsku, dobio 1 za prisustvo utakmici, i jedan za jos nesto i treci za dominaciju. Sledeci put cu slikati.

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
    Odigram 2 prijateljske za cijelu sezonu, kako više ne daju zelene ni ne igram. Imam oko 2400 plavih i na tom sam broju već godinu ne mijenja se, a igrači su na zelenom ili svijetlo zelenom moralu. Nije čak ni dokazano da je taj moral uopšte bitan u igri.

  8. #58
    Newbie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Odigram 2 prijateljske za cijelu sezonu, kako više ne daju zelene ni ne igram. Imam oko 2400 plavih i na tom sam broju već godinu ne mijenja se, a igrači su na zelenom ili svijetlo zelenom moralu. Nije čak ni dokazano da je taj moral uopšte bitan u igri.
    Dobijes jednu zelenu za izmenu, jednu crvenu ako ne dobijes zuti za fer plej i 2 do 3 plave. I to za svaku prijateljsku koju odigras.

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

  9. #59
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Aleks90 View Post
    Dobijes jednu zelenu za izmenu, jednu crvenu ako ne dobijes zuti za fer plej i 2 do 3 plave. I to za svaku prijateljsku koju odigras.

    Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
    Ma mislio sam onaj MoM se ne dobija, uglavnom ne isplati se jer imam ozljedu na svakoj drugoj utakmici.

  10. #60
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ma mislio sam onaj MoM se ne dobija, uglavnom ne isplati se jer imam ozljedu na svakoj drugoj utakmici.
    A neki kažu kad se ozljede onda kupi nove igrače za token pa udri prijateljske, kako god sam računao ne isplati se. Plus, moji igrači od 140% ne napreduju na tim utakmicama. Ja sam igrao po 70 prijateljskih utakmica na dan kad je to imalo smisla, sad je gubljenje vremena.
    Zasrali su iz nordeusa, ne daju nam ništa džaba.

Page 6 of 20 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast