Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
Like Tree10Likes

Thread: Povrede

  1. #21
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Upravo tako, ako sad ja napravim sladoled, zar nemam pravo da ga pojedem ?
    Druze pazi ovako.... nekad sam bio medju najjacima... i sta se desava ? sa svim irgacima 7* ja zavrsavam na 10-om mestu ?! ne 6 zvezdica skautima ... nego sve klinci SEDAM zvezdica.... desavaju se povrede ne 10 nego 30 ( ne lupam nego je tako ) .... gubljenja od po 5-0... eto tek tako bez objasnjenja... 100% sam bio predan igrici... osvojio 19 titula ZA REDOM... da ne nabrajam... zelim da kazem da ja nemam nista protiv da se admini i administratorcici igraju... nek uplate i 2000000 tokena zabole me uvce... ali da ne sabotiraju tako jadno... znas onaj osecaj kad znas da si sabotiran i da ne mozes nista protiv toga ? kad sam postavio pitanje supportu " sta se ovo desava odjednom.. koji k... i bla bla " odgovorili mi onako ladnjaka " pa ne mozes uvek da osvajas titule i trofeje " ok to stoji... ne zelim da osvajam non stop trofeje i titule i lige sampiona... ali ne zelim da sam jaci 10-15Q i izgubim 5-0.... da imma taj show da vam okacim okacio bih... sve sam izbrisao sa kompa SS-ove sto sam imao... i otpustio 15 igraca od 7* 20-21 godunu.... procerdao oko 600 tokena menjajuci imena klubu... poklonio nekom lokalnom klincu dresove i grb Real Madrida... itd itd... i sve samo zato sto ADMINI i raznorazni administratorcici sabotiraju najbolje i najvernije igrace u ovoj igrici... drugacije i ne bi pobedili jer smo mi ipak " napaljeniji " od njih...
    da ne duzim ovo je otislo u offtopic ne bih da se ponovo palim na ovo " smece " mogu slobodno tako da nazovem vasu igricu... ne zamerite... jer ja da uplatim i 200000 tokena support ce i dalje biti BEZOBRAZAN prema meni i skidace me sa k.. kad god im se nesto napise.. a ovde na forumu da i ne pominjem.... daju mod nekom klincu od 12 godina ( bar je pre bilo tako onaj mali englez ili sta li je vec imao je 12 godina ) i onda lete banovi cim nesto zucnes a pricas samo istinu i nista vise. i bla bla i bla bla ajd da n davim smorio sam i sam sebe vise sa top elevenom... ne pada mi na pamet vise 2 tokena da uplatim a kamoli da igram i treniram igrace kao nekada... ali tu sam... igram se za FREE i nemam povreda nit suspenzija... jer nemam ni tokena nemaju sta da skidaju... p.s zaboravio sam da ti odgovorim to " ako napravis sladoled pa dal ne smes da ga pojedes " - smes prijatelju... ali ces prvo usluziti musteriju jer od njega zivis... pa ces kad usluzis sve musterije onda i ti sesti i uzivati uz sladoled koji si sam napravio.... ne znam mozda ja sve pogresno shvatam... a znam da nisam jedini... mozda smo svi kolektivno pali s marsa
    Last edited by Bengan; 05-22-2013 at 02:51 PM.

  2. #22
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ne znam sta da ti kazem, i ja nekad dozivim neuspeh evo npr 3 puta sam gubio titulu u zadnja 2 kola, ove sezone sam 2 meca izgubio od 9. i 10. ekipe na tabeli pa zaostajem 6 bodova za vodecim, ali pokusavam da se ne nerviram vec da igram opusteno ne valja se nervirati ipak ovo je menadzer...

  3. #23
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Druze pazi ovako.... nekad sam bio medju najjacima... i sta se desava ? sa svim irgacima 7* ja zavrsavam na 10-om mestu ?! ne 6 zvezdica skautima ... nego sve klinci SEDAM zvezdica.... desavaju se povrede ne 10 nego 30 ( ne lupam nego je tako ) .... gubljenja od po 5-0... eto tek tako bez objasnjenja... 100% sam bio predan igrici... osvojio 19 titula ZA REDOM... da ne nabrajam... zelim da kazem da ja nemam nista protiv da se admini i administratorcici igraju... nek uplate i 2000000 tokena zabole me uvce... ali da ne sabotiraju tako jadno... znas onaj osecaj kad znas da si sabotiran i da ne mozes nista protiv toga ? kad sam postavio pitanje supportu " sta se ovo desava odjednom.. koji k... i bla bla " odgovorili mi onako ladnjaka " pa ne mozes uvek da osvajas titule i trofeje " ok to stoji... ne zelim da osvajam non stop trofeje i titule i lige sampiona... ali ne zelim da sam jaci 10-15Q i izgubim 5-0.... da imma taj show da vam okacim okacio bih... sve sam izbrisao sa kompa SS-ove sto sam imao... i otpustio 15 igraca od 7* 20-21 godunu.... procerdao oko 600 tokena menjajuci imena klubu... poklonio nekom lokalnom klincu dresove i grb Real Madrida... itd itd... i sve samo zato sto ADMINI i raznorazni administratorcici sabotiraju najbolje i najvernije igrace u ovoj igrici... drugacije i ne bi pobedili jer smo mi ipak " napaljeniji " od njih...
    da ne duzim ovo je otislo u offtopic ne bih da se ponovo palim na ovo " smece " mogu slobodno tako da nazovem vasu igricu... ne zamerite... jer ja da uplatim i 200000 tokena support ce i dalje biti BEZOBRAZAN prema meni i skidace me sa k.. kad god im se nesto napise.. a ovde na forumu da i ne pominjem.... daju mod nekom klincu od 12 godina ( bar je pre bilo tako onaj mali englez ili sta li je vec imao je 12 godina ) i onda lete banovi cim nesto zucnes a pricas samo istinu i nista vise. i bla bla i bla bla ajd da n davim smorio sam i sam sebe vise sa top elevenom... ne pada mi na pamet vise 2 tokena da uplatim a kamoli da igram i treniram igrace kao nekada... ali tu sam... igram se za FREE i nemam povreda nit suspenzija... jer nemam ni tokena nemaju sta da skidaju... p.s zaboravio sam da ti odgovorim to " ako napravis sladoled pa dal ne smes da ga pojedes " - smes prijatelju... ali ces prvo usluziti musteriju jer od njega zivis... pa ces kad usluzis sve musterije onda i ti sesti i uzivati uz sladoled koji si sam napravio.... ne znam mozda ja sve pogresno shvatam... a znam da nisam jedini... mozda smo svi kolektivno pali s marsa

    Iskuliraj brate, popij pivo

    nsretkovic and Bengan like this.
    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  4. #24
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Opusteno skroz brate ziveli!

  5. #25
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Slušajte dedu zna čovek znanje
    Bengane dokle si dogurao ti nivo i sl ?

  6. #26
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by MDKII View Post
    Ima preko 11 miliona igraca, a vreme jednog developera je vrednije od tih nekoliko tokena koje bi naterao druge igrace da trose. Nije zabranjeno developerima da igraju igru, a tokene moraju da kupe ili zarade isto kao i svi igraci. Ako zelite da verujete da se krije vise iza toga, siguran sam da ne postoji ta sila koja ce vas razuveriti, ali niti smatramo losim da zaposleni igraju igru koju su napravili, niti je to nesto sto cemo zabraniti ili sankcionisati.
    Prvo i osnovno, ne radi se o nekoliko tokena nego o ogromnom broju tokena koje kradete preko aukcija redovno.
    Drugo, to sto ste ZABRANILI da zaposleni sebi i svojim drugarima ukucavaju koliko zele tokena govori o tome da se to nekada koristilo.
    Trece, ako ste toliko zauzeti kako to da vas developer, Milosav Miki Brajkovic, ima vremena da prati apsolutno svaki moj mec i da na svakom nasem medjusobnom duelu dovodi 30 navijaca koji se u sekundi pojave da navijaju.
    Cetvrto, ne pravi se naivan, em krsite zvanicna pravila igre, em ne nadoknadjujete stetu svima koji su osteceni u igri, em ste napravili igru, sto znaci da znate kako sta funkcionise, a onda se nadmecete protiv ostalih regularnih igraca.
    ivan.Brko likes this.

  7. #27
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Slušajte dedu zna čovek znanje
    Bengane dokle si dogurao ti nivo i sl ?
    Bolje receno dokle SU me dogurali jer sam sve bio razbucao od ekipe pre 3-4 meseca... sad sam 34-ta sezona 30 level 29 level liga... uz 30-40 eura mogu da se povratim again... ali cemu sve ? nema svrhe ulagati vise u ovo... sprdakis je sve postalo
    Last edited by Bengan; 05-22-2013 at 08:37 PM.

  8. #28
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Prvo i osnovno, ne radi se o nekoliko tokena nego o ogromnom broju tokena koje kradete preko aukcija redovno.
    Drugo, to sto ste ZABRANILI da zaposleni sebi i svojim drugarima ukucavaju koliko zele tokena govori o tome da se to nekada koristilo.
    Trece, ako ste toliko zauzeti kako to da vas developer, Milosav Miki Brajkovic, ima vremena da prati apsolutno svaki moj mec i da na svakom nasem medjusobnom duelu dovodi 30 navijaca koji se u sekundi pojave da navijaju.
    Cetvrto, ne pravi se naivan, em krsite zvanicna pravila igre, em ne nadoknadjujete stetu svima koji su osteceni u igri, em ste napravili igru, sto znaci da znate kako sta funkcionise, a onda se nadmecete protiv ostalih regularnih igraca.
    Taj je mene oprao dok sam jos igrao par puta za igrace... ja uplatim 200 tokena karticom i on me rasturi na aukciji... a od tih klanova ne mogu nista da uradim ( da ti ne nabrajam ja sad znas ti sve i sam ) .. pa sam se bio bazirao na treniranje do 7* igraca koje sam vec imao... i zavrsio ligu kako sam zavrsio... ( ono kad si pustio onaj moj klub a ja ispao ) sa takvim timom i trudom ispasti van svake pameti bilo... razumes ti dokle je bezobrazluk isao kad je lik isao sa mnom 25 rundi za slobodnog igraca ? dal mozes toliki bezobrazluk da zamislis ? admini bezobrazluk... ti i onaj voja.... ja mu ostavljam igrace on onako... i ja lepo kazem ne daje mi nista na reklame i uplacujem svoje pare.... i bla bla i bla bla posle ja ispadnem los.... znaci igrica je izbacila 100% aktivnog igraca koji je UPLACIVAO svoj novac i sve.... a admini i klanovi se cepaju od smejanja na to ? budite srecni sto nisam dosao sa bombom ispred Nordeusa i razneo i sebe i vas ... bem ti lopovsku drzavu u p..
    Last edited by Bengan; 05-22-2013 at 08:47 PM.
    ivan.Brko likes this.

Page 3 of 3 FirstFirst 123