Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 64 of 64
Like Tree104Likes

Thread: Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?

  1. #61
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Osvojena titula u Ligi a pre toga sam titulu osvojio pre šest sezona. Najveći razlog tome je što me je u zadnje vreme mrzelo da trošim zelene i igrao sam sa večinom igrača iz prethodne sezone . Promenim dva - tri igrača u svakoj sezoni ali bez trošenja zelenih teško do trofeja. Ni sada nisam očekivao ništa, ali eto ipak trofej.
    U stvari, tek sada vidim da je jedini novi igrač u ovoj sezoni bio onaj skupi akademac MC Petrović ( 177 zelenih.... ).

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-capture336.jpgSezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-capture337.jpg
    Scorpion044 and abc like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #62
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Osvojena SuperLiga protiv menadžera iz Lige. Tu smo negde po kvalitetu a koliko igram ovu igricu po navici samo sam odradio treninge posle tekme u prvenstvu a zaboravio da vratim MC Petrovića za meč posle odrađene suspenzije i igrao je MC 20% slabiji ali eto ipak sam dobio. Sve u svemu, odlični rezultati s obzirom na mala ulaganja u ekipu u ovoj sezoni.

    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-capture334.jpgSezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-capture335.jpg
    Scorpion044 and abc like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #63
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Osvojena Liga Sampiona! Pregazeni svi u super teskoj konkurenciji. Moj tim je u cetvrtfinalu bio peti po kvalitetu, u polufinalu treci po kvalitetu, ali ipak uzimamo trofej. Sutra jurimo da osvojimo 78 bodova u ligi
    Ostaje zal za kupom. Ispali smo od 7% jaceg protivnika u polufinalu, a igrali dobro i imali smo sansu... Sve u svemu, uspjesna sezona... U sledecoj opet jurimo sve trofeje...
    Cestitke svima na osvojenim trofejima i srecno u narednoj sezoni
    Last edited by abc; 07-17-2020 at 08:44 PM.
    lespa and Scorpion044 like this.

  4. #64
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Osvojena nova titula u ligi, treća u nizu. Za razliku od prethodne sezone, ove smo imali 2 konkurenta za titulu. Prelomile su 2 pobede protiv njih u drugom delu sezone, kada smo preuzeli prvo mesto i udaljili se na 4 boda prednosti. Ostatak lige je bio dosta slabiji. Očekivao sam kiks ali se srećom to nije desilo. Prošle sezone smo takodje imali skor 24-2-0.
    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-1..jpg

    Nikolić je i ove sezone najbolji strelac lige i tima:
    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-3.jpg

    U LŠ i kupu smo ispali u istoj fazi kao i prošle sezone. Tim koji nas je izbacio iz Lige šampiona je kasnije osvojio sva 4 trofeja.
    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 133 - 21. Jun - Kako vam ide?-5.jpg

    Čestitke svima na osvojenim trofejima.
    lespa likes this.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567