Results 1 to 3 of 3
Like Tree5Likes
  • 1 Post By Shadow
  • 2 Post By Black & White
  • 2 Post By Black & White

Thread: Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?

    ☆ Koliko imate tokena? ☆

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-1.jpg

    ☆ Kakav vam je žreb u kupu i LŠ? ☆

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-2.jpg

    ☆ Sa kojom formacijom krećete u novu sezonu ? ☆

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-3.jpg

    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-4.jpg


  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Prošle sezone osvojeni liga i kup. Liga je bila tesna po kvalitetu, otprilike polovina menadžera je bila aktivna i tabela je manje više rezultat toga. Kup je osvojen bez bilo kakvih problema - timovi su bili nešto slabiji, a retko koji menadžer je bio aktivan.

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te1.jpg

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te2.jpg

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te3.jpg

    Tim za ovu sezonu izgleda ovako. Većinom su igrači iz prošle sezone, uz tri pojačanja. Ne planiram da dovodim nikog više. Tim je prosečan i verujem da uz par korekcija može da bude konkurentan i naredne sezone. Međutim, već one tamo će biti neophodan veliki remont.

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te4.jpg

    Što se ovosezonskih takmičenja tiče tu su liga šampiona, kup i liga. U mojoj grupi za ligu šampiona svi su osvajači makar jednog trofeja, aktivni su, ali kvalitet im varira - 61%, 70%, 80%. Na drugoj slici ispod su procenti najkvalitetnijih klubova iz svake grupe. Grupa F se ističe - menadžer je aktivan i kvalitet mu neprestano raste što bi mogao da bude problem jer kao što sam rekao, ne planiram više pojačanja. Kada je reč o kupu, prva utakmica je prošla glatko protiv dosta slabijeg tima. U 1/16 finala će me verovatno sačekati Anderleht koji je na 77% kvaliteta, što bi moglo biti zanimljivo. Ako to prođem, 1/8 finala ne bi trebalo da predstavlja problem jer su klubovi koji se za nju nadmeću dosta slabiji. Ostale klubove iz takmičenja nisam proveravao. Protivnike u ligi čekam.

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te5.jpg

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te6.jpg

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te7.jpg
    Shadow and MNK Kaskada like this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Interesantan žreb za ligu, ponovo polovina menadžera aktivna. Pored mene koji imam kvalitet 83% tu su još dva tima sa po 82% plus pet timova sa približno 75%. Svi ostali timovi su ispod 70%.

    Sezona 159 - 19. Jun - Kako vam ide?-te1.jpg

    Takođe, klubovi za koje sam rekao da mi u kupu neće predstavljati problem ako dođem do 1/8 finala su se pojačali i sada su i oni na oko 75%. Bacio sam pogled i na ostale ekipа iz kupa i kvalitet varira od 50% do 95% , međutim većina onih za koje očekujem da prođu dalje je u tom nekom opsegu između 75% i 80% sa par jačih izuzetaka.

    Liga šampiona se otvorila pobedom.
    Shadow and MNK Kaskada like this.