Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 62
Like Tree19Likes

Thread: Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!

  1. #51
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!-utakmica.jpgSramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!-utakmica1.jpg

  2. #52
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    De mi sada molim vas recite da je ovdje sve regularno i da ovaj rezultat nije vec unaprijed odredjen..Da covjek sa igracem manje timom koji je totalno losiji od mog na poluvremenu vodi 3-1 i na kraju pobjedi sa 4-3..pa smijesno..Ima li ovdje iko posten pa da poduzme nesto po pitanju ovoga jer ovo je preslo svaku mjeru..Ovo nije prvi put u sezoni,iako imam najjaci tim u ligi imam samo jednu pobjedu cak 4 nerijesena i dva poraza a sve nerijesene i poraze sam odigrao od timova poput ovoga a tu pobjedu koju imam do sada sam pobjedio tim koji je malo slabiji od mene...

  3. #53
    Pro
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    858
    nije mi ovo skroz cudno. Vodio te 3-0 kad mu se igrac ozljedio. Onda ste vi napravili comeback i dosli na 3-3. I onda mozda forsirali pobjedu i ovi nabili kontru.. Vidio sam puno cudnijih rezultata, nazalost.. igrica je daleko od perfekcije

  4. #54
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Magic3.kako ba nije cudno da me vodio neki tim koji je dosta bolji od mene pa hajde ali levat koji nije ni bio u igri da vodi svoj klub zabije mi tri gola iz tri kontre..Nisam nista forsirao igram svoju igru uvjek..Ne znam koji mi je djavo dao da izjednacim ako ce mi levat dati u 89 da pobjedi...vjeruj mi nije mi ovo prvi put..imam najaci tim u ligi i evo ili gubim ili igram nerjeseno sve od levata a pobjedio sam samo jednog sto ima malo losiji tim od mene moj rejting je 127.4 a njegov je 126.5 ili tako nesto a svi drugi sto sam igrao imaju ispod 119..ali ni to nije strasno da oni prate tekmu nego nista ne rade i opet ja donji...

  5. #55
    Pro
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    858
    ma dobro te kontre i tekstovi su bezveze, kao i sama statistika. Ima puno rupa u igrici i ne kazem da je ovo ocekivani rezultat, ne bi se ja kladio da ce tako svrsiti ali samo kazem da ima barem nekakve logike koje puno utakmica nemaju uopce.

  6. #56
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    pa ko moze to da promjeni ako svi vidimo da ia toliko propusta u igrici..ja ne kontam da svi vide ove greske a nista se ne poduzima da se isprave..Vjeruj mi dosta puta sam gubio utakmice da ne odem na veci nivo jer mi oduzmu zvijezdice i onda se slikam,pa ostajem na istom nivou da pokusam osvojiti ali nista ne pomaze,uvjek isti problem..

  7. #57
    Pro
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    858
    dokle god dobivaju milijune nece ih biti briga..

  8. #58
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Kontam ja to,ali fakat zar bas se nista ne moze uciniti da se sta promjeni ,da ne kupujem svoje mlade igrace za 20 tokena,da ne placam dresove po 200 tokena,da smanje cijenu skauta sa 50 tokena,pa to je kradja zesca...vjerovatno bi i moglo kada bi im doslo odjednom nekoliko stotina zahtjeva pa bi mozda i ucinili,ali posto vidim i ovdje na forumu da mnogi nasi kupuju ko ludi tokene nije ni cudo sto se nista ne mjenja...

  9. #59
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    smesan i kontradiktoran si u svakom postu.. cas ga zanima da li ja igram, cas pise sta tebe briga nja nja nja? msm ono, saberi se..

    nisu to lazi, imas jedan postavljen klip na yt gde te jedan tip pita otkuda ti toliki tokeni, a ti si na to odgovorio da sigurno nisi platio, tako da je jedina laz ovde da te ja vredjam na tvojim klipovima.. nemam sad vremena da pretrazujem sve tvoje kllipove u kojima kruzis sa misom kao da si pod uticajem nekog narkotika.. xD a kad smo vec kod youtube-a.. vidim da si veliki zaljubljenik u farmu i veliki brat.. sto mi ne rece ranije? da sam znao za ovo izbegao bih te u sirokom luku.. sve ti je oprosteno.. nisam znao brate..

    izvinjavam se za off.. budi mi pozdravljen i nadam se da ce uskoro biti emitovan novi veliki brat, mozda se onda budes i manje bunio na nordeus..

    vozdra tebra i tako te fore acine..
    voleo bi ti da znas ,,fore acine'' al nije to lako prigradski ...

    ,,iz drugog grada dolazis i cene su ti skupe
    stekas cele nedelje sto za jedno vece puknes
    leti samo splavovi zimi fensi klubovi
    kad odes u svoj grad kazes provodi su ,,surovi'' ''

    ))))))))))))))))))))))))))))))))

    ,,pricam stalno ,,brate'' koristim rec fazon
    znam sta je ,,bleja'' neznam da objasnim bajo''

    ))))))))))))))))))))))))))))))))))

    JBK-Beogradjanin - YouTube
    Last edited by acanbg; 06-13-2013 at 11:28 AM.

  10. #60
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    10
    jebote, ova vaša rasprava je ista kao i TE, eustahije igra "vec 3 godine mozda" a postavlja pitanja kao da igra već tri utakmice možda, (bez uvrede-ali stvarno, mislim-šta očekuješ), bane i đalović se prepucavaju ( ne znam, nisam siguran ko je bane-da li si iz niš bane? ), tek deluje mi poznata rasprava, elem, kada se đalović ubacio u raspravu-ona je i imala neki smisao ( i pored prepucavanja) ovo posle njega-pa isto je kao i TE i ceo glupi forum " ja bolji-on slabiji, zašto, šta da radim, kradu, random..." naravno da je tako, ako uložiš pare imaš veće šanse da dobiješ, ako ne isto imaš šanse ( random? ) ovo nema veze ni sa igricom pogotovu ne sa managerom, znate ko je igru napravio? i šta im je zivotna preokupcija? ali bez obzira na sve to-po meni ovo je obmanjivanje javnosti: zbir računskih formula izrađenih u verovatnoći, e sada ko je nama kriv što se lepimo na TE matematiku kao muve na ... lepak?
    Last edited by mamutinamostu; 06-18-2013 at 09:51 PM.

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast