Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
Like Tree10Likes

Thread: Povrede

  1. #1
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214

    Povrede

    S obzirom da u dosadasnjem toku sezone na 13 zvanicnih meceva imam 7 povreda (dakle svakog dana po jedna) a da ogroman broj povreda 25-30, pa i preko 30, imam apsolutno svake sezone bez izuzetaka, zanima me koliko Vi povreda imate?

    Da napomenem da apsolutno svaki mec tim pocinje perfektno pripremljen, sa kondicijom i moralom 95% i vise, da imam maksimalnu infrastrukturu, da sam od 40 odigranih sezona na 35 rotirao igrace tako da imaju razvomernu minutazu, da mi je tim uvek vrlo mlad...

    Dakle, svi parametri koji bi trebalo da minimiziraju povrede su na mojoj strani a ogroman broj povreda je stalno prisutan.
    Zalio sam se i podrsci ali sam uvek dobijao raznorazne odgovore koji vredjaju inteligenciju.
    Last edited by Milan Dj.; 05-12-2013 at 11:27 AM.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Imam oko 20-ak povreda u sezoni. Svaki drugi dan, ali mi je najvise krivo kako se povrede na 6 dana na obicnom istezanju, treniram fudbal vec odavno i kada istezemo to je kao opustajuci deo treninga a ne deo kada se mozemo povrediti, jedino ako me neki igrac povuce za nogu pa uradim spagu pa ajde, ali ipak ovo xD..

  3. #3
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Matori,znas sta sam zakljucio...
    Moje misljenje je da se igraci povredjuju iz razloga sto igraju na gostovanjima po nekim njivama gde nista nije upgrade-vano...jedino je taj razlog...
    Kod kuce retko kad mi se igrac povredi mozda 3-6 puta po sezoni a na gostovanju 5-10...ajde obrati paznju na moju konstataciju i reci mi u toku sezone da li sam u pravu...

    Gostovanje = njiva...
    nsretkovic likes this.

  4. #4
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Nema ti to veze, na ozbiljnim nivoima sve ekipe imaju max infrastrukturu.
    FK Ivan United likes this.

  5. #5
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Kao što NTNK kaže njive su glavni problem.
    Ali ja sam prmetio da mi se jedan igrac konstantno povređuje (25 god, 24 kvalitet, moral i ovo OK) igra na poziciji MC i redovan je kada su povrede upitanju. Dok ima igrača koji se do sada nisu ni jednom povredili a igraju svaku tekmu, sličnih godina i prosjeka na istoj poziciji MC ili ML i tako .

    Ima nešto i do igrača

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    3 povreda u kupu. 4 putem treninga. Raspon povreda od 3 do 6 dana. Kondicija pre mečeva je od 90-95%. Moral kako kada evo sada je na max. Imam 50 plavih dok crvenih imam 354. Dobrom rotacijom igrača uspevam da uštedim crvene svake sezone. Ne lečim svakog samo najbitnije igrače. Ali pored svega toga u proseku do 15 povreda tokom sezone imam što je podnošljivo.

  7. #7
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ja imam 7 povreda na mecevima + 5 na treningu (standardnom zbog viska kondicije do narednog meca, dakle bez forsiranja na treningu), sto za nepunih 8 dana donosu brojku od 12 povreda, skoro koliko Milos za celu sezonu
    I mnogo puta mi povredjuju glavne igrace i obavezno 4+ dana, ali obavezno.

  8. #8
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ja imam 7 povreda na mecevima + 5 na treningu (standardnom zbog viska kondicije do narednog meca, dakle bez forsiranja na treningu), sto za nepunih 8 dana donosu brojku od 12 povreda, skoro koliko Milos za celu sezonu
    I mnogo puta mi povredjuju glavne igrace i obavezno 4+ dana, ali obavezno.
    Ja znam razloge za moje povrede igraca, jer sam ipak tek na 10. nivou neki menadzeri imaju bas ofucane stadione i uvek u gostima nastradam tako da mi nije cudno...ali ipak samo kako mi je krivo sto mi se MR povredio na 6 dana posle istezanja i to nisam ga forsirao samo onako na pola tek toliko da dobije skil...

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    taman sam hteo da se pohvalim kako imam po 5 povreda u proseku po sezoni, i sad odigram sa nekim turcinom i povredi mi se igrac na 10 dana!
    ova igrica pisa po meni, al ono ozbiljno!

  10. #10
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Nova povreda, 8. na 15 zvanicnih meceva. Opet jedan od 3 najbolja igraca se povredjuje. Naravno 5 dana.

Page 1 of 3 123 LastLast