Page 3 of 48 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 478
Like Tree305Likes

Thread: Sezona 41: 2 jun - Kako Vam ide?

  1. #21
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ne bih se slozio.
    NTNK - zanima me zasto kupujes tako jeftine igrace? Ako ti je cilj da budu sto blize Q105 a ne gledas godine i vrednost onda ces skoro svake sezone morati novih 11 da kupujes da bi bio konkurentan u takmicenjima a imaces problem i sa finansijama. Narocito sto ce konkurencija sve vise da se povecava (mada i to zavisi od srece).

  2. #22
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Prihvacena ponuda za DMC-a koji se danas povredio na prvom treningu a bio je planiran da se jos malo unapredi



    A od jucerasnje kupovine, treningom su klinci malo unapredjeni :

    73-74 uskoro 75


    72-74


    72-73 (4 skila do 74)


    73-74 (1 skil do 75 skaut)


    I Aguero iz prosle sezone unapredjen juce sa 76 na 77



    Nastavljamo trening sve dok svi ovi igraci ne budu skauti a zatim stajemo
    Last edited by nsretkovic; 06-03-2013 at 11:54 AM.

  3. #23
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    KUP revans

    Lagana pobeda i u gostima protiv solidnog tima i idemo dalje!



    Sjajan napredak ovih klinaca


  4. #24
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173






    Kupio ih preko fona danas
    Da sam imao bolji signal u Kuršumliji (Bogu iza tregera pa levo) uzeo bi još par klinaca

  5. #25
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ne bih se slozio.
    NTNK - zanima me zasto kupujes tako jeftine igrace? Ako ti je cilj da budu sto blize Q105 a ne gledas godine i vrednost onda ces skoro svake sezone morati novih 11 da kupujes da bi bio konkurentan u takmicenjima a imaces problem i sa finansijama. Narocito sto ce konkurencija sve vise da se povecava (mada i to zavisi od srece).
    Pa sta da im radim,da ih treniram?
    Nemam ja toliko bustera za rehabilitaciju svih njih...
    A ni nemam bas toliko para da bacam na tokene,cisto da znas...ja ne znam koliko ti para dajes ali ja ne dajem preko soma dinara...

  6. #26
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ne bih se slozio.
    NTNK - zanima me zasto kupujes tako jeftine igrace? Ako ti je cilj da budu sto blize Q105 a ne gledas godine i vrednost onda ces skoro svake sezone morati novih 11 da kupujes da bi bio konkurentan u takmicenjima a imaces problem i sa finansijama. Narocito sto ce konkurencija sve vise da se povecava (mada i to zavisi od srece).
    Mozda vise voli da tako pravi svoj tim, ja radim drugacije. Svake sezone promenim 3 igraca, sada sam promenio 5 ili 6 jer su ovi zastareli malo, vise volim da ih treniram i da ih cuvam i za naredne sezone

  7. #27
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Pa sta da im radim,da ih treniram?
    Nemam ja toliko bustera za rehabilitaciju svih njih...
    A ni nemam bas toliko para da bacam na tokene,cisto da znas...ja ne znam koliko ti para dajes ali ja ne dajem preko soma dinara...
    Pa i ove ne treniras, tj. ne forsiras na treningu.
    Zanima me tvoja logika, nista vise.
    Zar nije bolje da kupis klince vrednosti 105, 104m i da ih forsiras u duzem periodu?!
    Samo je pitanje da li ih ima na TL i da li je potrebno mnogo za kupovinu takvih igraca?

  8. #28
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    jel moze neko da mi kaze koja podesavanja su najbolja za 4-5-1V formaciju, zajedno sa strelicama itd i koliko je uopste dobra ta formacija?

  9. #29
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Pa i ove ne treniras, tj. ne forsiras na treningu.
    Zanima me tvoja logika, nista vise.
    Zar nije bolje da kupis klince vrednosti 105, 104m i da ih forsiras u duzem periodu?!
    Samo je pitanje da li ih ima na TL i da li je potrebno mnogo za kupovinu takvih igraca?
    Pa logika je da treniram ove igrace samo kad igram jednu utakmicu dnevno jer opet napominjem da nemam bustere a ni pare da kupujem iste...
    Gamer_X likes this.

  10. #30
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Pa logika je da treniram ove igrace samo kad igram jednu utakmicu dnevno jer opet napominjem da nemam bustere a ni pare da kupujem iste...
    A zasto ne kupujes skuplje i mladje igrace to me zanima?
    Razlike je u 30 miliona a dobijes igraca koji dobro napreduje i lako ces ga prodati po potrebi...

Page 3 of 48 FirstFirst 1234513 ... LastLast