Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 96 of 96
Like Tree14Likes

Thread: Povrede

  1. #91
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Povreda br.6


  2. #92
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Povreda br.7

    89 minut jbt...uzas


  3. #93
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    15
    Iskreno mislim da je ovo namestaljka i to teska. Do pre nedelju dana nijednom nisam uplatio ni dinar za tokene. Za gotovo dve sezone imao sam sve zajedno 5 povreda i to ne velikih. Odmah kako sam uplatio (zbog transfera) narednog dana povredjena su mi dva igraca. Od tada pa evo narednih 6 dana nema utakmice, a da se ne povredi neko. I to sve na 3,4 ili 5 dana.

    Ocigledno sistem prepoznaje uplatu i namerno namesta povrede kako bi ti kupio crvene kofercice i zaleceio igrace. Naravno za to ti trebaju tokeni koje treba da platis. Ulazis u zacarani krug u kojem ce ti uvek faliti kofercica.

    Crvene kofercice sigurno necu platiti iako mi je ostao samo jedan vezni igrac. Necu iz inata makar ispao iz polufinala lige sampiona. Koriste se jajarske fore i necu da im pomazem u tome.
    NTNK likes this.

  4. #94
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    RANDOM je Bog otac ove igrice

    Bice kako on kaze

  5. #95
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    15
    POPIZDEO SAM! Sta je sa ovom jbnom igricom bre? Povrede ce me "oterati" iz top11

    Jedini solidan spic kojeg imam u timu mi se povredi u cetvrtak. Ja ga stavim na trziste jer mi se ne isplati da ga cekam toliko, a nemam vise crvenih kofercica.


    Nadjem jednog sasvim dobrog napadaca kao zamenu. On odigra jedan mec i povredi se na 16 DANA!!! Majka mu je pred izlazak iz kuce rekla srecno umesto slomi nogu!


    Dovedem treceg napadaca jos boljeg od prethodna dva on se povredi na prvom mecu!!!


    Nemam vise jbenih zivaca za ovo. Igrica je dobra, ali kako samo namestaju ove povrede ovo nema nigde. Tacno gledaju ko uplacuje tokene i ko je bar jednom kupio crvene kofercice i namestaju povrede. Svaka povreda je njima nada da ces ti opet uplatiti tokene tj. crvene kofercice. Nece me niko ubediti da se sve desava random jer brat je poceo da igra kad i ja. Nista do sada nije uplacivao i imao je bar 4x manje povreda.

  6. #96
    Newbie Argus's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Beograd,Srbija
    Posts
    36
    Sta reci za manje od 19 sati pet povredjenih igraca,popravis neke i povrede se odmah na sledecoj....

    Povrede-povrede.jpg
    NTNK and Cmex like this.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910