Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
Like Tree3Likes

Thread: Čudni rezultati i loši mečevi

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Ja se izvinjavam neznam gde ovo pitanje da postavim?
    Neznam sta vam znaci, kada ima dve utakmice pa postavite da se igraaju jedna po drugu manje od od 1h, pa izgubim utakmicu mogo slabijeg od mene, kao primera sad? Najaci sam u grupi za kvalifikacije ligu sapijona a zadnji sam u grupi? i ako im povecam kodiciju ful opet mi slabo igraju opet brzo izgubi kodiciju i izgubim, jeste mogu da promenim vreme, ali kad sam domacin a kad sam u gostima nemogu?

  2. #12
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by stanisa00 View Post
    Ja se izvinjavam neznam gde ovo pitanje da postavim?
    Neznam sta vam znaci, kada ima dve utakmice pa postavite da se igraaju jedna po drugu manje od od 1h, pa izgubim utakmicu mogo slabijeg od mene, kao primera sad? Najaci sam u grupi za kvalifikacije ligu sapijona a zadnji sam u grupi? i ako im povecam kodiciju ful opet mi slabo igraju opet brzo izgubi kodiciju i izgubim, jeste mogu da promenim vreme, ali kad sam domacin a kad sam u gostima nemogu?
    Kada se registrujes na top eleven oni ti daju tvoj posebni termin utakmica,nzm kako to mozes da resis :/

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  3. #13
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by stanisa00 View Post
    Ja se izvinjavam neznam gde ovo pitanje da postavim?
    Neznam sta vam znaci, kada ima dve utakmice pa postavite da se igraaju jedna po drugu manje od od 1h, pa izgubim utakmicu mogo slabijeg od mene, kao primera sad? Najaci sam u grupi za kvalifikacije ligu sapijona a zadnji sam u grupi? i ako im povecam kodiciju ful opet mi slabo igraju opet brzo izgubi kodiciju i izgubim, jeste mogu da promenim vreme, ali kad sam domacin a kad sam u gostima nemogu?
    Na pocetnim levelima termin za meceve kod kuce se menja (tacnije u najvecem broju slucajeva razlikuje se za sezonu 1 i sezonu 2). Vec od 3. levela dobijas sigurno vreme koje postaje standardno za utakmice kod kuce za sva 3 takmicenja.
    Isto tako i tvoji rivali imaju to vreme.
    Povremeno ce se desiti da 2 meca budu blizu i ako si gost na oba duela tu ne mozes nista da uradis, ali ne verujem da ti se to tako cesto desava?!

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    DJalovicu citaj PP i daj da resimo vise sta je tvoj problem. Jednom za sva vremena !

  5. #15
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by DejanRM View Post
    DJalovicu citaj PP i daj da resimo vise sta je tvoj problem. Jednom za sva vremena !
    Procitao sam. Ne radim u Nordeusu, ne sabotiram ti tim, nemam nikakav uticaj na igru.

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Ova igrica je totalno namjestena i nema ni 1% realnosti..jer da ima tim koji ima dva igraca manje nebi mogao da postigne 4 gola i da igra ko lud kada ostane sa igracima manje...Unaprijed znas kada ces izgubiti jer ako jednu pobjedis a imas i drugu tekmu isti dan definitivno znas da ces izgubiti jer protivnik vecinom svoju prvu zijani,ali hajde...Da ne spominjem jos tih stvari da tim koji je dosta losiji i kome menadzer uopste ne dolazi bude prvi a ti koji si najaci u ligi se boris za ono 7 mjesto koje vodi dalje to je smijesno...Inace sam 22 level...

  7. #17
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pa čekaj sada sam totalno zbunjen, da li je igrica potpuni random ili Milan namešta utakmice
    Prosvetli me molim te vidim da si "odgovorno" stručan

    PS. Prestanite za vaše neuspehe da krivite druge. Baš se neko cima vama da smesti loše rezultate xD
    Sve probleme sa Milanom možete rešiti putem privatnih poruka. Ovo ti je zadnja opomena Joco. Piši kao sav normalan svet ovde ili nemoj više da pišeš.
    Last edited by Shadow; 06-22-2013 at 09:12 AM.
    nsretkovic likes this.

  8. #18
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    I jos nesto ODGOVORNO TVRDIMO da Knic i ekipa uticu na druge timove i imaju uticaj u namestanju rezultata.
    Koliko ste Bamba gurali ove sezone Milane ?
    Koliko se utakmica namestilo ?
    Kako se stelovala liga sampiona tvoji drugari dobiju lakse protivnike ?
    Zasto lazes kad cele sezone samo pratimo sta radite od igrice !
    Postali ste gori nego Italijanski fudbal
    Ne znam zasto ti bilo sta pises kad si na nekom 20. nivou i nisi upucen u timove na najvisim nivoima?!
    Masalovic ima najlaksi zreb u LS, izbacio je upravo Bamba i sad ima dosta lakse rivale od mene i Voje. Nije igrao 3 meseca igru (mozda i vise nisam siguran), vratio se i bori se ravnopravno i u LS i u ligi.
    Taj Bambo je ispao i iz LS (Masalovic ga pocistio 6:2 ukupnim rezultatom) a i u Kupu i to tako sto je rival igrao ceo mec ilegalno a ipak ga je dobio.

    Prema tome, manite se teorija zavere. Postajete smesni.

  9. #19
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Ja sam figurativno napisao level,a mozda sam upravo sa Bambom u ligi ili sa tobom i znam da pakujete rezultate.
    Sad je tebi cudan Dejanov rezultat?
    Mozda smo mi namestili tu utakmicu pa vam nije pomoglo ni 30 laznih profila?
    Al vas je samo troje sto govori koliko imate prijatelja kad su vam potrebni toliki lazni nalozi pocev od Vojvoda,vojce,dragojlo,rajko i ostali....
    Siguran sam, Gulicu, da bi voleo da si na najvisem nivou, ali daleko si od toga.
    Dogovori se sam sa sobom ko namesta rezultate, buduci da o tome govoris kao da je realno, sto zabrinjava.

    Kojih nas? Nisam u nikavim klanovima, sa ljudima sa kojima sam uspostavio normalnu komunikaciju pricamo o igri, ne bavim se drugim igracima, ne izmisljam teorije zavere o tome kako obicni igraci namestaju meni kikseve i 22 povrede u dosadasnjem toku sezone i slicno.

    Isprati malo bolje, Dragojla nema, Rajko nije lazni profil itd.
    Fokusirajte se na sopstvenu igru, nema potrebe da svoje vreme i koncentraciju osipate na Knic.

  10. #20
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Prvo ja nisam Gulic.
    Drugo zavera postoji ma koliko ti pokusavao da je sakrijes.
    U pravu si VAS ni ne postoji jer za 41 sezonu imas samo dva druga i 30 laznih profila,eto sta si postigao za 41 sezonu.
    A da si najbolji nisi jer ima boljih od tebe,nisi ti taj koj ima neke rekorde vec drugi.
    Da imas uticaj na igru imas jer ti omogucio Nordeus bas zato sto si 41 level kao sto ti dao i tu titulu da imas.
    Prema tome cuti i uskoro ti pocinje Farma pa pozuri da je ne propustis da bi je posle komentarisao na stranicama Farme i youTube posto ne propustas da komentarises.
    A AKO HOCES MOGU DA POSTAVIM SVE LAZNE PROFILE PA DA VIDIMO DA LI RAJKO,VOJKAN,VOJCE,VOJKICA,DOBRICA,DOBRIVOJE,DOBRI C nisu lazni....
    PS u ovo ne mesam Voju jer je on decko korektan za razliku od tebe i one dvojce
    Jesi Gulic, samo sto se krijes iza postara, nemas hrabrosti da dodjes sa pravim imenom, to dovoljno o tebi govori. Samo se sakrivaj.
    Ne pokusavam ja nista, samo me zabrnjivate Vi sa vasim kreacijama u glavi. Imas srece sto sam uopste raspolozen da ti bilo sta odgovorim.

    Nigde nisam pomenuo da sam najbolji igrac. Ako te zanima ta tema, jedan od najboljih jesam, ako gledamo trofeje i kvalitet ekipe. Po levelu i broju navijaca nema boljeg, to moze da Vam bude trn u oku.
    Jeste, Nordeus ce da omoguci meni nesto. 30 sezona sam ih kritikovao, otkrivao razne nelogicnosti, prevare i ostalo. To je onaj period kad si ti na levelu 5 bio veliki menadzer. Sad te ne krivim puno jer ti drugi pune glavu, samo zabrinjava sto si naseo.

    Sto se tice emisija i programa koji pratim na TV-u on je raznolik. Pratim puno toga, rijaliti emisije, sportske kanale, naucno - obrazovne emisije, muzicke kanale, itd. Hvala sto te zanima.

    Sto se Top Elevena tice tu imam oko 10 osoba koje sam kroz igru upoznao a sa kojima sam i dalje u kontaktu. Normalni ljudi, kulturni, bez zavisti prema drugim igracima...
    Rajko je pravi profil. Pripada realnoj osobi, sa validnim podacima.
    A ti bolje gledaj sebe i svoje profile Vojvodjanske Lepote, Gulic G., Gulic S., Gulic I, Vojvodjanse Batinase, Micu Teslu, Mariju Stojkovic itd.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast