Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
Like Tree3Likes

Thread: Čudni rezultati i loši mečevi

  1. #1
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Čudni rezultati i loši mečevi

    U ovoj temi možete postavljati slike vaših loših mečeva i čudnih rezultata.

    Jednostavno stavite sliku ako ste odigrali loše protiv slabog protivnika a mi ćemo ovde to pokušati da rešimo i vidimo u čemu je bio problem. (npr Kondicija, Moral, Formacija itd..)


    Last edited by nsretkovic; 06-08-2013 at 05:31 PM.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Pa resenja nema,kakvi cudni rezultati?
    Zar zaista neko misli da on ovde nesto igra?
    Sta je naj osnovnije podesiti u celoj ovoj igri?
    Mislite da je uticaj menadzera bitan?
    Formacija,publika?
    Strelice i ostala podesavanja?
    Da li se ovde nesto igra sem sto se klikce misem?
    Evo vam tema za otvaranje diskusije,izvolte veliki menadzeri izjasnite se a usput napisite i koj ste level kad pocnete da filozofirate ako imate sta i da filozofirate.
    Vaše mišljenje o igrici na taj način zadržite za sebe i držite se teme.

  3. #3
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Pa resenja nema,kakvi cudni rezultati?
    Zar zaista neko misli da on ovde nesto igra?
    Sta je naj osnovnije podesiti u celoj ovoj igri?
    Mislite da je uticaj menadzera bitan?
    Formacija,publika?
    Strelice i ostala podesavanja?
    Da li se ovde nesto igra sem sto se klikce misem?
    Evo vam tema za otvaranje diskusije,izvolte veliki menadzeri izjasnite se a usput napisite i koj ste level kad pocnete da filozofirate ako imate sta i da filozofirate.
    Pocni ti. Koji si level?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    19. sam level, igram ovu igru skoro 2 godine i mogu da kazem da je simulator (engine) katastrofalan. Cudnih i nelogicnih rezultata, odnosno da tim koji ima statisticku dominaciju (vise udaraca na gol i bolji posed lopte kao dva najvaznija parametra) na kraju izgubi utakmicu ima koliko hocete, skoro svaka druga tekma je takva. I kakve to leba ti veze ima sa kondicijom, formacijom ili moralom cenjeni moderatoru? Pa valjda tim koji ima bolju statistiku barem u 90% slucajeva treba da pobedi, a u ostalih 10% da presudi faktor srece..

  5. #5
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Evo Milane pocecu ja kad vec insistiras,20 level sam.
    Strelice nemaju nikakvu funkciju i cista su sminka po meni,takodje bitno je da je formacija na mestu i nista vise.
    To sto neko pise e ako igras sa ovom da bi pobedio onog moras da igras ovu su gluposti.
    Moral je bitan,ocene su bitne i prisustvo publike je bitno.
    Inace sve drugo je toliko malo primetno u igri da funkcijonise da skoro ispada da samo klikcemo misem iz sale radi.
    Naravno ima onih koji misle da zaista vode klub i koji nece prihvatiti cinjenicu da je sve to tako i da se pobednik ne odlucuje k sto oni misle vec se odlucuje drugacije.
    Ovo jeste lepa zanimacija ali je daleko jos od menadzera kakav bi zaista trebao da bude.
    Jos nesto i skaut igraci su obicna sminka jer osobine nemaju veze al OK to je vec fora kako izvuci nekome iz djepa da plati 50 tokena.
    Igra nije realna u opste.
    Mogu jos stosta da komentarisem al evo ja sam KNIC zapoceo a ti nastavi da vidimo sta ti mislis i kako mislis pa cemo ti mi kazemo jos nesto sto ti Djalovicu ne znas sigurno
    Ovo sam vam ja u grupi pisao samo si prekopirao. U to vreme ste ubedjivali ljude kako je sve vazno u igri, vidim da se nesto naucilo.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Sto si ti Djalovicu nandzorast ? ja kad sam pricao da tebe Nordeus cuva ti mi se smejao... a sta je sad to ? ne provociram te zelim samo da mi odgovoris kakav je to community tester ? sta to dodje ?

  7. #7
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Sto si ti Djalovicu nandzorast ? ja kad sam pricao da tebe Nordeus cuva ti mi se smejao... a sta je sad to ? ne provociram te zelim samo da mi odgovoris kakav je to community tester ? sta to dodje ?
    U jednom postu cu da skrenem sa teme, ostala pitanja mozes na PP.
    Kad si ti pricao (pre nekoliko meseci) bilo je cudjenja svakako, ne smajanja jer smo se dugo dopisivali da bi tako nesto pomislio. Kao i tada i sada ti isto odgovaram, nemam nikakvu povezanost sa Nordeusom i tu je tacka. Ovu forumsku titulu sam dobio pre nekoliko dana kao jedini igrac koji je level 41 za 41. sezonu koliko je do sada odigrano.

  8. #8
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    To dodje da je iznad svih,i Djalovicu priznaj vec jednom da imas sem te titule kojom se dicis kao sto se vidi iz tvog pisanja i ne ogranicena sredstva isto.
    Seti se gde si se hvalio koliko tokena imas....
    Il ja da te podsetim na cifru o kojoj se radilo tad a sad moze samo da se zamisli koliko je otisla gore.
    Djalovic sad sanja da se njegov mec nadje u kladionici.....
    Priznaj Milane da ti to sad zelja kao sto se Spasicev tim tipuje da mastaris kako bi bilo lepo da se tvoj tim tipuje....
    Ne ja ne sumnjam ni malo da ce se naci i tvoj mec na tipovanju,sumnjo bi da se ne nadje
    Ma jeste, ja sam vlasnik Nordeusa, hahahaha
    Nemam nikakva neogranicena sredstva, opustite se. Moji tokeni su moja stvar, gledajte svoju igru.
    Verovatno ce se naci i neki moj mec, ne iskljucujem mogucnost...

  9. #9
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Nije iskljuceno da ce biti neka Milanova utakmica u nagradnoj igri, ako se on slozi sa tim, ali u nekoj blizoj buducnosti, ne vidim nikakav problem u tome..

    Sent from my A953 using Tapatalk 2

  10. #10
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Joco spusti malo loptu. Ne znam zašto provociraš bez razloga. U principu svačiji meč može da konkuriše. Mogu i sa Milanom, tobom ili bilo kim da zakažem prijateljsku utakmicu(naravno ne samo ja) i stavimo ovde. Naravno ne moram ja može i neko drugi potpuno nebitna stvar. Ne znam što si umislio da se namešta nagradna igra
    Nije ovo Milioner to je svega grb 30 tokena. Ti smislio teoriju zavere

    PS. Skrenuli ste sa teme imate mesta ovde pa tu vodite raspravu o nagradnoj igri.
    Last edited by Shadow; 06-09-2013 at 07:15 AM.

Page 1 of 4 123 ... LastLast