Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
Like Tree3Likes

Thread: Čudni rezultati i loši mečevi

  1. #21
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Al nije ovo bitno,na ovo svi imaju pravo.Bitnije je to sto imas uticaj da podesavas drugima klubove i kao i Ligu Sampiona i Kup,al ste se malo BATO preracunali pa ONOM kome ste hteli da namestite IGRU vas je zajebo pa je jednog od VAS troje IZBACIO.Pa da vidimo i drugi put da li ce njemu da se namesta posto je bio slab i neaktivan neko vreme....
    Kreacinja u glavi Vam je takva da sam ja svemoguci Milan koji je odgovoran za sve ''zanimljivosti'' koje random donosi ali je onda naisao veliki Masalovic i uspeo svojim menadzerskim umecem i strucnoscu da me zaustavi.

  2. #22
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Zasto mesas Masalovica?
    Zar si toliko ljubomoran na njega?
    Mozda si i zaljubljen u njega kad ga ne vadis iz usta al mi smo demokratska zemlja tako da razumemo tvoje opredeljenje
    Joco, o'ladi malo, ne vredjaj toliko, ovde se prica o igrici, ne masi temu.

  3. #23
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Milane dobro znas da ovaj profil koriste vise osoba te nema potrebe da svaljujes na jednu.
    Zivot si posvetio kritikujuci Nordeus a sve sa ednim ciljem da dobijes posao u isto firmi.
    Davao si 110% sebe u tome,sam si pisao kako nocu sanjas igricu.
    Ispunili su ti zelju i dali ti sve opcije a kako se prica i platu od 500 evrica.
    Sve je to lepo al zasto stelujes rezultate?
    A ako neko treba da bude raspolozen sto pise onda sam to MI.
    Ne mi znamo da tebe sve ovo ispunjava i da ti je lepo ali to samo govori tebi kakva si licnost.
    One osobe dole sto si nabrojao ja i ne poznajem ali to govori da ti razmisljas ko ti pise i evo recicemo ti da sa ovog profila pise 8 ljudi.
    Zato smo i rekli na tipovanju ako pogodimo rezultat da ide u humanitarne svrhe.
    Jer nama nije potrebna ta nagrada,...
    Resili smo da ti otvorimo stranicu na FB,i imaces je do veceras a stranica ce biti Budite drug Djalovicu da ne bi otvarao tolike lazne profile....
    Ja dobro znam? Na osnovu cega da znam, ne zanima me cije je nalog. Znam da Gulic place kad izgubi da sam ja kriv jer mi je pisao nesto na forumu.
    Nikad nisam igricu sanjao, nova izrecena nebuloza.
    Prica se puno toga, stvar je intelekta ko ce u sta da veruje.

    Pravite grupe, druzite se, lecite frustracije.
    Pozdrav Gulicu.
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Zasto mesas Masalovica?
    Zar si toliko ljubomoran na njega?
    Mozda si i zaljubljen u njega kad ga ne vadis iz usta al mi smo demokratska zemlja tako da razumemo tvoje opredeljenje
    Ti si ga pomenuo, samo sam odgovorio u tom kontekstu.
    Hahahaha, vi o meni pricate, vi pravite grupe da mozete da o meni pricate, vi se bavite mojim timom... sam zakljuci Gulicu ko je tu ljubomoran.

  4. #24
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Zasto ja da oladim a Milanu se tolerise?
    Znaci on ipak ima privilegije kad se samo ja opominjem?
    O cemu onda dalje pricati kad ste pokazali sad sve
    ako se raspravljate raspravljajte se o igrici a ne da se prozivate po tim osnovama!
    Last edited by nsretkovic; 06-22-2013 at 01:48 PM.

  5. #25
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Pa o igrici se i radi jer doticni steluje rezultate.
    A mogu i da obrazlozim svoje tvrdnje u jednom primeru a ima ih stotine
    Ma na milione. I dalje kreiras stvari u glavi.

    Odoh sad da se pozabavim globalnim zagrevanjem i ratom u Siriji, vracam se kasnije da nastelujem koji rezultat, pa jesam li ja svemoguci Milan ili nisam?!

  6. #26
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Joca Postar View Post
    Znas koliko o tebi pricamo,da ne mozemo nocu da spavamo koliko si nam u glavi ti koj si bezvredan.

    Nikog mi nismo spomenuli nego si ti spomenuo a koliko vidimo ovde te i drugi optuzuju za iste stvari.

    Pa zar Milane sto ljudi je glupo a ti jedini pametan,opet se ponasas kao paun a znas da su u pravu.

    Znamo da je Gulic spominjao da mu neki Budjavi steluje rezultate i tim,e sad ako si se ti prepoznao kao Budjavi a ne pod svojim imenom Milan Djalovic,svaka ti cast.

    Seti se grupe iz koje si izbacen Top Eleven Menadzeri kad su namerno objavili da li sanjate igricu ti si prvi kao iz topa odgovorio da sanjas,zato nema potrebe da lazes.

    Pocinje ti Farma,idi gledaj da ne propustis neki detalj jer neces imati o cemu na istoj stranici da pises,neces biti u toku desavanja sta radi Era i kompanija
    Kako ne pricate. Pominjete nekakve plate od 500e, da radim za Nordeus, da Vas sabotiram i sta sve ne. Kreacijama u glavi nikada kraja.
    Spavanje manje-vise, ono plakanje kad izgubite zabrinjava.
    Koji drugi? To Vas nekoliko specijalaca se skupilo i ismislja nebuloze ne bi li time frustacije izlecili.


    Vidim da pratis ucesnike Farme, nije to nista strasno, a znas i kad se emituje, tvoja stvar, ne osudjujem te.
    Last edited by Shadow; 06-22-2013 at 04:07 PM.
    Gamer_X likes this.

  7. #27
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Zadnja dva posta su obrisana. Ovde nema mesta politici

  8. #28
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne smete da reklamirate stvari nevezane za igru ovde to možeš Milanu na pp slati.

  9. #29
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Šta ja to reklamiram ovde ?
    Nema veze sa igrom samo provociraš čoveka.

  10. #30
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    To je zvanična stranica igre na srpskom jeziku. Nisam ja ničiji advokat. Tu stranicu možeš poslati njemu na pp, ne vidim razlog što to ovde stavljaš?

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast