Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
Like Tree17Likes

Thread: Strelice i Skill poeni

  1. #1
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Strelice i Skill poeni

    Strelice i Skill poeni-strelice.jpg Strelice su veoma odličan alat. Da biste ih aktivirali jednostavno kliknite na igrača vašim kursorom Strelice i Skill poeni-klik.jpg . Da biste mu stavili crvenu-kliknite jednom a da biste mu stavili plavu strelicu kliknite 2 puta. One se koriste kada želite da vaši igrači idu napred (crvena) i nazad (plava strelica). Jednostavno možete staviti plave strelice odbrambenim, a crvene igračima koji su ofanzivniji. (Veznjaci i Špicevi). Izbegavajte davati plave strelice napadačima sem ako ne planirate da parkirate autobus ispred vašeg gola.

    Skill poeni:

    Skill poeni poboljšavaju vašeg igrača, on postaje veštiji bolji i kvalitetniji. Skill poeni se mogu dobiti tako što igrate utakmice jer vaši igrači napreduju posle utakmice, posle treninga kada trenirate vaše igrače i tako što možete dobiti poklon od prijatelja (kada kliknete na poklon igrica izabere po random sistemu koji će igrač dobiti skill poen). Skill poene igraču možete dodavati na napad, odbranu i na Fizičke i Mentalne osobine. Kada dodate 15 skilla vašem igraču on će biti bolji za jednu ocenu samim tim kako mu bude rasla ocena on će dobijati još po jednu zvezdicu (kada mu ocena dođe ponovo na zadnju cifru 0 ili 5). Ako su vaši igrači mladi i kupili ste ih za puno para s obzirom na to kakav ste nivo znači da će oni brže dobijati skillove od onih starijih i jeftinijih igrača i samim tim će se i brže razvijati i dobijati ocene i zvezdice.

    Kako dodati igraču skill poen i savet gde mu dodati:
    Strelice i Skill poeni-skil-klik.jpg

    Kada ste kliknuli kao što vam je pokazano na slici, otvoriće vam se sledeći prozor :
    Strelice i Skill poeni-skil-dodela.jpg

    Da biste mu dodali skill morate kliknuti na + kao na slici. Moj savet vam je da ne koristite AUTOMATSKU DODELU i ako vam je igrač iz odbrane dodajte mu skill u odeljku "odbrana" ili "Fizičke&Mentalne". Ako je napač na "Napad" ili "Fizičke i mentalne". Dok ako je veznjak ili zadnji vezni dodavajte mu skillove u svakom odeljku. Za krila i desnog i levog veznog važi kao i za napadača, najbolje je na Napad i Fizičke i mentalne.
    Kada kliknete na + kliknite u donjem desnom uglu na "sačuvaj" ili ako ste pogrešili odeljak, dodali ste gde niste hteli kliknite na "poništi" i dodajte mu iz početka.
    Last edited by nsretkovic; 05-06-2013 at 06:57 PM.
    Mourinho, MDKII, MrMaxSRB and 1 others like this.

  2. #2
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Nema šta.. Kidaš sa ovim smernicama u igri

    Svaka čast! Kako te ne mrzi da kucaš?
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Mourinho View Post
    Nema šta.. Kidaš sa ovim smernicama u igri

    Svaka čast! Kako te ne mrzi da kucaš?
    Hvala
    Pa eto, moram pomoći drugim menadžerima, to je jedan od moderatorovih poslova

  4. #4
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    To si u pravu..jedan od kriterijuma da bi postao moderator je da ne budeš lenj
    Ništa od mog moderatorskog posla haha..
    nsretkovic and Kibica like this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Mourinho View Post
    To si u pravu..jedan od kriterijuma da bi postao moderator je da ne budeš lenj
    Ništa od mog moderatorskog posla haha..
    AHAHAHAHAHA jbg
    P.S. Spremamo još nešto novo ja i Shadow

  6. #6
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    AHAHAHAHAHA jbg
    P.S. Spremamo još nešto novo ja i Shadow
    Možete da napravite kao titulu Lenji Moderator (stoji tu samo kao ukras i s vremena na vreme nešto objasni nekome)
    nsretkovic likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    A kako je najbolje trenirat? kojim intezitetom? koliko puta dnevno? ja svoje treniram 1x dnevno s najvecim intezitetom sve 3 kategorije i uvijek su mi igraci umorni, tako da mislim da to nije dobro

  8. #8
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivor Štefanović View Post
    A kako je najbolje trenirat? kojim intezitetom? koliko puta dnevno? ja svoje treniram 1x dnevno s najvecim intezitetom sve 3 kategorije i uvijek su mi igraci umorni, tako da mislim da to nije dobro
    Naravno da nije dobro, ja ih treniram ovako : Skupljam zelene cele sezone, zatim kad pocne nova kupim mlade koji mnogo napreduju i sto ostane tokena potrosim na zelene i onda ih pocnem trenirati i budziti im ocene prva nekoliko dana u zavisnosti koliko budem imao kofera Uglavnom kada imam kofere svaki sat ih treniram i tako...Ako nemas kofere gledaj samo da treniras po nekad nekog igraca kojem malo fali za skil, uradi mu istezanje ili kardio ako zatreba i FULL. Nemoj celu ekipu trenirati jer ce rezultati biti ocajno, tako se meni desilo izgubio sam 2;0 od jednog sto se sad bori za prolaz nivoa...

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    ok, hvala a kako znam koji brze dobivaju skill poene, a koji ne?

  10. #10
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivor Štefanović View Post
    ok, hvala a kako znam koji brze dobivaju skill poene, a koji ne?
    Mladi i skupi dobijaju brze a oni koji slabo vrede za tvoj nivo oni ce slabo napredovati bez obzira na godine...

Page 1 of 4 123 ... LastLast