Page 57 of 71 FirstFirst ... 747555657585967 ... LastLast
Results 561 to 570 of 710
Like Tree1876Likes

Thread: Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?

  1. #561
    Newbie
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4
    Ako neko ima dres ili grb sa ove turneje po UK, a da mu ne treba neka mi se javi da mi posalje.

  2. #562
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Malo aktivniji da budete na forumu, možda onda i dobijete.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76, Madridista and sekensen like this.

  3. #563
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Kakav preokret u polufinalu kupa, cudo se dogodilo. Posle poraza u prvoj utakmici na gostovanju od 0:3, sve se cinilo da je to gotova prica.
    Ekipa je pokazala karakter, nadoknadila 3:0 i na penale prosla u finale najtezeg takmicenja u TE.

    pa to da je Kup najteze takmicenje u T11 je za raspravu. onaj ko je recimo na nivou 57 i igra Kup nivo 57 i nema previse tezak posao jer dobija slicne protivnike ili slabije pa se do polufinala stize bez vecih problema. ali igrati sa nivoa 54 Kup koji je na nivou 57 e to je fora osvojiti. imao sam dosta sezona gde sam u Kupu igrao protiv protivnika 2-3 nivoa iznad.
    u zadnjih 10-ak sezona je igranje u Ligi prvaka postalo meni teze nego igranje u Kupu, jer u Ligi prvaka dobijam aktivne protivnike koji su nivo iznad i koji svojim igracima nabijaju skilove na bitne osobine a u Kupu bez problema stizem do zavrsnice jer igram protiv egal ili slabijih protivnika. naravno, ne znam koja je prica kod tebe, poenta je samo bila da ne moze Kup biti najteze takmicenje jer nije svima isto.
    Rašo 76 and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #564
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Kakav preokret u polufinalu kupa, cudo se dogodilo. Posle poraza u prvoj utakmici na gostovanju od 0:3, sve se cinilo da je to gotova prica.
    Ekipa je pokazala karakter, nadoknadila 3:0 i na penale prosla u finale najtezeg takmicenja u TE.

    pa to da je Kup najteze takmicenje u T11 je za raspravu. onaj ko je recimo na nivou 57 i igra Kup nivo 57 i nema previse tezak posao jer dobija slicne protivnike ili slabije pa se do polufinala stize bez vecih problema. ali igrati sa nivoa 54 Kup koji je na nivou 57 e to je fora osvojiti. imao sam dosta sezona gde sam u Kupu igrao protiv protivnika 2-3 nivoa iznad.
    u zadnjih 10-ak sezona je igranje u Ligi prvaka postalo meni teze nego igranje u Kupu, jer u Ligi prvaka dobijam aktivne protivnike koji su nivo iznad i koji svojim igracima nabijaju skilove na bitne osobine a u Kupu bez problema stizem do zavrsnice jer igram protiv egal ili slabijih protivnika. naravno, ne znam koja je prica kod tebe, poenta je samo bila da ne moze Kup biti najteze takmicenje jer nije svima isto.
    Ja sam 57.nivo sto se tice kupa dosta je tesko osvojiti ga samo jednom sam ga osvojio jos jednom igrao finale i cini mi se pet puta polufinale.
    Liga sampiona uf posebna prica do nekog 25.nivoa sam lako dolazio barem do cetvrtfinala,posle sto kazes sve teze i teze plus aktivni likovi sa nivoa iznad,
    ukupno imam tri osvojene lige sampiona plus dva finala i ne znam tacno koliko polufinala.
    Sad mozda je i moja krivica sto nekupujem tokene i ne treniram dodatno igrace tim mi je stalno oko 105%.
    Inace tim mi se zove BFK Brestovik nekad sam bio mnogo aktivniji na forumu sad ne stizem zbog obaveza.
    Rašo 76 and Madridista like this.

  5. #565
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Konacno posle povratka na celo kluba ne moram trositi brzo para i tokena na dovodjenje igraca.

    Znaci u prvoj postavi moraju se menjati 2 igraca, golman i jedan MC. To bi bilo skoro pod obavezno, golman sigurno, ne isplati se trenirati i trositi zelene paketice na njemu, MC isto tako, moguce da ce ostati u timu zbog bonusa i slicno ali morace se menjati.

    Imamo 3 igraca kojima nije sigurno mesto, 2 su D* i jedan MC. Nisu nesto narocito brzi za trening pa cemo videti ako nesto naleti na berzi da se menjaju. Nisu hitne zamene.

    Imamo 6 igraca koji ostaju, uglavnom brzi za treniranje i relativno mladi. Oni se ne prodaju

    Sto se tice prvih izmena tu su uglavnom svima obezbedjenja mesta, imamo 2 igraca koji idu na prodaju, 1 koji prelazi u prvi tim na poziciji MCa, brz na treningu.

    Znaci u najgorem slucaju imamo kupovinu 5 igraca, u najboljem samo jednog uz prodaju nekoliko. Zadnje 2 sezone sam trosio po 60-tak tokena i dosta novca na dovodjenje novih igraca i sada konacno ne moram

    Evo recimo trenutna sezona:

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_102.jpg

    Stim da ako se plasiramo dalje u CL a trebalo bi doci do finala, imamo finale kupa da igramo i mozda uzmemo taj trofej i za premijom lige za 1. mesto necemo biti u minusu ovu sezonu.

    Takodje imamo oko 400 zelenih kofera stim da do kraja sezone ima jos 7 dana i oko 200 kofera mozemo na pocetku sledece sezone imati oko 600, dovoljno za ozbiljan trening tima

    Ono sto me najvise nervira je savez, nikako da se sastavimo, nismo ni jedan turnir odigrali sa 6 igraca, uglavnom sa 4, i jos nismo obezbedili ostajanje na trenutnom nivou. Proslu sezonu smo ispali iz platine i nismo uzeli tokene a najverovatnije da necemo uzeti ni ove sezone

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_100.jpg

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_101.jpg

    Crveno odlazi iz kluba ili iz postave, zuto najverovatnije ostaje, zeleno ostaje-
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #566
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kontra, 3 na 9...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-jeee.jpg

  7. #567
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Znači Nordeusovci, napušite mi se kurčine i vi i vaša glupava igra!!! 20% jači, ali ne da jebeno govno da se dobije utakmica, pa to ti je!!! Drugi grad, ejjjjj!!!

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1caaaaaaa.jpg
    Madridista and Rašo 76 like this.

  8. #568
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Finale kupa.. Sve ispod poraza od 4 razlike bi bilo veliki uspeh!

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

  9. #569
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Prolaz dalje u CL, posle prvih 1:1 pobeda 3-0 na nasem terenu, protivnik se ponadao da ce nas uspeti pobediti pa je dosao da gleda svoj poraz. Igra krenula po Troldeus sablonu, njegov igrac u 2. min dobija crveni i mi dajemo prvi gol iz penala Onda on radi neke izmene i ja vec kontam da ispadam na penalima ali u 62. min ponovo penal za nas tako dolazimo do 2-0 i u 85. min postavljamo konacni rezultat 3-0 za nas

    Ono sto je donelo srecu na lica mojih igraca je revans utakmica najozbiljnijeg protivnika koji je ispao na penale. Sada nam se lepo otvara CL da ponovimo uspeh iz prosle sezone kada smo i osvojili CL.

    Evo najave i finala kupa, nadam se da Troldeus nece koristiti svoje mehanizme varanja

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_108.jpg

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_109.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  10. #570
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Biće zanimljivo do kraja. Realne šanse i za triplu, ali i da se bude lucky looser. Dosta zavisi i od Jugoslavije. Davno nije uzela titulu...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista and Rašo 76 like this.

Page 57 of 71 FirstFirst ... 747555657585967 ... LastLast