Page 14 of 51 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 504
Like Tree840Likes

Thread: Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?

  1. #131
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εγώ με τις ρεζέρβες, τον ALEXANDROS, την ΑΕΚ στον τελικό (ποιά ΑΕΚ ρε, αφού δεν την θέλει φέτος το κύπελλο, μόνο ο Λίζας το κερδίζει χαχα)
    Με δύο γκολάκια του Papara χαχα (δικό του είναι το όνομα, δεν το έβαλα εγώ)

    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-cup-final-23-5-3-0-win.jpg
    axd23, Nick Lizas and Cloverfield like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #132
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Αυτό που έγινε σήμερα θα το θυμάται για πολύ καιρό ο Τουρκαλάς, θεώρησε σωστό να μην μπεί στον τελικό νομίζοντας οτι θα το πάρει μόνο με τη διαφορά του αλλά όταν έχεις απέναντί σου τον απόλυτο Τουρκοφάγο τότε τα πράγματα αλλάζουν άρδην. Ποστάρω οτι μπορώ απο την μεσημεριανή τσόντα....!

    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_129.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_130.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_131.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_132.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_133.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_134.jpg
    nikolgiorgos, dsio and Nick Lizas like this.

  3. #133
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Πέρασα στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ όπου αντιμετωπίζω πολύ δυνατή ομάδα που έχω και στο πρωτάθλημα (ήταν κακός στην αρχή της σεζόν και έμεινε εκτός διεκδίκησης). Τον ίδιο είχα και στον όμιλο αυτή τη σεζόν, όπου είχε βγει 1ος (είχα χάσει 2 φορές). Στα μεταξύ μας παιχνίδια για το πρωτάθλημα έχουμε από 1 νίκη.

    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_20170524-154039.jpg

    Το καλό της υπόθεσης είναι ότι θα του λείπουν 2 βασικοί (6* και 7*) λόγω καρτών.

    Πως θα αντιμετωπίζατε αυτό το σύστημα εσείς;
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #134
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    3dc-3dmw-2-1-1

    έχω καταντήσει κουραστικός το ξέρω αλλά όσες φορές το έβαλα φέτος εναντίον δυνατότερων αντιπάλων με αντίστοιχα συστήματα τους πήρα άνετα.

    Αν δεν έχεις dmw, 4-1-3-1-1 σταυρός. Γενικά τα συτσήματα με 4άδα και χωρίς καθόλου dm έχουν μεγάλη αδυναμία στις επιθέσεις από κέντρο
    axd23, dsio, ermismandras and 1 others like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #135
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    3dc-3dmw-2-1-1

    έχω καταντήσει κουραστικός το ξέρω αλλά όσες φορές το έβαλα φέτος εναντίον δυνατότερων αντιπάλων με αντίστοιχα συστήματα τους πήρα άνετα.

    Αν δεν έχεις dmw, 4-1-3-1-1 σταυρός. Γενικά τα συτσήματα με 4άδα και χωρίς καθόλου dm έχουν μεγάλη αδυναμία στις επιθέσεις από κέντρο
    Δεν έχω dmr...
    Σκέφτομαι με 4-1-2-2-1 και επιθέσεις από κέντρο, έτσι κι αλλιώς με αυτό το τρόπο παίζω όλη τη σεζόν. Βελάκια πίσω στα ακραία μπακ και μπροστά στους 2 amc.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #136
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Παίξε ακριβώς οπως επαιξα στον τελικο. Καρμπον και με μπονους αμυνα συνεχεια.

  7. #137
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    αν περασω είναι Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_437.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_438.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_439.jpg

  8. #138
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    δυστυχως δεν τα καταφέραμε ηταν πολύ δυνατος
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_443.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  9. #139
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κρίμα, θα κέρδιζες τον Erdogan
    but couldn't
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #140
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    κρίμα, θα κέρδιζες τον Erdogan
    but couldn't
    εχασα το τρεμπλ και το νταμπλ καλο είναι ο ερντογαν ηταν ακομα πιο δυνατος δεν νομιζω να ειχα τυχη

Page 14 of 51 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast