Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 120
Like Tree240Likes

Thread: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

  1. #21
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Ποιός είσαι??
    Είμαι ο Τάσος ηλεκτρολόγος εγκαταστάσεων.

    Πόσο καιρό παίζεις? Ποιό είναι το αγαπημένο σου σύστημα?
    Παίζω εντατικά κανένα χρόνο. Το 4-4-2

    Από τίτλους τι κάνεις? Πες μια μεγάλη στιγμή σου στο παιχνίδι!
    Έχω πάρει 8 πρωταθλήματα, 3 cl 2 κύπελλα. Όταν έπαιζα κύπελλο με εναν Τούρκο, 2 λέβελ πάνω από μένα και με ανατροπή το κατέκτησα.

    Έχεις επενδύσει στο παιχνίδι με χρήματα?
    Όχι και δεν σκοπεύω.

    Τι σε ενθουσιάζει περισσότερο στο παιχνίδι?
    Η προετοιμασία της ομάδας, οι προπονήσεις.

    Κάτι που έχεις να προσθέσεις/αναφέρεις/σχολιάσεις γενικότερα?
    Τελευταία είναι αλλοπρόσαλλο. Χάνω από άμπαλους, κερδίζω μεγαλύτερα λέβελ. Επίσης έχει 4 αγώνες που κερδίζω και μετά το 80 μου κάνουν ανατροπή. Μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτό. Και βλέπω πως το μπόνους της προπόνησης και το πριμ δεν κάνει δουλειά φέτος.

  2. #22
    Apprentice Rafael1991's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Greece Rhodes
    Posts
    250
    Ποιός είσαι??
    Με λένε Ραφαήλ είμαι 26 ετών και είμαι από την Ρόδο

    Πόσο καιρό παίζεις? Ποιό είναι το αγαπημένο σου σύστημα?
    Έκλεισα ακριβώς έναν χρόνο πριν από 1 μήνα που παίζω το παιχνίδι, το αγαπημένο μου σύστημα είναι το 4-5-1

    Από τίτλους τι κάνεις? Πες μια μεγάλη στιγμή σου στο παιχνίδι!
    Δυστυχώς δεν είχα την ευκαιρία να δω την εξέλιξη της ομάδας μου αλλά όπως παρατήρησα από το ιστορικό μου έχουμε πάρει το μέγιστο 10 παιχνίδια 5 με νίκες και 5 με ήττες από δικό μου σφάλμα...

    Έχεις επενδύσει στο παιχνίδι με χρήματα?
    Δεν έχω βάλει καθόλου. Αλλά το σκέφτομαι να επενδύσω για το φιλικό περιβάλλον και το κλίμα του παιχνιδιού

    Τι σε ενθουσιάζει περισσότερο στο παιχνίδι?
    Με ενθουσιάζει το γεγονός της συνεργασίας μεταξύ των παικτών της ομάδας μου και αυτό μου δίνει περισσότερο θάρρος ως μάνατζερ να κάνω τα αδύνατα δυνατά για νίκες στις επόμενες σεζόν..

    Signed/Υπογραφή

    -Rafael Gewrgalis/Ραφαήλ(Rodos FC Manager)
    Last edited by Rafael1991; 12-28-2016 at 07:28 AM.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    41
    Χαιρετώ το πλήθος!
    Δημήτρης από Θεσσαλονίκη, με την ομάδα ΑΡΓΙΟΛΕΟ. Άρης παντού όπως καταλαβαίνετε. Είμαι πλέον λεβελ 16 κι έχω σηκώσει αρκετές κούπες αλλά ποτέ και τις τρεις 😖. Δεν διαθέτω πολύ χρόνο στο παιχνίδι αλλά χάρις στα θηρία του φόρουμ κάτι σκαμπαζω. Φοβερή φάση οι ομοσπονδίες. Είμαι μέλος στην ομάδα του φόρουμ μαζί με κορυφαίους παίκτες. Δυστυχώς όταν μιλάνε για το παιχνίδι καταλαβαίνω το 45% 😆😆😆. Καλή χρονιά σε όλους

  4. #24
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Να παρουσιαστώ και εγώ με την σειρά μου.
    Ξεκίνησα το παιχνίδι πριν περίπου 2,5 χρόνια. λίγο μετά, βρήκα και αυτό το φόρουμ, ήμουν αρκετά ενεργό μέλος (στο αγγλικό εννοώ) και κάποια στιγμή επειδή ήθελαν να κάνυν και άλλα φόρουμ με διάφορες γλώσσες, μου έκαναν πρόταση να γίνω διαχειριστής.
    Δέχθηκα, με την προυπόθεση ότι δεν θα είχα καμία λογοκρισία και ότι θα συνέχιζα να γράφω και να εκφράζομαι ελεύθερα. αφού δέχθηκαν, προχωρήσαμε λοιπόν.
    Οπως βλέπετε, ασχολούμαι καθημερινά με το παιχνίδι (και το φόρουμ), ξοδεύοντας όχι λιγότερο από ένα τρίωρο θα έλεγα.
    Κάτι οι οικονομικές δυσκολίες και η κρίση, κάτι η οικογενειακή κατάσταση (έχω οικογένεια με ένα μικρό γιό), κλειστήκαμε στα σπίτια μας και έγινε το τ11 η διασκέδαση μου αλλά και το γούστο μου.
    Προσπαθώ να το πάρω χαλαρά το πράγμα αλλά και ταυτόχρονα προσπαθώ να καταλάβω το παιχνίδι.
    γι αυτό και λίγο μετά το ξεκίνημα της 1ης μου ομάδας, ξεκίνησα και 2η (και 3η και 4η και 5η ) και έτσι είχα την ευκαιρία να πειραματιστώ αλλά παίξω από διαφορετικές σκοπιές.
    Ο Νικ είναι η βασική μου ομάδα και ο Ρινοκεροσ η δεύτερη αλλά και τις άλλες τις προσέχω βέβαια (μπαίνω καθημερινά, κάνω τα συμβόλαια, τις ανταλλαγές δώρων με τους φίλους κλπ), κάποιες σεζόν προχωράω, κάποιες μένω σεζόν.
    Αυτό το κάνω και με την 1η μου ομάδα, με την λογική να δυναμώνει και να αποταμιεύω τα διάφορα.
    Απο τίτλους έχω τα πάντα, το μόνο που μου λείπει είναι το επίτευγμα lv3 στα τρεμπλ (να έχεις κερδίσει 10 τεμπλ).
    Είμαι στα 8 τώρα με τον νικ , ελπίζω να τα καταφέρω.
    Εχω ξοδέψει και λεφτά για το παιχνίδι αλλά σε λογικά πλαίσια. όπως έλεγε και ένας φίλος απτό αγγλικό φόρουμ, όσο μια πίτσα και μια μπύρα τον μήνα, κάπως έτσι.
    Ενα καφέ λοιπόν με τους φίλους μου, όπως τον πίνω εδώ στο φόρουμ
    Last edited by nikolgiorgos; 12-31-2016 at 04:08 PM.
    dsio, Tesla, axd23 and 1 others like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #25
    Newbie Alexandros Zwkas's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    28
    ποιός είσαι??
    αλεξανδρος ζωκας απο αθηνα.
    πόσο καιρό παίζεις? ποιό είναι το αγαπημένο σου σύστημα?
    ενα χρονο.το 4 5 1v.
    έχεις επενδύσει στο παιχνίδι με χρήματα?
    οχι.
    τι σε ενθουσιάζει περισσότερο στο παιχνίδι?
    το παιχνιδι απλα ειναι ορεο.
    καλη χρονια σε ολους!!!!!!!!!

  6. #26
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    13
    Ποιός είσαι??
    Καλησπέρα σε όλους. Ευχομαι χρονια πολλά με το καλό το 2017
    Με λένε Αγγελο είμαι 40 ετών και είμαι από Αθήνα

    Πόσο καιρό παίζεις? Ποιό είναι το αγαπημένο σου σύστημα?
    Ξεκίνησα στα τέλη Ιουλίου 16, lv7. Τα αγαπημένα μου συστήματα 3-1-3-1-2 και 4-1-1-2-2

    Από τίτλους τι κάνεις? Πες μια μεγάλη στιγμή σου στο παιχνίδι!
    Μέχρι την φετινή σεζόν που αποφάσισα να μείνω να μαζεψω (Τ, πρασινα, μπλε, κόκκινα) εχω 5 πρωταθλήματα 3 κύπελλα 3 ch.l , και συνεπώς 2 treble

    Έχεις επενδύσει στο παιχνίδι με χρήματα?
    Δεν έχω βάλει χρήματα καθόλου. Η αλήθεια είναι πως έχω μπει στον πειρασμό αλλά είδα τουλάχιστον στα μικρά lv δεν απαιτείται Δεν ξέρω στο μελλον... αλλά μάλλον δεν θα αγοράσω

    Τι σε ενθουσιάζει περισσότερο στο παιχνίδι?
    Με ενθουσιάζει το Σ/Κ με τις ομοσπονδίες όπου παίζω με φιλαράκια και γίνεται ο σχετικός χαβαλές. Επίσης το scouting του αντιπάλου και το στήσιμο της ομάδας για την νίκη. Τελος οι μεταγραφές που μου ανεβάζουν την πίεση

    Κάτι που έχεις να προσθέσεις/αναφέρεις/σχολιάσεις γενικότερα?
    Το παιχνίδι δεν είναι κάτι τρομερό. Έπαιζα σχεδόν 10 χρόνια hattrick-online manager για όσους ξέρουν. Παρόλα αυτα είναι ευχάριστο δεν έχει υψηλές απαιτήσεις στον χρόνο αφοσίωσης και περνάω το χρόνο μου ειδικά στα λεωφορεία που τρώω μια-δυο ώρες την ημέρα.

  7. #27
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ (και κανά φράγκο στην τσέπη )
    dsio, axd23, Nick Lizas and 1 others like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #28
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    59
    Ποιος Είσαι?
    Είμαι ο Νικος, ειμαι γραφίστας και τα τελευταία χρόνια μένω στο Νησί της Λεσβου.

    Πόσο καιρό Παίζεις? Ποιο είναι το αγαπημένο σου σύστημα?
    Ξεκίνησα από το 2013 με το παιχνίδι αλλά στη αρχη δεν έμπαινα τακτικά, τα τελευταία 2 χρονιά ειμαι ανελλιπώς μέσα στο παιχνίδι και ειδικα από τότε έγιναν οι ομοσπονδίες. Δεν μπορώ να πω ότι εχω καποιο αγαπημένο σύστημα, παιζω πάντα με πλάγιους παίκτες και πάντα προσαρμόζω το σύστημα μου ανάλογα τους αντιπάλους που αντιμετωπίζω. Καποτε με άρεσε πολύ το 4-4-1-1 αλλά τελευταία δεν μπορω να παρω αποτελέσματα με αυτό και γι αυτό το παράτησα.

    Από τίτλους τι κάνεις? Πες μας μια μεγάλη στιγμή στο παιχνίδι?
    Εχω πάρει αρκεταο απρωταθλήματα τα τελευταία χρόνια αλλα εχω ξεχάσει πως είναι το κύπελο, αφου δεν φτάνω ποτε στον τελικό. Μεγάλη μου στιγμή «αν μπορεις να το πεις στιγμή» ήταν όταν πριν 4 σεζόν πήρα το πρωτάθλημα αήττητος. Και ακόμα μια πολύ πρόσφατη , όταν κέρδισα αντίπαλο στα ημιτελικά του κυπέλου που μου έριχνε πολύ λβλ 41 αυτός 39 εγώ, και κερδισα με κουρασμένους παιχτες.

    Εχεις επενδύσει χρήματα στο παιχνίδι.
    Ναι κατά περιόδους αγοράζω τοκεν, προσπαθώ πάντα να φαρμάρω μένοντας κατηγορία αλλα θα έρθει η στιγμή που θα πάρω ένα πακετάκι των 10 ευρώ.

    Τι σε ενθουσιάζει περισσότερο στο παιχνίδι ?
    Η προετοιμασία, όλο αυτό να δεις πως παίζει ο αντίπαλος να στήσω σωστα την ομάδα και να πάρω την νίκη. Οι ομοσπονδίες ήταν η καλύτερη προσθήκη που έγινε, χαβαλές με φιλαράκια, και ανταμοιβές που σε κάνουν να ασχοληθείς.

    Κάτι που έχεις να προσθέσεις/ αναφέρεις/ σχολιάσεις.
    Νομίζω ότι το παιχνίδι έχει σοβαρό θέμα με την μηχανή που χειρίζεται τους αγώνες. Δεν το βρίσκω λογικό να χάνεις από αντιπάλους που είναι κατώτεροι κατά πολύ και ειδικά όταν κάνεις προετοιμασία για να κερδίσεις τον αγώνα (θα δεχόμουνα την ήτα όταν δεν είχα δώσει σημασία στο αγωνα) ή και το αντίθετο δλδ να κερδίζεις αντιπάλους πολύ ισχυρότερους. Κάτι που θα ήθελα να δώ στο παιχνίδι είναι ένα timer που θα μπορεί να μετρά κάθε πότε ξεκουράζονται οι παίχτες και ποσο ξεκούραση αναπληρώνουν. Και αν μπορούσαμε να βλέπουμε των αγώνα 3d θα ήταν μια πολύ καλή προσθήκη στο παιχνίδι.

    Αυτά και καλή χρονια με αγαπή και υγεία σε όλους.

  9. #29
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Καλη χρονια παιδες και κυριως ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!

  10. #30
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Καλή χρονιά με υγεία παίδες!

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast