Page 5 of 32 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 316
Like Tree281Likes

Thread: Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ? ΙΙ νέο σύστημα

  1. #41
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Ο λόγος που δημιούργησαν αυτό το σύστημα μεταγραφων ήταν για να ξοδέψεις τα επιπλέον τόκεν που παίρνεις από τις καθιερωμενες προ σφορες και τα ομολογουμένως ωραία παιχνίδια που έχουν βάλει στο πρωτάθλημα τον τελευταίο καιρό. Ο μόνος τρόπος να μαζεύεις τόκεν κοντά στα παλιότερα επίπεδα και παράλληλα να αγοράζεις Ταλέντα είναι να μαζεύεις όλα τα στάνταρ τόκεν των συμβολαίων και των προσφορών μαζί με όσα μπορείς από τα mini games σε συνδυασμό με μια καλη ομοσπονδία που μαζεύει 30-50 τόκεν τη σεζόν. Όταν θες να ανανεώνεις την ομάδα να κάθεσαι αυστηρά μια σεζόν και να χτυπάς μετά απο τις δέκα πρώτες μέρες. Επίσης καλό είναι να χτυπάς αργά και μόνο αναγκαία ώστε να μην ξεφεύγει το ποσό. Καλό είναι να έχεις και ένα αυστηρό προσωπικό όριο τόκεν που μπορείς να δίνεις για κάθε παίκτη ώστε να μην παρασύρεσαι. Πλέον το ποντάρισμα είναι τυφλό οπότε δεν έχουν σημασία αλλά στοιχεία που είχαν παλιότερα. Μόνο υπομονή θέλει να πετύχεις γρήγορο που να μην ξεφεύγει πολύ η τιμή του. Ένα άλλο καλό κόλπο είναι να χτυπας γρήγορους χαμηλους πενταστερους. Έχω πάρει τέτοιους με ελάχιστα τόκεν. Αρκεί να ξέρεις να τους ξεχωρίζεις. Υπάρχουν και μεγάλα λεβελ που ακόμα δυσκολεύονται να ξεχωρίσουν τους γρήγορους χαμηλής ποιότητας από τους αργούς με μεγαλύτερη ποιότητα.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #42
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Αυτους τους δυο τους ειχα παρει με 1 τοκεν τον καθενα και βγηκαν λιρα εκατο

    ειδικα τον ένα μπακακη τον αγορασα στα 23 του χρονια και η εξελιξη του εναι απιστευτη
    εχει φθασει τα 30 και ακομα σκοραρει
    ο άλλος ο ματος τον αγορασα στα 21 του αυτος σκοραρει οποτε τον βαζω δεν τον
    χρησιμοποιώ συχνα γιατι εχω καλυτερο ακραιο αλλα οποτε το χρησιμοποιώ σκοραρει
    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_470.jpgΚαμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_469.jpgΚαμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_468.jpg
    nikolgiorgos and imperium like this.

  3. #43
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ααα, το βρήκες βλέπω το πουλέν για τον διαγωνισμό
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #44
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    υπαρχει καποιο κολπο/τροπος να κανω εναν παιχτη να παρει μια ικανοτητα ή νεα θεση γρηγορα? πχ καποια ειδικη προπονηση μονο αυτον?

  5. #45
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Διαλέγεις μόνο αυτό τόν παίκτη.
    Του βάζεις 6 ίδιες προππονήσεις τις πολύς δύσκολες (6 x γρήγορες αντεπιθέσεις)
    Και του βαράς συνεχόμενες προπονήσεις μέχρι να πάρει την θέση ή την ΕΙ

    Αν είναι γρήγορος στην προπόνηση θα χρειαστείς περίπου 40 τέτοιες προπονήσεις.
    Κοινώς σε 5 λεπτάκια είναι έτοιμος
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #46
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    κ ευχαριστω

  7. #47
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Παλι καλα που το ειδαν/ακουσαν και δεν χρειαζεται πια να ειμαστε απο πανω...εχουμε κι αλλα πραματα να κανουμε ρεεεε!!!!
    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_3.jpg
    Αλλα εχω μια ευλογη απορια. Αφου στο τελος τελος θα τους αγορασουν ολους οσους πουλαμε. Γιατι στον κορακα δεν τους παιρνουν αμεσως?? Παλι ψιλοτσιτσιρισμα δηλαδη?? Παλι στην πιεση θα μασ εχουν?? Προς τι ολη αυτη η κοροιδια?? Και μη μου πειτε τωρα οτι δεν προκειται για κοροιδια. Συγγνωμη αν δεν τη βλεπετε μαλλον εθελοτυφλειτε. Νικολοπουλε κανε μια μεταφραση please και ανεβασε το στο αγγλικο. Η ποιοτητα των αγγλικων μου δεν μου επιτρεπει να το ανεβασω στο υφος που θα ηθελα..Και προκειμενω να τους αρχισω (το ζηταει ο κολος τους) στα γ@μοσταυριδι@...
    Last edited by Nikose; 06-15-2017 at 01:48 PM.

  8. #48
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το εξήγησαν στο αγγλικό φόρουμ.
    Κάποια στιγμή θα προσθέσουν και ένα κουμπί ακύρωσης ώστε αν αλλάξεις γνώμη να την διακόψεις.
    Ισως να έχουν και άλλα σχέδια
    πχ να ξεκινάει με ανώτατη τιμή που βάζεις και μετά , όσο περνάν διάφορoι γύροι να πέφτει η τελική τιμή πώλησης.
    Ποιός ξέρει.
    Last edited by nikolgiorgos; 06-16-2017 at 03:43 PM.
    Nikose likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #49
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    16
    Όπως θα έχετε ήδη παρατηρήσει τα στατιστικά των υπό μεταγραφή παιχτών είναι τουμπανιασμένα… Πολλά γκολ και ασίστ, η φόρμα απίστευτη και χρονιές γεμάτες ανεξαρτήτου ποιότητας και θέσεων.. Με λίγα λόγια όλοι είναι (??) κελεπούρια… Η απορία μου είναι μετά τι κάνουν… Έχει αποκτήσει κάποιος μετά την αναγραφή των στατιστικών? Ποια τα στατιστικά τους και η φόρμα τους?

  10. #50
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Όπως εξηγώ και εδώ , στο post #11
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...nordeus-2.html

    αυτά τα στατιστικά είναι πλασματικά (για τον ρεαλισμό του παιχνιδιού).
    Βέβαια ο Nicose θα πει ότι το κάνουν για να ξοδεύουμε περισσότερα τόκεν για παλτά παίκτες χαχα
    Μην τα δίνεις σημασία.
    Η αλήθεια είναι ότι ούτε τα παλιά που ήταν ρεαλιστικά (από άλλες πραγματικές ομάδες) τα έδινα πολύ σημασία.
    Πήρα αρκετές φορές παίκτες με καλές βαθμολογίες που μου βγήκαν παλτά (κυρίως ST που δεν σκόραραν με τίποτα) και άλλες φορές παίκτες με μέτριες βαθμολογίες και στατιστικά που μου βγήκαν λίρα 100.
    Εξαρτάται από πολλά πράγματα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 5 of 32 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast