Page 27 of 32 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 261 to 270 of 316
Like Tree281Likes

Thread: Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ? ΙΙ νέο σύστημα

  1. #261
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ε πόσα πράσινα να χρειασθείς ?
    1500 μαζεύω κάθε σεζόν

    Φίλε Νίκο 1500 μαζεύεις μόνο με βίντεο; Πως το καταφέρνεις αυτό κι εγώ βλέπω βίντεο αλλά δεν φτάνω τόσα.

  2. #262
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    7
    Και άλλη μία ερώτηση που έχω.. γιατί αγοράζετε από δημοπρασίες και όχι από διαπραγματεύσεις όπου οι παίκτες είναι όλοι 99%, μπορείς να βρεις 18-19χρονους και τους έχεις έτοιμους 6στερους με σχετικά λίγα τοκενς. Θα μου πεις μπορείς να πάρεις και με 1-2 τοκενς 5στερους χαμηλότερης ποιότητας αλλά δεν μπορώ να πω πως οι 99ριδες δεν είναι value for moneu για 8 τοκενς

  3. #263
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by MariniG View Post
    Φίλε Νίκο 1500 μαζεύεις μόνο με βίντεο; Πως το καταφέρνεις αυτό κι εγώ βλέπω βίντεο αλλά δεν φτάνω τόσα.
    Κάθε μέρα μπαίνω από την παλιά έκδοση, την 7.6, μαζεύω 25 πράσινα απο κει, και μετά όταν περναν και 24 ώρες, παιρνω και άλλα 25 από την τρέχουσα έκδοση.
    Τα γράφω εδώ
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...%AD%CF%82.html
    #6
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #264
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by MariniG View Post
    Και άλλη μία ερώτηση που έχω.. γιατί αγοράζετε από δημοπρασίες και όχι από διαπραγματεύσεις όπου οι παίκτες είναι όλοι 99%, μπορείς να βρεις 18-19χρονους και τους έχεις έτοιμους 6στερους με σχετικά λίγα τοκενς. Θα μου πεις μπορείς να πάρεις και με 1-2 τοκενς 5στερους χαμηλότερης ποιότητας αλλά δεν μπορώ να πω πως οι 99ριδες δεν είναι value for moneu για 8 τοκενς
    οι διαπραγματεύσεις είναι καλή περίπτωση αλλά εγώ προσωπικά θέλω να τελειώνω σχετικά γρήγορα με τους βασικούς μου παίκτες και στις διαπραγματεύσεις περιμένεις πολύ, κάποιες φορές ούτε που σου απαντούνε.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #265
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by MariniG View Post
    Και άλλη μία ερώτηση που έχω.. γιατί αγοράζετε από δημοπρασίες και όχι από διαπραγματεύσεις όπου οι παίκτες είναι όλοι 99%, μπορείς να βρεις 18-19χρονους και τους έχεις έτοιμους 6στερους με σχετικά λίγα τοκενς. Θα μου πεις μπορείς να πάρεις και με 1-2 τοκενς 5στερους χαμηλότερης ποιότητας αλλά δεν μπορώ να πω πως οι 99ριδες δεν είναι value for moneu για 8 τοκενς
    Ποιός δέχεται μηδαμινή πρόταση και αγοράζεις μέσω διαπραγματεύσεων με 8 τοκεν?
    Διότι τα 8-9 που δίνεις είναι τα ελάχιστα απαιτούμενα τα οποία πάνε όλα στη Nordeus, χωρίς ο άλλος μάνατζερ να παίρνει τίποτα.
    nikolgiorgos likes this.

  6. #266
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Σωστά.
    Εγώ συνήθως παίρνω 1-2 παίκτες με διαπραγματεύσεις και πληρώνω
    9+5+5 για έναν νέο
    ή 8+3+3 αν βρώ κανέναν καλό 30άρη 3θεσίτη για τον πάγκο
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #267
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Καλημέρα και καλη σεζον να έχουμε. Ο στόχος μου ειναι να μείνω πρωτάθλημα (να μαζέψω τοκεν και βαλιτσάκια) και να παω για το νταμπλ

    Πηρα εναν 26χρόνο για την δεξια πτέρυγα (Mr, amr) πολυ κοντά στο 6αστερι του με 13 τοκεν(αρκετα θα έλεγα )

    Εναν ελληνα 20χρονο απο τους προτεινόμενους για 19 τοκεν (AMC, St) με ικανότητα κρυφός κυνηγός. Εδω να πω οτι πιο πολύ για st θα τον χρησιμοποιήσω επειδή υπάρχει έλλειψη.

    Εναν μεσο 31 χρόνων ,μονο για αυτή την σεζόν. Πολυ κοντά στο 6 αστέρι με ικανότητα στα πέναλτι. Ηταν και φθηνός που στο επίπεδο μου τα μετρητά δεν πέφτουν απο τον ουρανό. Πλήρωσα 4 τοκεν.

    Εναν amc 18χρόνο. Θελω να πιστεύω οτι ειναι γρήγορος γιατι εδωσα 10 τοκεν και 2m

    Με αυτα και αυτα εμεινα με 20 τοκεν και 500k

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  8. #268
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Καλησπέρα και πάλι παίδες.
    Μόλις σε λίγα λεπτά τελιώνω την βασική μου ομάδα με προπονήσεις και μεταγραφές.Τι να πω πολύ λιώσιμο.Και λέω δεν μπαίνω να ρίξω μια ματιά και στις δεύτερες, έτσι να μην φύγουν άπατες νωρίς νωρίς. Μπαίνω λοιπόν με το δεύτερο λογαριασμό και βλέπω ένα καλό παιχτάκι με κεφαλιά dr.Λέω ώπα!!! να το!!! το νιώθω, νάτη η παιχτούρα που θα σφραγίσει την άμυνα.Νιώθω και τυχερός δεν θα μπει κανένας να με κάνει overbid!
    Πού τέτοια τύχη όμως.....
    Τα λαγωνικά της Ρεάλ και της Παρί ήταν εκεί!!!
    Και ναι δυστυχώς το κατάλαβαν και αυτοί ότι ο Ανδρέας Λιούρδης είναι το νέο μεγάλο ταλέντο στα back....

    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-roflmao.jpg
    dsio likes this.

  9. #269
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Μπόλικες μεταγραφές
    Εμένα βγήκε ένα κελεπούρι με 3 τόκεν

    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-transfers-2.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #270
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    δυστυχώς δεν θυμάμαι τα τόκεν. Πρεπει να βγαζω σκρινσοτ οταν τους παίρνω .νομίζω γύρω στα 40 τοκεν ολοι μαζί
    Οι. Μεταγραφές που εκανα και με εκανε να ασχοληθώ περισσότερο με την δεύτερη ομαδα. Μου εμειναν και 30 τοκεν καβάτζα. Ειδικά ο πλειμεικερ ειναι παικταράς παρόλο που δεν του φαίνεται .θελω 1 επιθετικό μικρό 5* και εναν αναπληρωματικο 4* (γρήγορο) .δυο προσθήκες και στην αμυνα και το κύπελλο δικό μου!
    Δεν εχω λεφτά για αλλες μεταγραφές. Λογικό αφου στο 1 level ούτε γηπεδο εχεις ούτε τίποτα. Σου δινει 5m και σου λεει παρε δύο γρήγορους
    Last edited by milpol; 01-07-2019 at 08:38 PM.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

Page 27 of 32 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast