Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
Like Tree23Likes

Thread: [Official] Top Eleven v6.0 - Top Eleven 2018

  1. #21
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    @ dathanassiou
    αυτό δεν έχει σχέση με την νέα έκδοση.
    Είναι κάτι σαν προσωρινό bug.
    Κρατάει μερικές μέρες - βδομάδα και μετά επανέρχεται.
    Εγώ όταν το παθαίνω, απλά προσπαθώ να κρατώ το μπόνους μου στο 8% χωρίς να ξοδεύω εξτρά πράσινα.
    Σ' ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Το ιδιο σου συμβαινει και για το 2ο θεμα που αναφερω (δηλαδη το να μην εμφανιζεται καθολου το μπλε ΔΩΡΕΑΝ στον εκαστοτε παικτη για να παρει 15%) ;

    Μου κανει εντυπωση παντως γιατι κοντευω να κλεισω χρονο στο ΤΕ και πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο με το 2x και η ελλειψη του ΔΩΡΕΑΝ. Μεχρι τωρα μερικες μερες απλα μου ηταν grey out αλλα ποτε δεν ειχαν εξαφανιστει τελειως.

    Πως κρατας το 8% χωρις να ξοδευεις εξτρα πρασινα; Τοσα πολλα σου δινει το παιχνιδι οταν πατας πανω δεξια στα πρασινα;

    Κάνω edit και απαντώ εδώ, γιατί είναι εκτός θέματος. Αν έχεις 28 παίκτες, κάνεις ανά ομάδες και κρατιέται το bonus στο 8%.

    Διάβασε και αυτό
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...%88%CE%B5.html

    και ρώτα εκεί αν θες, γιατί εδώ είναι άλλο το θέμα.
    Last edited by nikolgiorgos; 11-11-2017 at 05:07 PM.

  2. #22
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    παιδια σημερα σε καθε προφιλ που εμπαινα και ειχα αγωνα με πεταγε εξω οταν αλλαζα τις τακτικες.
    Και οταν ξαναεμπαινε μου ειχε τις τακτικες και τις θεσεις παιχτων αλλου.
    Θεμα με το ιντερνετ δεν ειχα.
    Το επαθε κανενας αλλος αυτο?

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by dathanassiou View Post
    Σ' ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Το ιδιο σου συμβαινει και για το 2ο θεμα που αναφερω (δηλαδη το να μην εμφανιζεται καθολου το μπλε ΔΩΡΕΑΝ στον εκαστοτε παικτη για να παρει 15%) ;

    Μου κανει εντυπωση παντως γιατι κοντευω να κλεισω χρονο στο ΤΕ και πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο με το 2x και η ελλειψη του ΔΩΡΕΑΝ. Μεχρι τωρα μερικες μερες απλα μου ηταν grey out αλλα ποτε δεν ειχαν εξαφανιστει τελειως.

    Πως κρατας το 8% χωρις να ξοδευεις εξτρα πρασινα; Τοσα πολλα σου δινει το παιχνιδι οταν πατας πανω δεξια στα πρασινα;

    Κάνω edit και απαντώ εδώ, γιατί είναι εκτός θέματος. Αν έχεις 28 παίκτες, κάνεις ανά ομάδες και κρατιέται το bonus στο 8%.

    Διάβασε και αυτό
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...%88%CE%B5.html

    και ρώτα εκεί αν θες, γιατί εδώ είναι άλλο το θέμα.
    Ευχαριστώ για την απάντηση και sorry για το offtopic αλλα απαντα μου αν θες αν το ιδιο συμβαινει και με τις διαφημισεις με το μπλε ΔΩΡΕΑΝ σε καθε παικτη ή μονο με το 2x.

    όχι, το Χ2 είναι άσχετο.
    Τα πράσινα ή το μπλε αναπλήρωσης, εξαρτάται από την μέρα και την ώρα καμιά φορά, αλλά και την εποχή .
    Last edited by nikolgiorgos; 11-13-2017 at 03:54 PM.

  4. #24
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Λοιπόν τα καλά νέα είναι ότι μετά από την πολλή (δίκαια) γκρίνια που βγάλαμε για το νέο update, οι devs μας άκουσαν και θα έρθουν διορθώσεις στο παιχνίδι σύμφωνα με τα θέλω μας!

    Θα είναι περίπου οι μισές από αυτές που ζητάμε, αλλά είναι αρκετά καλές και αρκούν! Τις επόμενες μέρες θα υπάρχουν επίσημες ανακοινώσεις και θα τεθούν σε εφαρμογή σταδιακά με micro-updates.

    Σημείωση: Όσον αφορά τα πολλά bugs που έχουν προκύψει, οι devs είναι ενημερωμένοι και το ψάχνουν. Θα ενημερωθούμε και για αυτό όταν θα υπάρξει κάτι.

    Καλή σας μέρα!
    dsio likes this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  5. #25
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Θα είναι περίπου οι μισές από αυτές που ζητάμε, αλλά είναι αρκετά καλές και αρκούν!

    Κάποιο hint?
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  6. #26
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Δεν άκουσαν όμως το πιο βασικό κ ας χαίρεστε. Να επανέλθει η οθόνη στην κάθετη διάταξη

  7. #27
    Newbie uninter18's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    ρε παιδια εχω μια απορια εχω καλους παιχτες αλλα το χρωμα στο συστημα που παιζω δεν ειναι πολυ εντονο γιατι? πως μπορω να το κανω πιο εντονο?
    nikolgiorgos likes this.

  8. #28
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αν μπορείς, ανέβασε μια φώτο με το στήσιμο της ομάδας για να δούμε καλύτερα.
    Κάνε και ένα ρεφρες όμως γιατί όπως βλέπεις, δεν παίρνει την ανανεωμένη ποιότητα της ομάδας (ενάντια του αντιπάλου σου).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #29
    Newbie uninter18's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    [Official] Top Eleven v6.0 - Top Eleven 2018-systima-2-.jpg


    ολο ηττες και ισοπαλιες ειμαι
    Last edited by uninter18; 11-23-2017 at 05:14 PM.

  10. #30
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    άλλαξε σύστημα
    δοκιμασε κανένα 4-5-1 v η 4-1-4-1
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast