Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 62
Like Tree270Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2018

  1. #31
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Καλή χρονιά κι από μένα!!
    Επίπεδο συλλόγου 18
    Η χρονιά που πέρασε ήταν ικανοποιητική!!
    Αρκετούς τίτλους και συνέχεια δυνατή ομάδα που δεν χρειάστηκε να κάνω τανκινγκ κάποια σεζόν.
    Πάντα η ομάδα πάλευε για το πρωτάθλημα κι ας μην το έπαιρνα πάντα.
    Έμαθα στη διάρκεια να μην σπαταλάω τα τόκενς εύκολα και να κάνω συντήρηση σε πράσινα.

    Η χρονιά που ήρθε θέλω να είναι πιο παραγωγική.(Ηδη ειμαι ένα βήμα απο το δευτερό μου triple )
    Η nordeus να μην μας ξενερώνει με τις πολλές αλλαγές που κάνει.
    Τουλάχιστον οι αλλαγές να είναι βελτιωμένες για εμάς περισσότερο και όχι το αντίθετο.
    Ευχομαι ακόμα να σταματήσω να παίζω με άλλες 13 τούρκικες και να βλέπω περισσότερους Έλληνες στο παιχνίδι.

  2. #32
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Καλή χρονιά και από μένα, lvl22 & lvl12 οι δύο ομάδες. Η μεγάλη παίζει τελικό chl αύριο με αντίπαλο αυτόν που άφησα 2ο στον όμιλο. Ίσως ήρθε η ώρα για το πρώτο... Η μικρή ομάδα είναι πρώτη στο πρωτάθλημα με 2 βαθμούς διαφορά.
    Μακάρι να συνεχίσει έτσι το παιχνίδι όπως το πάει 2 σαιζόν τώρα με τη νέα έκδοση...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    dsio, Mr Dosohos® and Fcgrfr like this.

  3. #33
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Καλη χρονια,με πολλες επιτυχιες για ολους ειδικα εκτος παιχνιδιου...εχω την P.FALIRO F.C. στην δευτερη σεζον μου...τωρα ειμαι πρωτος με διαφορα,αλλα δυστυχως εχασα στα πεναλντι στον τελικο κυπελλου κ στο champions αποκλειστικα στον ημιτελικο εντος εδρας,χανοντας με 2-3..ευελπιστω σε καμια καλυτερη σεζον..

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #34
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1
    Καλη χρονια.

  5. #35
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    βρε παιδιά, πείτε και καμιά κουβέντα για την ομάδα σας, πόσο καιρό παίζετε, πως τα πάτε, τι νέα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #36
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Καλή Χρονιά με επιτυχίες κ υγεία στη προσωπική σας ζωή κ φυσικά πολλές κούπες ως μάνατζερ
    Η ομάδα μου η Furius FC ολοκλήρωσε 2 χρόνια ζωής
    Περίεργη "ποδοσφαιρική" χρονιά το 2017 που έκρυβε μια μεγάλη επιτυχία σε συνδυασμό με το εορταστικό κλίμα για τις 100 σεζον του παιχνιδιού...
    Οι τίτλοι δεν έλειψαν προς τα μέσα της χρονιάς τέθηκε όμως ενα υπαρξιακό ζήτημα στους διοικούντες....
    Η ομάδα είχε φτάσει σε τέλμα το επίπεδο ανταγωνισμού ήταν μεγάλο και οι εναπομείναντες πόροι ελάχιστοι....τότε λοιπόν έγινε ξεκάθαρο ότι η ομάδα έπρεπε να αλλάξει νοοτροπία κ πραγματικά γύρισε φύλλο...το τεχνικό τεαμ άρχισε μαθήματα στο πλάι ενός εξαίρετου γνώστη κ μέσα σε τρεις σεζον ναι ήρθε η κορυφή ΠΡΩΤΟ TRIPLE CROWN στην ιστορία του συλλόγου, η εκατοστή λοιπόν σεζον ήταν αυτή των ρεκόρ που συνδυάστηκε επίσης με κατάκτηση όλων των επάθλων του διαγωνισμού κ παραμονή της ομοσπονδίας στη ανώτερη κατηγορία...όποτε τι άλλο να ζητήσω ως μάνατζερ?

    Καλά παιχνίδια κ απολαυστικά σε όλους τους συνάδελφους μανατζαρεους!

  7. #37
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    5
    Myrmidons FC η ομαδα μου και η προηγουμενη σεζον ηταν καλουτσικη.

    1ος στο πρωταθλημα
    3ος κυπελο
    3ος γιουροπα

    η association ανεβηκε gold 1!

    Επομενη σεζον παμε να μαζεψουμε οτι μπορουμε !

  8. #38
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Εγώ είχα ξεκινήσει το παιχνίδι το 2012 το σταμάτησα γρήγορα, το ξανάρχισα το 2015 αλλά το εγκατέλειψα εξίσου γρήγορα καθώς έπαιζα ταυτόχρονα πολλά άλλα παιχνίδια και δεν έβρισκα κάποιο σημείο αλληλεπιδρασης με άλλους παίκτες. Φέτος το Φθινόπωρο είδα να το παίζουν τυχαία κάποιοι φίλοι στη δουλειά και αποφάσισα να του δώσω μια ευκαιρία.

    Ξεκίνησα, με δεχτήκανε και σε μια συνομοσπονδία που πάει σφαίρα και η επιτυχία έφερε την ικανοποίηση και το εθισμό θα συμπλήρωνα.

    Στο παιχνίδι τώρα τίτλοι πολλοί, μετράω 2 τριπλ κρόουν και ένα double (2ος στο cl) σε τρείς σεζόν πέραν της πρώτης. (αρχή είναι)

    Τα παιχνίδια είναι συναρπαστικά, ο κυριότερος λόγος όμως που με κρατάει στο παιχνίδι είναι η παρέα, οι συζητήσεις - αναζητήσεις και τα πειράγματα γύρω από το παιχνίδι σε όλα τα επίπεδα.

    Το ελληνικό φόρουμ αποτελεί οδηγό στα πρώτα μου βήματα και είναι αυτό που συνεχίζω να επισκέπτομαι ειδικά σε κάθε νέα προσθήκη στο παιχνίδι (updates, διαγωνισμοί).

    Εύχομαι με την σειρά μου υγεία και ευτυχία στα παιδιά του φόρουμ και βέβαια πολλούς πολλούς τίτλους ! ! !

  9. #39
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.
    Πάνω απ' όλα υγεία, ευτυχία, τύχη, αγάπη και ό,τι επιθυμεί ο καθένας.
    Η ομάδα το πάει σχεδόν μία-μία, δηλ. μία μένουμε σεζόν, μία χτυπάμε το πρω, λόγω και φόρτου εργασίας.
    Δε χρειάζονται και συχνά μεταγραφές, κάποιοι παίκτες που αναμένεται να μείνουν πολλές σεζόν μετονομάζονται σε παλιούς Έλληνες παίκτες.
    Την περασμένη σεζόν κάναμε το νταμπλ (πρωτάθλημα-κύπελλο) έχοντας μόνο μια ήττα και 2 ισοπαλίες (και οι τρεις απώλειες εντός).
    Μπορούσαμε να πετύχουμε το απόλυτο, αλλά πάντα κάνουμε ένα ροτέισον, δεν παίζουμε πάντα με τη βασική 11άδα παντού.
    Ξεφεύγουμε λίγο από τους κανόνες λογικής του παιχνιδιού, είπαμε κάνουμε και λίγο χαβαλέ.
    Φτάσαμε και στο 63 επίπεδο, βάζουμε και λίγο αλατοπίπερο...
    Nick Lizas, Tesla and nikolgiorgos like this.

  10. #40
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    λοιπόν, είμαστε έτοιμοι για την κλήρωση.
    39 συμμετοχές, έδωσα και κάποια δεύτερα νούμερα σε συμμετέχοντες που είναι πιο παλιοί ή ενεργοί στο φόρουμ για να συμπληρώσουμε τα 49 νούμερα του ΛΟΤΤΟ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast