Πάω για το ματς νο. 7 και το 2ο checkpoint. Καλή μου τύχη

Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Άδικη εξέλιξη πραγματικά το παιχνίδι...Μου έκανε το 2-0 με 2 στα 2 σουτ, ισοφάρισα πριν το ημίχρονο και στην μοναδική φάση που έκανε στο 2ο ημίχρονο μου έβαλε γκολ.

Ανάθεμα το κωλοπαίχνιδο...Και θέλει 18 τόκεν για να ξαναμπώ. Ούτε καν...

Last edited by axd23; 01-15-2018 at 03:51 PM.

Φιλε doors θα περιμενεις πολυ καιρο απαντηση σε αυτο το θεμα

Eγω τελειωσα τις υποχρεωσεις μου με το tour Γερμανιας. Η καλη μου ομαδα δυο φορες σκαλωσε στον Νο5. Δυο φορες φαγαμε απο 4, και ολους τους αμυντικους μαςμε βαθμολογια στα 4 και 5. Οι αλλες μου δυο ομαδες η μια εφτασε στον Νο3 πριν χαιρετησει την διοργανωση, και η πιο μικρη η Nikos FC εφυγε ηδη με το καλημερα αφου εχασε τον 1ο !!!!!!!!!!! της αγωνα στα πεναλτυ μετα απο 4-4 στο ματς με τον 3αστερο!!
    Last edited by Nikose; 01-16-2018 at 11:41 AM.

Quote Originally Posted by Doors FC View Post
    εγω πήρα έναν 7* αμυντικό με "τείχος" αλλά είναι 24 χρονών.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ

6. #16
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    λοιπόν έκλεισα το άλλο θέμα για να μην μπερδευόμαστε με δύο θέματα.
    Αυτά που έχω να πω είναι

- προσοχή παιδιά, εδώ το θέμα θυμίζει αυτό που λέμε "το τυρί το είδες, την φάκα δεν την είδες ?"
    Μην ξοδεύετε τα ωραία σας τόκεν για να ξαναμπείτε στο παιχνίδι.
    Άντε να το κάνετε μια φορά ακόμα και τέλος.

- Αν θέλετε σώνει και καλά το σετ, να ανοιγετε νέους λογαριασμούς και να προσπαθείτε να φτιάξτε ομάδες περίπου στο 90% με αντιπάλους μέχρι 100%

- Εκτός από την ποιότητα, το παιχνίδι βγάζει και τρολιές, να χάνεις στα πέναλτυ από αδύναμη ομάδα πχ

- Σε κάποιους, δεν ξέρω ποιός είναι ο κρυφός παράγοντας ή η τύχη, τους βγαίνει με την μια η περιοδεία.
    Παίζουν με ομάδες με +30/40 % ποιότητα και κερδίζουν, και άλλες ομάδες χάνουν από -20% ποιότητα ομάδες.

Eυκολακι η περιοδεια

και οι δυο παιχτες που μου έδωσε είναι για τα σκυλια...ενας 7αστερος τριπλαδορος
    και ένας εξάστερος επιθετικος για πέναλτι...πάνε σανβουαρ για πώληση στο τέλος της σεζόν.
    Μα χάθηκε να δίνουν 18ρηδες;
    Last edited by Rizla; 01-16-2018 at 04:53 PM.