Page 9 of 21 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 208
Like Tree146Likes

Thread: Κύπελλο φόρουμ σεζόν 117-118

  1. #81
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Χαχχα. Ωραίο π:παιχνίδι
    imperium likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  2. #82
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by milpol View Post
    Χαχχα. Ωραίο π:παιχνίδι
    Αυριο για τον επαναληπτικο αν μπορεις απογευμα μεταξυ 6 με 8??
    5 εχω αγωνα και μετα στις 9 και τεταρτο.

  3. #83
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Z.Ep. View Post
    @aLLoU σου έστειλα μήνυμα fb αλλά δεν μου απάντησες. Στείλε πρόγραμμα να δω πότε ή να σου στείλω το δικό μου να βάλεις εσύ το first leg
    Μήνυμα δεν ήρθε ποτέ στο facebook, μάλλον έστειλες σε άλλον.
    Εν τέλει το ματς έγινε και από ότι είδα χρησιμοποίησες φουλ 11αδα.
    Κύπελλο φόρουμ σεζόν 117-118-capture7.jpg

  4. #84
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    16
    7 @kostinio: Alfeios FC lv65 #98I2GO 126%
    14 @Tamudo23 ESPANYOL LEVEL 55 Top11 friends official #6GYJSD 123%

    2-2 ο πρώτος αγώνας....

  5. #85
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Εγώ έπαιξα χθες με τον @Βασίλης.Α και έχασα 1-4 (τρολ αλλα συνηθίσαμε πλεον)..περιμένω να βάλει το δεύτερο ματς αλλα ούτε στο πρώτο μπηκε

  6. #86
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    3-1 και 1-0 τα ματς, οπότε με συνολικό σκορ 3-2 αποκλείστηκε από τον Nick Lizas.
    Συγχαρητηρια
    Nick Lizas likes this.

  7. #87
    Newbie
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by Lazaros View Post
    @ dimvol Dimitris πρεπει να χαμηλωσεις λιγο ,να'νε η διαφορα μας max 5% .Τωρα ειμαστε 114% με 104% επανω εσυ !

    (Οι ομάδες- ζευγάρια πρέπει να έχουν μέχρι 5% διαφορά ποιότητας.Οπότε πάμε με μέγιστη ποιότητα περίπου στα 120%.
    Αν κάποιος δεν μπορεί να κατεβάσει πιο κάτω ομάδα, δεν θα μπορεί να συμμετέχει.
    Δεν μπορούμε να βάλουμε όμως έναν παίκτη κάτω από 2-3* για να χαμηλώσει τον μέσο όρο γιατί αυτό θα είναι παραποίηση.)
    ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥς ΚΑΝΟΝΕΣ !

    ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΕΓΙΝΕ : Dimitris FC 115% vs asterios FC 105% = 1-0

    ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 4-0 για Dimitris FC
    Last edited by Lazaros; 05-10-2019 at 05:55 AM.

  8. #88
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by Lazaros View Post
    @ dimvol Dimitris πρεπει να χαμηλωσεις λιγο ,να'νε η διαφορα μας max 5% .Τωρα ειμαστε 114% με 104% επανω εσυ !

    (Οι ομάδες- ζευγάρια πρέπει να έχουν μέχρι 5% διαφορά ποιότητας.Οπότε πάμε με μέγιστη ποιότητα περίπου στα 120%.
    Αν κάποιος δεν μπορεί να κατεβάσει πιο κάτω ομάδα, δεν θα μπορεί να συμμετέχει.
    Δεν μπορούμε να βάλουμε όμως έναν παίκτη κάτω από 2-3* για να χαμηλώσει τον μέσο όρο γιατί αυτό θα είναι παραποίηση.)
    Λάζαρε καλημέρα . Χίλια συγνώμη ,τώρα το είδα το μνμ σου . Ούτε τους κανόνες είχα διαβάσει αναλυτικά , απλά ότι πρεπει να είναι μεταξύ 100-120% , και οι κληρώσεις όσο το δυνατόν ισοδύναμες .Επιπλέον ,και να το είχα δει , δεν υπήρχαν πολλά περιθώρια σε μένα .Εχω μονο 2 αναπληρωματικούς της προκοπής ,ψηλά σε ποιότητα και αυτοί ,και στην ίδια θέση !. Ολοι οι άλλοι είναι μονάστεροι .Τώρα που το δοκίμασα , και τον χειρότερο από τους 2 να έβαζα , θα έπεφτα από το 114 στο 110.Θα ήταν σίγουρα πιο δίκαιο , αλλά και πάλι στο 104-105 δεν υπήρχε τρόπος να πάω .
    Επειδή δεν μ αρέσει όπως έγινε , υπάρχει λύση εύκολη. . Να θεωρήσουμε τα ματσάκια μας ως μη γενόμενα , και να τα ξαναπαίξουμε, και αγοράζοντας έναν , μπορώ να κατεβάσω ποιότητα στο 105 ,ευκολάκι Πες πότε θες να τα πάμε από την αρχή.
    milpol likes this.

  9. #89
    Newbie
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by dimvol View Post
    λάζαρε καλημέρα . χίλια συγνώμη ,τώρα το είδα το μνμ σου . ούτε τους κανόνες είχα διαβάσει αναλυτικά , απλά ότι πρεπει να είναι μεταξύ 100-120% , και οι κληρώσεις όσο το δυνατόν ισοδύναμες .επιπλέον ,και να το είχα δει , δεν υπήρχαν πολλά περιθώρια σε μένα .εχω μονο 2 αναπληρωματικούς της προκοπής ,ψηλά σε ποιότητα και αυτοί ,και στην ίδια θέση !. ολοι οι άλλοι είναι μονάστεροι .τώρα που το δοκίμασα , και τον χειρότερο από τους 2 να έβαζα , θα έπεφτα από το 114 στο 110.θα ήταν σίγουρα πιο δίκαιο , αλλά και πάλι στο 104-105 δεν υπήρχε τρόπος να πάω .
    επειδή δεν μ αρέσει όπως έγινε , υπάρχει λύση εύκολη. . να θεωρήσουμε τα ματσάκια μας ως μη γενόμενα , και να τα ξαναπαίξουμε, και αγοράζοντας έναν , μπορώ να κατεβάσω ποιότητα στο 105 ,ευκολάκι πες πότε θες να τα πάμε από την αρχή.
    [b]ειμαι σε μαθημα.μιλαμε μετα την δουλεια !

  10. #90
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    90
    Και επειδή καταλαβαίνω ότι είσαι πειραγμένος και δεν σε αδικώ , όφειλα να τους ξέρω τους κανόνες , μπορουμε και να μην το ξαναπαίξουμε , και να αποκλειστώ από την συνέχεια....για χαβαλέ μπήκα οχι για να χαλιόμαστε ...Οτι προτιμάς πες μου.
    milpol and nikolgiorgos like this.

Page 9 of 21 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast