Page 7 of 24 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 235
Like Tree70Likes

Thread: Διάφορες ερωτήσεις για το παιχνίδι

  1. #61
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #62
    Apprentice Rafael1991's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Greece Rhodes
    Posts
    250
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    γιώργαρε! καλησπέρα! για λύσε μου μια απορία... πως γίνεται κάθε φορά να ανεβαίνει το ποσοστό της ομάδας μου? παραδείγματος χάρη, εχθές ήμουν 75-76... σήμερα ανέβηκε κατά 1,5 με 2%... και έχω κάνει μόνο μια μεταγραφή ενός μέσου 5 *.... επίσης έχω νίκες σερί... αυτό ακριβώς πως λειτουργεί? δεν έχω καταλάβει ακόμη, παρ'όλο που είμαι κοντά 1 με 2 χρόνια παίκτης του t11....

    ευχαριστώ εκ των προτέρων..
    RODOS FC 2015

    TARGET:MAKING 6+ * TEAM
    GOAL:Transfering New&Strongest Players
    COMPLETED TARGETS:WINNERS OF THE CUP LEVEL 5 Season:88
    WINNERS OF NIVEA MEN LEAGUE Season:88
    WINNERS OF LEAGUE 1ST PLACE SEASON:88
    HATING:CHEATING,UNFAIR PLAY.

  3. #63
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Οι καινούριες προσθήκες παικτών και οι προπονήσεις μεταβάλλουν αυξητικά την ποιότητα - η οποία ουσιαστικά δεν μειώνεται ποτέ, μόνο το ποσοστό σε σχέση με το επίπεδο μειώνεται κάθε φορά που ανεβαίνεις Level-
    Επομένως η ποιότητα σαν απόλυτο νούμερο ανεβαίνει συνεχώς, το ποσοστό % σε σχέση με το επίπεδό κάθε μήνα μειώνεται κατά 20 μονάδες
    Δεν βλέπω κάτι το περίεργο.

    Οι σερί νίκες έχουν να κάνουν με το ότι έχεις προφανώς καλή ομάδα. Μπράβο!!
    Αν εννοείς τη σχέση των σερί νι΄κών με την απόδοση των παικτών στο επόμενο ματς, εχω την εντύπωση πως είναι άσχετο. Ακόμα και αν προέρχεσαι από σερί ηττών, δεν σημαίνει πως έχεις αυξημένες πιθανότητες να χάσεις στο επόμενο ματς.

    Εγώ πήρα για παράδειγμα πέρισυ το double (τσάμπιονς λίγκ - κύπελλο), έχοντας σερί ηττών στο πρωτάθλημα, όπως και πολλοί άλλοι βέβαιά, άρα μαλλον δεν συνδέεται η φόρμα της ομάδας με τα επόμενα ματς, αρκεί να βάζεις και κανα μπλε.

  4. #64
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το ποσοστό ανεβαίνει γιατί ανεβάζουν ποιότητα οι παίκτες σου ατομικά.
    Επίσης εσύ επειδή έχεις χαμηλή ποιότητα, οι 4* παίκτες που έχεις ανεβάζουν περισσότερο από 5* ή 6* παίκτες.
    (αν θεωρούσαμε ότι όλοι οι παίκτες έχουν ίδια ικανότητα ανάπτυξης).
    Επίσης αν κρατάς έναν μεγάλο κορμό σταθερό, ίσως αυξάνεται η ομοιογένεια και η σταθερότητα της ομάδας (υπάρχει ένα σχετικό θέμα, για την χημεία της ομάδας).
    Επίσης έχοντας σχετικά χαμηλή ποιότητα, το παιχνίδι σε κληρώνει με πιο εύκολους αντίπαλους σε κύπελλο και πρω, οπότε αν είσαι ενεργός και σωστός, έχεις κάποιο πλεονέκτημα.
    Last edited by nikolgiorgos; 01-14-2017 at 05:50 PM.
    Rafael1991 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #65
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    4
    Γιωργο δεν αντεξα και πηρα μια paysafe για να αγορασω τοκεν. Δεν γινεται ομως αποδεκτη απο το παιχνιδι. Θα αλλαξει αυτο? Τα capital εχουν χαλαρωσει για τετοια ποσα και χρησεις.

  6. #66
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by Λαμπρος View Post
    Γιωργο δεν αντεξα και πηρα μια paysafe για να αγορασω τοκεν. Δεν γινεται ομως αποδεκτη απο το παιχνιδι. Θα αλλαξει αυτο? Τα capital εχουν χαλαρωσει για τετοια ποσα και χρησεις.
    Νομίζω δεν παίρνει paysafe. Κάρτα τραπέζης και κάρτα google play. Κάπως έτσι.

  7. #67
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    γιατί ρε Λάμπρο, το είπαμε 10 φορές ότι δεν παίρνει paysafe.
    πάρε κάρτα google play, έχει credit και πλήρώνεις από το παιχνίδι μέσω του λογαριασμού σου στο google.

    Άγνωστο πότε θα ενεργοποιηθεί η paysafe.
    Αν μπορείς αντάλλαξε την ή παίξε στοίχημα σε bet.
    Κι αν σου κάτσει ?
    Last edited by nikolgiorgos; 01-15-2017 at 08:48 PM.
    trojan likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #68
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    γιατί ρε Λάμπρο, το είπαμε 10 φορές ότι δεν παίρνει paysafe.
    πάρε κάρτα google play, έχει credit και πλήρώνεις από το παιχνίδι μέσω τοθ λογαριασμού σου στο google.

    Άγνωστο πότε θα ενεργοποιηθεί η paysafe.
    Αν μπορείς αντάλλαξε την ή παίξε στοίχημα σε bet.
    Κι αν σου κάτσει ?
    Σωστος!!

  9. #69
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Mixalis Xerts View Post
    Καλημέρα Ναι όμως 14 level και έχει τόσους κάλους κυνηγούς και χάσαμε?
    Θα στο πω απλα. Στις ομοσπονδίες δεν υπαρχει οριο. Μπορει να παιξει μια ομαδα επιπεδο 2 με μια ομαδα επιπεδο 52. Αυτό που μετραει είναι η συγκριση των παικτων. Τι εννοω. Αν εσυ που εισαι επιπεδο 2 εχεις 5αστερη ομαδα, κξαι αυτος που είναι επιπεδο 32 εχει 4αστερη ομαδα, στις ομοσπονδίες παιζει μια 4αστερη ομαδα με μια 5αστερη. Δεν μετραει το λεβελ. Πιθανότατα θα τον κερασεις χαλαρα με 3 γκολακια..Εγω είμαι επιπεδο 13, και οι υπολοιποι στην ομοσπονδια μου 50+. Ελοιπον τους περισοτερους αντιπαλους τους γλενταω κιας μου ριχνουν 30+ λεβελ!!!
    Rafael1991 and Mixalis Xerts like this.

  10. #70
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Θα στο πω απλα. Στις ομοσπονδίες δεν υπαρχει οριο. Μπορει να παιξει μια ομαδα επιπεδο 2 με μια ομαδα επιπεδο 52. Αυτό που μετραει είναι η συγκριση των παικτων. Τι εννοω. Αν εσυ που εισαι επιπεδο 2 εχεις 5αστερη ομαδα, κξαι αυτος που είναι επιπεδο 32 εχει 4αστερη ομαδα, στις ομοσπονδίες παιζει μια 4αστερη ομαδα με μια 5αστερη. Δεν μετραει το λεβελ. Πιθανότατα θα τον κερασεις χαλαρα με 3 γκολακια..Εγω είμαι επιπεδο 13, και οι υπολοιποι στην ομοσπονδια μου 50+. Ελοιπον τους περισοτερους αντιπαλους τους γλενταω κιας μου ριχνουν 30+ λεβελ!!!
    Λογική Nordeus είναι απλά

Page 7 of 24 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast