Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
Επανερχόμαστε λοιπόν στο θέμα, μιας και φαίνεται ότι με τον νέο update στις 7-2-2017 βγήκαν πάλι κάποια προβληματάκια

Θα μιλήσω παρακάτω μόνο όσον αφορά κινητά (ή τάμπλετ) αφού από pc δύσκολα βρίσκουμε βίντεο.
Αν έχουμε θέμα
- πάμε και κάνουμε απεγκατάσταση το παιχνίδι και το ξανακατεβάζουμε από το google play
* αν έχουμε κάποιο cleaner (καθαριστικό) για υπολείμματα αρχείων οκ, βάλτε και αυτό

- γενικά αν παρουσιάζεται θέμα, κάνουμε κατά διαστήματα clean cache και clean memory (εκκαθάριση προσωρινων αρχείων και μνήμης) στο Τ11.

Πάμε στα βίντεο τώρα και βλέπουμε αν έχει.
Πατάμε το κουμπί και αν δεν βγάλει, το ξαναπατάμε ανά μερικά δευτερόλεπτα για να το "ξυπνήσουμε".
Αν σταματήσει , ξερω γω στα 15, περιμένουμε κάποια ώρα και μετά ξαναδοκιμάζουμε.
Μπορεί να έχει τελειώσει η μια φουρνιά και να βγάλει μια δεύτερη αργότερα.

γενικά τους τελευταίους μήνες βγάζει 30 βίντεο κάθε μέρα και αυτά εξακολουθώ να τα παίρνω εγώ και σήμερα, μετά την αναβάθμιση.

* Τεστ - Αν νομίζουμε ότι τα πήραμε όλα αλλά δούμε όταν πάμε να κάνουμε αναπλήρωση κατάστασης ενός παίκτη μας και μας βγάλει το μπλε κουμπί με δωρεάν βίντεο αναπλήρωσης, τότε σημαίνει ότι έχει να δώσει ίσως μερικά ακόμα.

Ένα προβληματάκι νέο που έχει, είναι ότι μερικές φορές στο μπλε κουμπί "δωρεάν", δεν είναι σταθερό αλλά φαίνεται σαν να φορτώνει.
* δείτε δώ την 1η εικόνα
https://forum.topeleven.com/bugs-tec...eos-error.html
Κάπως έτσι κάνει και όταν τελειώσουμε τα 30 βίντεο.
Δεν βγάζει κατευθείαν μήνυμα ότι δεν έχεις άλλο δωρεάν.
Τεόλος πάντων, εμείς σημειώνουμε κάπου ΄πόσα πηραμε σήμερα και πόσα μένουν, για να μην χαθούνε.

Επίσης με τα βίντεο που δίνουν το Χ2 του μπόνους προπόνησης.
Σήμερα το πρωί, στο ένα το κινητό μου φαινόταν αχνό, κάπως σαν διάφανο, και δεν λειτουργούσε.
Στο άλλο το κινητό οκ.
Έκλεισα την φαρμογή και την ξαναάνοιξα και ήταν οκ.
Δεν χρειάστηκε να κάνω και άλλες διαδικασίες.

Οι συμβουλές πιο πάνω του Άλεξ επίσης είναι χρήσιμες αν και να πω ότι εγώ δεν χρειάσθηκε ποτέ να προχωρήσω σε διαγραφή στο Google play services
ή στο Google play store.
και εμενα τα ιδια αλλα σημερα ολα κανονικα οπως πρωτα